SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ośrodki narciarskie Opisy Oceny Relacje

Jesienne narty na lodowcu Stubai 2016

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Lodowiec StubaiPierwsza w sezonie 2016/2017 relacja z wyjazdu na narty do Austrii. Pływak i Adrianna wybrali się na Lodowiec Stubai a w drodze powrotnej odwiedzili Lodowiec Kitzsteinhorn.

 

Relacja z wyjazdu do Serfaus-Fiss-Ladis, Kaunertal, Nauders

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Serfaus-Fiss-Ladis, Kaunertal, NaudersGorąca relacja z wyjazdu forumowiczów do Austrii, wyjazd bardzo intensywny jazda w Serfaus-Fiss-Ladis, Kaunertal, Nauders.

Mnie zżerała ciekawość jak będzie, wszak byłam w wychwalanej pod niebiosa Austrii, więc oczekiwałam cudów i fajerwerków z nieba! Fakt faktem byłam przecież w listopadzie na Pitztalu ale lodowiec to lodowiec, nie ma co porównywać do normalnej stacji. Gotowa byłam zrobić porównanie Austria vs Francja i zobaczyć jak to naprawdę jest. Midnight

 

Tylicz Ski Relacja z wyjazdu 2 stycznia 2013

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Tylicz Ski 2013Pierwsza relacja w nowym 2013 roku z wyjazdu Stefanakorby do stacji narciarskiej Tylicz Ski.

Dziś jako skowronek na niebie 7:15 Wyruszyłem spacerowym tempem w kierunku Krynicy . Takie były plany i nic się nie zmieniło z Tarnowa jakieś osiemdziesiąt parę kilosów do Tylicza gdzie zamierzałem zameldować się jako jeden z pierwszych narciarzy .

 

Otwarcie Stacji Narciarskiej Suche Relacja

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Stacja Ski Suche Otwarcie 20 12 201220 Grudnia 2012 r. na Podhalu cztery dni przed terminem otwarto nową stację narciarską w miejscowości Suche. Stacja narciarska oferuje narciarzom jedną trasę narciarską długości 950 m o średnim nachyleniu 20% i różnicy poziomów 137 m. Trasa obsługiwana jest przez czteroosobowy wyciąg krzesełkowy Doppelmayr, na dole stacji na młodych narciarzy czeka ośla łączka z wyciągiem orczykowym.  Poniżej kilka słów od Darka z z otwarcia stacji narciarskiej.

 

Relacja z wyjazdu na Pitztal

Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 

Pitztal lodowiec-Relacja z wyjazdu organizowanego przez Gajowego na lodowiec Pitztal. Czterodniowy wyjazd na rozpoczęcie sezonu udział wzięli Midnight, Bowis, Gajowy oraz Łysy.

 

Jaworki Palenica Jurgów

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

jaworki-2011Relacja z wyjazdu na ferie zimowe do Jaworek. Udział wzięli Misha, żona Stefana, Stefan, Łysy, trójka dzieci bardzo miłych i sympatyczny, Decent a gościnie na jeden dzień zawitał Kiedar z Julką. Wyjazd dość intensywny jazda na stokach Jaworek, Palenicy, Jurgowa i moczenie się w termach szafalrskich.

 

Relacja z Valle D'Aosta

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Niedziela przywitała nas opadami śniegu i mgłą, ale twardo poznawałyśmy stoki w stacji Pila, tylko 6 km od naszego hotelu, bardzo fajne dwu i trzykilometrowe czerwone trasy, choć widoków nie było, pierwszy dzień udany.

W poniedziałek pojechaliśmy do La Thuile, super stacja narciarska, gdzie na wyścigi z mgłą uciekłyśmy na słoneczną francuską stronę La Rosiere, przez przełęcz Świętego Bernarda, podziwiając widoki, z pięknym Mont Blanc na czele  Trasy w La Rosiere są

 

Na narty do Jurgowa i Bachledovej

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Jurgów Hawrań

Planowany od dłuższego czasu wyjazd w Tarty doszedł do skutku, w dniach od 3 do 6 marca gościliśmy w Jurgowie. W okolicach stycznia po powrocie z ferii i pierwszym zapoznawczym spotkaniu w Wierchomli zaczęliśmy planować wyjazd większej grupy osób na narty no może nie większej, ale było nas w porywach 10 osób, wybór padł na Jurgów z planowanym wyjazdem do Bachledovej.

 

Jaworki Arena Narciarska Relacja z wyjazdu 27 Lutego

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Jaworki Arena NarciarskaW dniu 27 Lutego nasz kolega Kiedar wybrał się do Jaworek na narty poniżej możecie przeczytać część realcji która w całości jest zamieszczona na forum.

W piękną słoneczną niedzielę wybrałem się do Jaworek. Podróż spokojna, im bliżej celu tym nastroje lepsze - tuż za Krakowem mgła i pochmurnie, ale im bliżej Jaworek tylko słońce, puste drogi i śnieg na stokach.

 

Wierchomla dwie doliny styczeń 2011

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

wierchomlaWierchomla dwie doliny - 10 wyciągów w tym trzy krzesła, jedno prowadzące z Wierchomli Małej na szczyt oraz dwa z Muszyny na szczyt Szczawnika. Pozostałe wyciągi to talerzyki, trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, od bardzo łatwych jak Polanki gdzie można rozpocząć naukę jazdy na nartach, po Frycka gdzie bardziej zaawansowani narciarze mogą szlifować swoje umiejętności.