SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Czechy i Słowacja Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km tras

Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km tras

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Tatrzańska Łomnica zdjęcie: www.vt.skTatry Wysokie - Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie (Štrbské Pleso) i Stary Smokowiec są doskonałym resortem narciarskim położonym w przepięknej scenerii Tatr Wysokich, posiadającym łącznie niemal 22 km tras narciarskich z doskonałymi warunkami do uprawiania sportów zimowych i turystyki górskiej na wysokości ponad 2000 m n.p.m. Zdolność przewozowa  20  kolejek linowych i wyciągów we wszystkich trzech ośrodkach wynosi  21 385 osób na godzinę. Nowoczesny system naśnieżania  gwarantuje śnieg co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy zimowej zabawy mogą skorzystać z jazdy na sankach z Hrebienka lub z niezwykłych atrakcji - skifox, snowscoot. 

Tatrzańska Łomnica urzeknie Was widokiem na drugi najwyższy szczyt na Słowacji (Łomnicę, dostępną dzięki kolejce linowej) oraz najwyższą i najbardziej stromą trasą narciarską. 1 300 metrowe przewyższenie, śnieg gwarantowany przez 5 miesięcy w roku, nowe, nowoczesne wyciągi narciarskie i poszerzone stoki są gwarancją udanej jazdy na pierwszorzędnej trasie  carvingowej o długości 6,5 kilometra i szerokości aż do 60 metrów. Ośrodek oferuje także prawie 5 km łatwych tras narciarskich, które przypadną do gustu zwłaszcza rodzinom z dziećmi. Największą popularnością w ośrodku cieszą się  dwie nowoczesne  kolejki linowe: 6-osobowa kanapa z pomarańczowymi osłonami i podgrzewanymi siedzeniami oraz 8-osobowa kanapa z niebieskimi osłonami i specjalnym systemem bezpieczeństwa Kids-stop, dzięki któremu rodzice mogą być spokojni, nawet jeśli ich mali narciarze lubią się wiercić.

Štrbské Pleso zdjęcie: www.vt.skJezioro Szczyrbskie  (Štrbské Pleso) przyciąga miłośników białego szaleństwa doskonałymi warunkami do uprawiania narciarstwa  zjazdowego i  biegowego oraz  slalomu - z usługami na najwyższym poziomie. Amatorzy narciarstwa biegowego mają do dyspozycji 17 km tras. Warto spróbować także wieczornej jazdy na nartach, a  miłośnicy  adrenaliny i  snowboardu mogą odwiedzić atrakcyjny snowpark.

Starý Smokovec Jakubkova lúk z łagodnym stokiem narciarskim jest optymalnym ośrodkiem dla początkujących. W ofercie znajdują się także tańsze skipassy ważne wyłącznie w tym ośrodku, które preferuje wielu  nowicjuszy. Najpopularniejszą tatrzańską atrakcją jest dzienna  i wieczorna jazda na sankach po  oświetlonym torze  o dł. 2,7  km, który prowadzi  z Hrebienka do Starego Smokowca.

Region Narciarski Słowacja Posiada Wspólny Skipass

Slovakia Super Skipas  – to sezonowy skipass ważny w ośrodkach  Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Donovaly, Veľká Rača, Ružomberok,  oraz w  największym ośrodku narciarskim na Słowacji, w Jasnej w Tatrach Niskich. Ponad   108 km  tras narciarskich na jeden skipass jest unikatem na skalę krajową. Przedsprzedaż sezonowych skipassów (10x, 15x w sezonie oraz skipass na cały sezon) zaczyna się 15.10.2012. Skipassy można nabyć za pośrednictwem sieci ticketingowych, przez Internet, lub w ośrodkach za bezkonkurencyjne ceny  – już od  260,- EUR. Przedsprzedaż kończy się 23.12.2012. Więcej informacji na temat warunków i przedsprzedaży na stronie www.vt.sk

Kompleksowe Centrum Usług  Zimowych w Tatrach Wysokich

Tatrzańska Łomnica zdjęcie: www.vt.skW  powyższych  ośrodkach,  dzięki  punktom  TATRY MOTION świadczone są  najlepsze usługi dodatkowe - wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, przechowalnia, serwis nart,  test centrum oraz szkółka narciarska z profesjonalnymi instruktorami. Wypożyczalnie znajdujące się bezpośrednio przy stacjach kolejek linowych posiadają pełne wyposażenie dla narciarzy i snowboardzistów, oferując sprzęt freestyle i freeride. Zespół profesjonalnych instruktorów narciarskich oferuje lekcje indywidualne, grupowe oraz dla początkujących. Rodzice doceniają korzyści płynące z nauki jazdy na nartach w parku dziecięcym Maxiland w Tatrzańskiej Łomnicy i na Jeziorze Szczyrbskim, w których dzieci mogą korzystać z wygodnego wyciągu taśmowego.

