SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Sprzęt narciarski

Salomon narty nowości na sezon 2013/2014

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Salomon BBR

Salomon na sezon 2013/2014 przygotował całkiem nową linię nart z grupy Race - to grupa nart X-Race Worldcup. Narty z tej grupy zastąpią całkiem linię 2V oraz 3V,  w grupie tej będzie pięć modeli nart, a w zależności od długości narty, są  one przeznaczone do długiego lub krótkiego skrętu.  Narty będą dostępne w następujących długościach: 155/165/170/175/175/180 cm, promień skrętu odpowiednio dla długości 10.8/12.8/15.5/16.8/19 m.

 

Elan SLX AMPHIBIO

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

ELAN SLXNowe SLX AMPHIBIO Elan zmienia reguły w świecie nart race. Technologia Power Spine jest jak ewolucja genetyczna konstrukcji nart race. Elan Race to pierwsze narty o konstrukcji Left & Right. Analiza rozkładu sił doprowadziła do połączenia technologii Powerspine oraz Amphibio® a także do powstania asymetrycznych nosków i piętek umożliwiających najlepszą transmisję mocy, zapewniając doskonałą wydajność na najtrudniejszych stokach.

 

Buty Sidas X-MAX

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Sidas X-MAXWydajność i Precyzja

Buty z najwyższej półki dla bardzo dobrych narciarzy, wykorzystujące technologię Twin Frame, zapewniająca maksimum kontroli, perfekcyjne przeniesienie siły podczas jazdy i dająca poczucie komfortu i precyzyjnego czucia śniegu.

 

Fischer Fuse 9 Comfort Fit Vacuum

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Foto:fischersports Fischer Fuse 9 Vacuum CFFischer Fuse 9 zwycięzcą w kategorii buty narciarskie na targach ISPO.

Buty Narciarskie Fuse 9 Vacuum Comfort Fit pozwalają na indywidualne dostosowanie buta. Rezultatem jest wygodny but dopasowany do stopy narciarza. Ergonomiczny kształt i organiczny design tworzą wizerunek „sportowego komfortu”. Fischer po raz pierwszy zastosował w tych butach zaawansowany technologicznie polimer przeznaczony dotychczas wyłącznie w sportowej linii butów.

 

Narty RS1

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Narty RS 1RS1 to nowa koncepcja nart, która podobno szturmem zdobywa świat. Unikalny i rewolucyjny efekt węża sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej ekscytująca. Narty RS1 to innowacyjny pomysł już od pierwszego etapu produkcji, która sprawia, że tradycyjne narty zyskują nowy wymiar.

 

Dupraz D2

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Dupraz D2 Foto: dupraz-skis.comNarty Dupraz D2, zwycięzca na targach ISPO 2012 w kategorii Freeski, narty zostały docenione przez jury ze względu na swój niezwykły kształt, prosty, minimalistyczny i stylowy wygląd oraz wszechstronność. Narty przeznaczone są do jazdy po przygotowanych trasach jak i po za nimi w głębokim śniegu. Dzięki asymetrycznemu kształtowi w zależności od tego jak je założymy będziemy mogli się cieszyć jazdą po trasach lub w puchu, na bocznych ściankach nart znajdziemy napisy „POWDER WHEN INSIDE” oraz „PISTE WHEN INSIDE”, w pierwszym wariancie narty będą doskonale spisywać się w puchu w drugim zmieni się ich charakterystyka i będą doskonale spisywać się na przygotowanych trasach. A co o swoich nartach mówi producent możecie przeczytać poniżej.

 

Head Allride Integrale

Head IntegraleDoskonałe na każdym rodzaju śniegu.
HEAD odpowiada na pytanie, czy narty do carvingu powinny być wysoce wydajne i mieć duże krawędzie, czy być wszechstronne dla zagwarantowania pewniejszej jazdy : Cechy te należy połączyć!

 

Narty Head REV - NOWOŚĆ

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Head REVJedyne podłoże na którym się nie sprawdzają to trawa. Nowe narty z grupy HEAD REV sprawdzą się po prostu wszędzie : od twardego i zbitego, czy rozjeżdżonego śniegu, aż do miękkiego śnieżnego puchu. Oto najbardziej wszechstronne narty na naszej planecie : Jeden za wszystkich. Wszystko w jednym. 

 

Buty Lange XT 130 LV

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

lange xt 130Pierwsze w branży wysokiej jakości buty przeznaczone do freeridu doskonałe do wspinaczki, które zawierają również najlepsze cechy przydatne przy zjeździe. Efekt ten osiągnięto dzięki połączeniu tradycyjnej wydajności butów LANGE w downhillu z nowo opatentowanym inteligentnym systemem zapięć V-lock.

 

Kask POC Fornix

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

POC Fornix POC-Fornix-back POC Fornix

Kask Fornix zdobywa pierwszą nagrodę na gali ISPO

Fornix jest lekkim i doskonale wentylowanym kaskiem. Podczas projektowania kasku, inżynierowie firmy POC zaczęli jego budowę od specjalnych mostów wykonanych z włókien aramidowych (kewlaru) Aramid Bridge System, a następnie przymocowali bezpośrednio do nich wkładkę z pianki. Wynikiem tego połączenia jest niezwykle komfortowy i lekki kask z doskonałą absorbcją energii wstrząsów.

 


Strona 1 z 3

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.