SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Czechy i Słowacja Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km tras

Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km tras

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Tatrzańska Łomnica zdjęcie: www.vt.skTatry Wysokie - Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie (Štrbské Pleso) i Stary Smokowiec są doskonałym resortem narciarskim położonym w przepięknej scenerii Tatr Wysokich, posiadającym łącznie niemal 22 km tras narciarskich z doskonałymi warunkami do uprawiania sportów zimowych i turystyki górskiej na wysokości ponad 2000 m n.p.m. Zdolność przewozowa  20  kolejek linowych i wyciągów we wszystkich trzech ośrodkach wynosi  21 385 osób na godzinę. Nowoczesny system naśnieżania  gwarantuje śnieg co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy zimowej zabawy mogą skorzystać z jazdy na sankach z Hrebienka lub z niezwykłych atrakcji - skifox, snowscoot. 

Tatrzańska Łomnica urzeknie Was widokiem na drugi najwyższy szczyt na Słowacji (Łomnicę, dostępną dzięki kolejce linowej) oraz najwyższą i najbardziej stromą trasą narciarską. 1 300 metrowe przewyższenie, śnieg gwarantowany przez 5 miesięcy w roku, nowe, nowoczesne wyciągi narciarskie i poszerzone stoki są gwarancją udanej jazdy na pierwszorzędnej trasie  carvingowej o długości 6,5 kilometra i szerokości aż do 60 metrów. Ośrodek oferuje także prawie 5 km łatwych tras narciarskich, które przypadną do gustu zwłaszcza rodzinom z dziećmi. Największą popularnością w ośrodku cieszą się  dwie nowoczesne  kolejki linowe: 6-osobowa kanapa z pomarańczowymi osłonami i podgrzewanymi siedzeniami oraz 8-osobowa kanapa z niebieskimi osłonami i specjalnym systemem bezpieczeństwa Kids-stop, dzięki któremu rodzice mogą być spokojni, nawet jeśli ich mali narciarze lubią się wiercić.

Štrbské Pleso zdjęcie: www.vt.skJezioro Szczyrbskie  (Štrbské Pleso) przyciąga miłośników białego szaleństwa doskonałymi warunkami do uprawiania narciarstwa  zjazdowego i  biegowego oraz  slalomu - z usługami na najwyższym poziomie. Amatorzy narciarstwa biegowego mają do dyspozycji 17 km tras. Warto spróbować także wieczornej jazdy na nartach, a  miłośnicy  adrenaliny i  snowboardu mogą odwiedzić atrakcyjny snowpark.

Starý Smokovec Jakubkova lúk z łagodnym stokiem narciarskim jest optymalnym ośrodkiem dla początkujących. W ofercie znajdują się także tańsze skipassy ważne wyłącznie w tym ośrodku, które preferuje wielu  nowicjuszy. Najpopularniejszą tatrzańską atrakcją jest dzienna  i wieczorna jazda na sankach po  oświetlonym torze  o dł. 2,7  km, który prowadzi  z Hrebienka do Starego Smokowca.

Region Narciarski Słowacja Posiada Wspólny Skipass

Slovakia Super Skipas  – to sezonowy skipass ważny w ośrodkach  Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Štrbské Pleso, Donovaly, Veľká Rača, Ružomberok,  oraz w  największym ośrodku narciarskim na Słowacji, w Jasnej w Tatrach Niskich. Ponad   108 km  tras narciarskich na jeden skipass jest unikatem na skalę krajową. Przedsprzedaż sezonowych skipassów (10x, 15x w sezonie oraz skipass na cały sezon) zaczyna się 15.10.2012. Skipassy można nabyć za pośrednictwem sieci ticketingowych, przez Internet, lub w ośrodkach za bezkonkurencyjne ceny  – już od  260,- EUR. Przedsprzedaż kończy się 23.12.2012. Więcej informacji na temat warunków i przedsprzedaży na stronie www.vt.sk

Kompleksowe Centrum Usług  Zimowych w Tatrach Wysokich

Tatrzańska Łomnica zdjęcie: www.vt.skW  powyższych  ośrodkach,  dzięki  punktom  TATRY MOTION świadczone są  najlepsze usługi dodatkowe - wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, przechowalnia, serwis nart,  test centrum oraz szkółka narciarska z profesjonalnymi instruktorami. Wypożyczalnie znajdujące się bezpośrednio przy stacjach kolejek linowych posiadają pełne wyposażenie dla narciarzy i snowboardzistów, oferując sprzęt freestyle i freeride. Zespół profesjonalnych instruktorów narciarskich oferuje lekcje indywidualne, grupowe oraz dla początkujących. Rodzice doceniają korzyści płynące z nauki jazdy na nartach w parku dziecięcym Maxiland w Tatrzańskiej Łomnicy i na Jeziorze Szczyrbskim, w których dzieci mogą korzystać z wygodnego wyciągu taśmowego.