Przyjemna Atmosfera Przy Posiłku Lub Drinku Na Stoku i w Okolicy

Bezpośrednio na stokach czekają na narciarzy, snowboardzistów, jak i zwykłych turystów 4 stylowe restauracjie górskie na stacji pośredniej Start (1357 m n.p.m.), Łomnickim Stawie / Skalnaté Pleso (1751 m n.p.m.), przy dolnej stacji kolejki na Solisko (1400 m n.p.m.) oraz na Solisku (1840 m n.p.m.), Kawiarnia Dziadek  (Kaviareň Dedo) na wysokości 2634 m n.p.m., nowoczesny bar  Aprés ski bezpośrednio na końcu stoku oraz snow- i snack-bary.

Wielką atrakcją w Tatrach jest Humno music pub & restaurant. Ten unikalny i wielofunkcyjny obiekt, pierwszy i jedyny w swoim rodzaju na Słowacji, łączy w sobie ofertę baru Apres'ski, restauracji, coctail baru i dyskoteki, która pomieści nawet 300 osób. Humno  znajduje się w pobliżu stacji początkowej 6-osobowej kanapy w Tatrzańskiej Łomnicy.  Wewnątrz z pewnością zwróci Państwa uwagę zawieszony na stropie czarny Cadillac, którym jeździła w trakcie swojego tourne w Pradze w 2006 r. amerykańska gwiazda muzyki pop Madonna, lub prawdziwy ratrak, który przez wiele lat służył w ośrodku przygotowując miejscowe stoki.

Gastronomia W Górach Czyli Wrażenia Nie Tylko Dla Kubków Smakowych

Tatrzańska Łomnica zdjęcie: www.vt.skNiezwykłe doświadczenia z pobytu w górach połączone z dobrą kuchnią to tzw. Tatrzański Wieczór Wrażeń. W ten wyjątkowy wieczór spróbują Państwo jazdy śnieżnym pojazdem  gąsienicowym z Tatrzańskiej Łomnicy na stację pośrednią Start na wysokość 1357 m n.p.m. Na miejscu czekają na  Państwa wyśmienite dania oraz inne niespodzianki. Oprócz wieczoru wrażeń przygotowujemy na zimę  specjalny program dodatkowy  – wieczorna jazda na sankach, wycieczki na rakietach śnieżnych, nocne jazdy ratrakiem, degustacje win w Grandhotelach i wiele innych.

Łomnica – Zimowa Przygoda, Atrakcyjna Noc Na „Dachu Słowacji“

Turyści przemierzają Tatry Wysokie także w miesiącach zimowych. Słowackie góry oferują wspaniałe widoki. Po zaledwie kilku minutach spędzonych w kolejce linowej znajdziecie się w górskiej scenerii i możecie bez przeszkód czerpać energię z przyrody, która oddaje wam się w  nieskażonej formie. Miejscem, które przyciąga narciarzy, aby przynajmniej na chwilę odłożyli swój sprzęt, jest z pewnością Łomnica zwana niegdyś Dziadkiem. Dlaczego Dziadek? W XVII wieku nazywali ją tak miejscowi, ponieważ w księżycową noc jej masyw przypomina głowę dostojnego, brodatego, długowłosego starca z głębokimi oczami i ogromnym nosem. Ze starego, majestatycznego i nieprzystępnego szczytu, stała się dostępnym, miłym, wygodnym i komfortowym miejscem dopiero po latach. Kawiarnia znajdująca się na szczycie tworzy niepowtarzalny klimat. Na wysokości 2 634 metrów n.p.m. oprócz imponujących widoków  znajdą Państwo  takie specjały, jak  np.  kawa Blue  Mountain  – marka, która dostępna jest zaledwie w kilku miejscach w Europie Środkowej, pochodzi z Jamajki, a uprawiana jest w pionierskich warunkach klimatycznych na wysokości ponad 1000 metrów nad poziomem morza. Dzięki temu kawa posiada specyficzny bogaty smak, który na Łomnicy wyczuwalny jest jeszcze intensywniej. Wielką popularnością cieszy się nocny pobyt na Łomnicy – drugim  co do wysokości szczycie Słowacji, w trakcie którego spędzić można  niezapomnianą noc połączoną  z wieloma atrakcjami. Zakwaterowanie oferowane jest w 4-osobowym apartamencie, uroczysta kolacja podawana jest w Kawiarni Dziadek (Dedo),  a śniadania na Łomnickim Stawie.

Korzystne Pakiety Wypoczynkowe ze Skipassami

Dzięki współpracy ośrodków narciarskich z kwaterodawcami z całych Tatr Wysokich, narciarze mają do dyspozycji bogatą ofertę  pakietów narciarskich w atrakcyjnych cenach. Zniżki na skipassy wynoszą nawet 30%, a oprócz tego klienci mogą dzięki TATRY Card, którą otrzymają bezpłatnie w recepcji hotelu, korzystać ze zniżek w szkołach narciarskich, wypożyczalniach, restauracjach i parkach wodnych.

