SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Wiadomości Nowości Grupa Beskidzka GOPR

Grupa Beskidzka GOPR

Ocena użytkowników: / 217
SłabyŚwietny 

GOPR  Beskidy

Grupa Beskidzka GOPR jest jedną z jednostek regionalnych GOPR. Teren jej działania jest bardzo rozległy i obejmuje on jeden z najbardziej bliskich narciarzom regionów, jakim jest Beskid Śląski.

 

Ratownicy tej grupy GOPR obecni są m. in. na stokach w Skrzycznem, Stożku, Czantorii , Nowej Osadzie, Górze Żar, Korbielowie, Istebnej, Zawoi i wielu innych.

W prawdzie nikomu nie życzymy by musiał mieć kiedykolwiek kontakt z ratownikami na stoku, ale w przededniu otwarcia nowego sezonu narciarskiego nie można nie pamiętać o tych ludziach. Ostatnio wiele razy mam możliwość rozmawiać z różnymi przedstawicielami GOPR i zawsze ludzi tych cechuje niezwykła skromność, serdeczność, a przede wszystkim jedno motto "my jesteśmy po to by ratować". Na ratowników GOPR można liczyć zawsze, o każdej porze dnia i nocy i w każdych warunkach. Mało tego bardzo, często niosą oni pomoc całkowicie anonimowo. Nie jeden poszkodowany w wypadku nawet nie jest świadom tego, że często osobami udzielającymi pierwszej pomocy są właśnie członkowie GOPR.

Dlaczego dziś wspominamy o ratownikach, a zwłaszcza o Grupie Beskidzkiej GOPR? W dniu dzisiejszym miała premierę nowa strona internetowa Grupy Beskidzkiej.

Dlaczego o niej wspominamy? Ponieważ na tej stronie znajdziecie wszystkie potrzebne, nie tylko narciarzom, informacje. Na stronie tej znajdziecie najaktualniejsze informacje dotyczące warunków na stokach narciarskich, które znajdują się w rejonie działania Grupy Beskidzkiej. W dziale Pogoda/Lawiny wraz z otwieraniem poszczególnych stacji narciarskich dostaniecie zawsze aktualny raport odnośnie warunków pogodowych i śniegowych panujących na danym stoku, na którym swój dyżur pełnią ratownicy GOPR. Z czasem strona zostanie również wzbogacona o informacje o poszczególnych ośrodkach narciarskich, których spora ilość znajduje się w rejonie działania Grupy Beskidzkiej GOPR.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania strony http://www.beskidy.gopr.pl/

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.