SkiFever.pl

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe

Regulamin

Witamy na stronie SkiFever.pl miło nam że trafiłeś do nas.

Regulamin obowiązuje wszystkich zarejestrowanych użytkowników www.skifever.pl . Użytkownik akceptuje jednocześnie wszelkie warunki regulaminu, łącznie z bieżącymi zmianami i aneksami, a logując się zobowiązuje się do jego bezwzględnego przestrzegania.

Treści i opinie - użytkowników - nie zawsze są zgodne z opiniami zespołu SkiFever.pl. Każdy użytkownik ma suwerenne prawo do umieszczania własnych opinii, i wyłącznie użytkownik ponosi za nie odpowiedzialności prawną.

Korzystając z forum oraz strony prosimy o stosowanie się do kilku zasad:

 1. Nie oceniamy, nie krytykujemy, nie osądzamy. Prosimy o szacunek dla siebie nawzajem - szczególnie wtedy, gdy nie zgadzamy się z czyjąś wypowiedzią.
 2. Ponadto - jesteśmy wyrozumiali dla nowych użytkowników oraz ich braku wiedzy, nawet w tych najbardziej oczywistych dla nas kwestiach starajmy się pomagać sobie na wzajem nie dosyłając to wyszukiwarki w poszukiwaniu rozwiązania problemu.
 3. Na Forum zabronione jest: szerzenie treści propagujących postępowanie niezgodne z polskim i międzynarodowym prawem (w jakiekolwiek formie), nienawiść rasową, wulgarnych, obscenicznych, oszczerczych, jak również obrażanie uczuć religijnych różnych grup wyznaniowych.
 4. Nowe tematy należy zakładać w odpowiednich dla nich działach, w przeciwnym razie będą przenoszone do właściwych.
 5. Tytuł tematu powinien być odpowiednio sformułowany i jednoznacznie określać treść wątku.
 6. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska będą usuwane lub przenoszone do działu "Oj tam oj tam".
 7. Nie piszemy dużymi literami, zwłaszcza w temacie wątku
 8. Cytujmy jedynie krótkie fragmenty postów, mające przypomnieć, o co chodziło w cytowanej wypowiedzi.
 9. Zabronione jest umieszczanie odnośników do serwisów narciarskich, sklepów, wszelkich serwisów aukcyjnych i porównywarek cen. Strony te stanowią konkurencję dla Serwisu SkiFever.pl i odnośniki do nich będą usuwane. Dozwolone jest wstawianie łączy do stron producentów sprzętu lub informacji prasowych zamieszczonych na portalach informacyjnych typu gazeta.pl, onet.pl, gazety regionalne.
 10. Wszelkie oferty typu "sprzedam" z linkami do komercyjnych stron prosimy zamieszczać w dziale Ogłoszenia Sprzedam Zamienię
 11. Zabrania się używania, jako nazwy użytkownika nazw własnych producentów sprzętu bądź innych komercyjnych witryn - nazwy te są domyślnie zarezerwowane dla oficjalnych przedstawicieli tych, że firm.

Używanie forum do celów komercyjnych oraz reklamowych:

Użytkownik ma obowiązek powstrzymania się od reklamowania na forum działalności gospodarczej oraz innych for powiązanych tematycznie, bez wyraźnej zgody Administratorów Forum.

Nick użytkownika reprezentującego dystrybutora sprzętu lub sklep powinny odpowiadać nazwie dystrybuowanego producenta bądź firmy którą reprezentuje.

Po dokonaniu rejestracji dystrybutor sprzętu bądź przedstawiciel sklepu proszony jest o zgłoszenie się do Administratora forum w celu uzgodnienia zakresu współpracy oraz oznaczenia konta użytkownika jako komercyjne.

Użytkownik komercyjny ma obowiązek uczestniczyć w życiu forum, jego pobyt ma nie ograniczać się do zamieszczania tylko ofert sprzedaży bądź oferowania usług ale również pomocy i aktywnego uczestnictwa w budowaniu społeczności narciarskiej.

Jeżeli użytkownik komercyjny poleca swój sprzęt bądź usługę ma uzasadnić dlaczego to jego oferta jest najbardziej odpowiednia w przeciwnym wypadku posty bez uzasadnienia będą usuwane.

Polityka Prywatności

Wszelkie Dane Osobowe są zbierane, gromadzone i przetwarzane tylko w celu zapewniania Użytkownikowi dostępu do Funkcji Portalu SkiFever.pl, włącznie z usługami wyświetlającymi niestandardowe treści i reklamy, audytu, badań i analiz związanych ze świadczeniem i ulepszaniem usług i technologii Portalu.
W niektórych sytuacjach, na przykład w razie nakazu pochodzącego od kompetentnej władzy publicznej, albo w celu zapobiegania oszustwu bądź nieodwracalnej szkodzie lub w celu ochrony bezpieczeństwa Serwisu, Administrator może udostępnić Dane Osobowe podmiotom wskazanym w postanowieniu sądowym.

Administrator nie będzie zbywał, ani udostępniał w inny sposób żadnych Danych Osobowych pochodzących od Użytkownika osobom trzecim.

Administrator udostępnia każdemu zarejestrowanemu Użytkownikowi stronę profilową. Strona ta pozwala na wgląd, modyfikację i usunięcie posiadanych przez Administratora Danych Osobowych pochodzących od tego Użytkownika.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących Polityki Prywatności stosowanych przez Administratora, prosimy o kontakt z Administratorem.

Użytkownik publikujący swoje wypowiedzi na forum i stronie, niniejszym upoważnia skifever.pl do:

- zapisywania publikowanych wypowiedzi w pamięci komputera
- obróbki cyfrowej, celem dostosowania ich do wymogów serwisu
- publikowania i rozpowszechniania nadesłanych przez  Użytkownika wypowiedzi  w sieci Internet,
- włączania ich (lub ich fragmentów) do innych opracowań
- umieszczania utworu w bazach danych
- publicznego udostępniania treści w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym (m.in. udostępnianie w Internecie oraz w ramach dowolnych usług telekomunikacyjnych).

Więcej...