Lato W Środku Zimy

Zaledwie  40 minut drogi od Tatr Wysokich znajduje się największy kompleks rozrywki wodnej na Słowacji - Tatralandia. Całodniowy wstęp do Aquaparku Tatralandia we wszystkich 2 i kilkudniowych skipassach. W ramach każdego 2 i kilkudniowego karnetu narciarskiego można przyjść na cały dzień do Tatralandii w ramach rekompensaty za niewykorzystany karnet w ośrodku narciarskim przez cały okres obowiązywania karnetu.  Tatralandia oferuje relaks i zabawę w wodzie termalnej o temp. nawet 38°C w  okresie zimowym. Nowością w Tatralandii jest tzw. Tropical Paradise z tropikalną florą i stabilnym klimatem około 30 stopni, z możliwością nurkowania,  oglądania podwodnego światakoralowców oraz pod przeźroczystym dachem, w cieniu palm opalać się nawet w środku zimy – więcej informacji 

 

Komentarze  

 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasLyn 2018-08-25 01:40
If you wish to play utilizing a free app then Mocha VNC Lite is the
best option for you. Winning a soccer bet is not a trial however it uses a lots of patience and experience.
Keep in mind that basketball is an extremely
streaky sport, it is quite challenging to beat a team that is certainly
with a hot winning streak and also the longer a losing streak
gets, greater it can be to secure a win.

Stop by my web-site 인터넷카지노: https://xn--o80b27i69npibp5en0j.com
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasRegina 2018-09-04 13:34
Hello. I see that you don't update your page too often. I know that writing articles
is boring and time consuming. But did you know that there is a tool that allows you to create
new posts using existing content (from article directories or
other websites from your niche)? And it
does it very well. The new articles are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools

Feel free to surf to my blog - IdaJuicy: https://KatharinaSee.wix.com
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasArmando 2018-09-11 16:35
I read this post fully concerning the difference of
hottest and previous technologies, it's amazing article.my blog post :: great dumps website great
dumps cc sell cvv: http://greatdumps.cc/cvv-dumps-buy.php
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasMarc 2018-09-14 09:01
Hello there! I could have sworn I've visited this blog before but after going through a few of the posts I
realized it's new to me. Anyways, I'm definitely happy I stumbled upon it and I'll be book-marking it
and checking back frequently!

Also visit my web page ... fresh cvv fullz: https://freshcvv.biz/cvv-dumps-buy.php
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasKristine 2018-09-14 20:13
Hi, I think your website might be having browser compatibility issues.
When I look at your blog in Firefox, it looks fine but
when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.

I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, very good
blog!

Stop by my web blog :: jstash fresh dumps: https://jokerstash.bazar.pm/register.php
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasDina 2018-09-14 23:43
Wonderful post but I was wondering if you could write
a litte more on this subject? I'd be very thankful if you could elaborate a little
bit more. Appreciate it!

my site ... pomoc drogowa kraków: http://www.pip2bsultra.info/halkomentar-152-17583.html
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasElyse 2018-09-17 10:02
I just could not depart your website before suggesting that
I really loved the usual info a person provide in your visitors?
Is going to be back steadily in order to inspect new posts

Take a look at my page; https://visual.ly/users/casinomarket/portfolio: http://www.cplusplus.com/user/casinomarket/
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasJuliet 2018-09-29 07:01
Earlier search engines had associated with link structures alone.
Try to find natural poses and take close up shots and also distance companies.
If a website is on web since a extended time then it gets specialist.


My weblog; playboy888: http://www.ezyget.com/index.html
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasCassandra 2018-09-29 08:33
Hello. I see that you don't update your website too often. I
know that writing articles is boring and
time consuming. But did you know that there is a tool that allows you
to create new posts using existing content (from
article directories or other websites from your niche)?
And it does it very well. The new posts are high quality and pass
the copyscape test. Search in google and try: miftolo's tools

Here is my homepage; CalvinJuicy: https://KayleeBad.blogspot.com
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasIlana 2018-10-01 15:22
The more links traded with more sites the harder traffic may be expected.

Pizza joint be associated with using web 2 .. Whatever you did like article marketing, free classified ads or Twitter.My web page - newtown ntc33: http://www.ezyget.com/index.html
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasMargart 2018-10-02 06:18
- This base update more feshop new domain than 2,000 Good Dumps Track 1&2 High Validrate & High approval
- We have a lot feshop-jet1
ru login: https://fe-shop.ws/register.php of Dumps Packs Cheap Price and High Valid for choose
Buy Best Dumps Track 1&2, Buy Dumps with fe-shop 2018 PIN No region lock, Buy
Dumps Packs Cheap Price
https://fe-shop.ws/login.php
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasMauricio 2018-10-02 11:49
It's a shame you don't have a donate button! I'd definitely donate to this excellent blog!
I guess for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my
Google account. I look forward to new updates and will share this website with my Facebook group.
Chat soon!

Here is my web-site; free
uk cvv: http://instantcvv.net/
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasBreanna 2018-10-02 18:36
Make sure that you do all the task though, my friends and i.e.
send him your link text, as well as his. Page ranks helps in order
to converge traffic towards much more .. Is the page included with
your marketing?

Have a look at my web site sky777 casino: http://www.ezyget.com/index.html
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasImogene 2018-10-04 09:22
This model works but need to have to to become familiar with how to bring traffic to some website.
Social media networks like Twitter, Facebook, LinkedIn etc are found only however join.

Here is my blog post stc 4d: https://googleads.g.doubleclick.net/aclk?sa=L&ai=CHFf2rbhZWtiNHrXjzAbJqbP4AqXVnbEFjdzCup8Cpp6tjWsQCiDC8eAgKAxgq83zhfAeyAEBqAMByAPBBKoEwgFP0DTlDlhQPqwCVYOiHqZHltLUNG5bRsE8FcgKYmG-jqqZgXuHirXzSwvNhC1fycWVO1WEjJorDpg_AzVJAn4o6NT04Ya56xHcM0vSEAWV3GPbm2r7uNH0c8zzFR5S3JbUX9cgYFkN9574mPACpcnLjmCzfP7L-FDEKGOZWFgng5elv79Ryp6JTGHr9WF01ly1CuSPfm-zPwd430DPklrHn29emtV4TvZMaKj0NTMU2QRLY_RcGL8Gc_cXc24xxiUlCcAEpcDLijSIBb27jWygBkXABgvYBgKAB-X34jWoB6a-G9gHAaAI-OI9sAgC0ggHCIBhEAEYAoAKAYIUERoPd3d3LmdocmViYWEuY29t&num=10&sig=AOD64_3OwGsyCXQPLX5emuQO6nqkpxjhlQ&adurl=http://mycreditcardstatement.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.ezyget.com%2Findex.html
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasAndra 2018-10-06 16:21
Hi there! Do you know if they make any plugins to protect against hackers?

I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any suggestions?


Also visit my web-site - ltd cc
ws: https://ltd-cc.ws/index.php
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasLatonya 2018-10-08 19:13
Signs aggravate since they start saying. That is, lengthy
as you follow it. What are you say an individual talk to yourself?

Analyze the changes and understand them easier.


Look into my web blog ... rollex11 login: http://www.ezyget.com/index.html
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasLawerence 2018-10-09 05:37
Thirdly you need to ensure presently there is low competition to your keyword saying.
Link exchanging with other blogs that are in equivalent
market as yours. What exactly is it someone is looking for.Here is my web-site; progressive games.com: http:///node/43/track
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasKristi 2018-10-15 02:11
Howdy! This article couldn't be written much better!
Reading through this article reminds me of my previous roommate!
He constantly kept preaching about this. I most certainly will send this post to him.
Fairly certain he will have a very good read.
Thank you for sharing!

My page ... carder007: https://carder007.top/
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasKatherin 2018-10-21 07:12
Woah! I'm really digging the template/theme of this
blog. It's simple, yet effective. A lot of times it's very hard to get that "perfect balance" between user friendliness and visual appeal.

I must say that you've done a awesome job with this.
In addition, the blog loads super fast for me on Firefox.
Outstanding Blog!

my web site; cheap dumps: https://carder007.top/index.php
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasKathie 2018-10-22 09:17
This article offers clear idea for the new users of blogging, that actually how to do running a blog.My blog - PayPal: http://unicvv.cc/
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasElisabeth 2018-10-23 09:58
These casinos offer you the enjoyment of the games while playing without spending a dime.
It is genuine that this concept seems great to be true to be true.

So find a table or slots game that that appeals to you and start playing!


Here is my site: bookmaker bonus: http://awhojywumyga.Mihanblog.com/post/93
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasDominic 2018-10-26 23:33
It's amazing to go to see this web page and reading the views of all friends about this post, while I am also zealous
of getting familiarity.

Also visit my homepage cvv
information: https://ltd-cc.ws/login.php
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasElwood 2018-11-08 09:25
I am genuinely glad to glance at this blog posts which consists of lots
of valuable data, thanks for providing these statistics.


Feel free to surf to my blog post ... dumps
shop: https://carder007.io/
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasMichelle 2018-11-12 16:24
Can you tell us more about this? I'd care to find out some additional
information.

Check out my homepage - rescator.la dumps: https://rescator.bazar.pm
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.