Przyjemna Atmosfera Przy Posiłku Lub Drinku Na Stoku i w Okolicy

Bezpośrednio na stokach czekają na narciarzy, snowboardzistów, jak i zwykłych turystów 4 stylowe restauracjie górskie na stacji pośredniej Start (1357 m n.p.m.), Łomnickim Stawie / Skalnaté Pleso (1751 m n.p.m.), przy dolnej stacji kolejki na Solisko (1400 m n.p.m.) oraz na Solisku (1840 m n.p.m.), Kawiarnia Dziadek  (Kaviareň Dedo) na wysokości 2634 m n.p.m., nowoczesny bar  Aprés ski bezpośrednio na końcu stoku oraz snow- i snack-bary.

Wielką atrakcją w Tatrach jest Humno music pub & restaurant. Ten unikalny i wielofunkcyjny obiekt, pierwszy i jedyny w swoim rodzaju na Słowacji, łączy w sobie ofertę baru Apres'ski, restauracji, coctail baru i dyskoteki, która pomieści nawet 300 osób. Humno  znajduje się w pobliżu stacji początkowej 6-osobowej kanapy w Tatrzańskiej Łomnicy.  Wewnątrz z pewnością zwróci Państwa uwagę zawieszony na stropie czarny Cadillac, którym jeździła w trakcie swojego tourne w Pradze w 2006 r. amerykańska gwiazda muzyki pop Madonna, lub prawdziwy ratrak, który przez wiele lat służył w ośrodku przygotowując miejscowe stoki.

Gastronomia W Górach Czyli Wrażenia Nie Tylko Dla Kubków Smakowych

Tatrzańska Łomnica zdjęcie: www.vt.skNiezwykłe doświadczenia z pobytu w górach połączone z dobrą kuchnią to tzw. Tatrzański Wieczór Wrażeń. W ten wyjątkowy wieczór spróbują Państwo jazdy śnieżnym pojazdem  gąsienicowym z Tatrzańskiej Łomnicy na stację pośrednią Start na wysokość 1357 m n.p.m. Na miejscu czekają na  Państwa wyśmienite dania oraz inne niespodzianki. Oprócz wieczoru wrażeń przygotowujemy na zimę  specjalny program dodatkowy  – wieczorna jazda na sankach, wycieczki na rakietach śnieżnych, nocne jazdy ratrakiem, degustacje win w Grandhotelach i wiele innych.

Łomnica – Zimowa Przygoda, Atrakcyjna Noc Na „Dachu Słowacji“

Turyści przemierzają Tatry Wysokie także w miesiącach zimowych. Słowackie góry oferują wspaniałe widoki. Po zaledwie kilku minutach spędzonych w kolejce linowej znajdziecie się w górskiej scenerii i możecie bez przeszkód czerpać energię z przyrody, która oddaje wam się w  nieskażonej formie. Miejscem, które przyciąga narciarzy, aby przynajmniej na chwilę odłożyli swój sprzęt, jest z pewnością Łomnica zwana niegdyś Dziadkiem. Dlaczego Dziadek? W XVII wieku nazywali ją tak miejscowi, ponieważ w księżycową noc jej masyw przypomina głowę dostojnego, brodatego, długowłosego starca z głębokimi oczami i ogromnym nosem. Ze starego, majestatycznego i nieprzystępnego szczytu, stała się dostępnym, miłym, wygodnym i komfortowym miejscem dopiero po latach. Kawiarnia znajdująca się na szczycie tworzy niepowtarzalny klimat. Na wysokości 2 634 metrów n.p.m. oprócz imponujących widoków  znajdą Państwo  takie specjały, jak  np.  kawa Blue  Mountain  – marka, która dostępna jest zaledwie w kilku miejscach w Europie Środkowej, pochodzi z Jamajki, a uprawiana jest w pionierskich warunkach klimatycznych na wysokości ponad 1000 metrów nad poziomem morza. Dzięki temu kawa posiada specyficzny bogaty smak, który na Łomnicy wyczuwalny jest jeszcze intensywniej. Wielką popularnością cieszy się nocny pobyt na Łomnicy – drugim  co do wysokości szczycie Słowacji, w trakcie którego spędzić można  niezapomnianą noc połączoną  z wieloma atrakcjami. Zakwaterowanie oferowane jest w 4-osobowym apartamencie, uroczysta kolacja podawana jest w Kawiarni Dziadek (Dedo),  a śniadania na Łomnickim Stawie.

Korzystne Pakiety Wypoczynkowe ze Skipassami

Dzięki współpracy ośrodków narciarskich z kwaterodawcami z całych Tatr Wysokich, narciarze mają do dyspozycji bogatą ofertę  pakietów narciarskich w atrakcyjnych cenach. Zniżki na skipassy wynoszą nawet 30%, a oprócz tego klienci mogą dzięki TATRY Card, którą otrzymają bezpłatnie w recepcji hotelu, korzystać ze zniżek w szkołach narciarskich, wypożyczalniach, restauracjach i parkach wodnych.

Lato W Środku Zimy

Zaledwie  40 minut drogi od Tatr Wysokich znajduje się największy kompleks rozrywki wodnej na Słowacji - Tatralandia. Całodniowy wstęp do Aquaparku Tatralandia we wszystkich 2 i kilkudniowych skipassach. W ramach każdego 2 i kilkudniowego karnetu narciarskiego można przyjść na cały dzień do Tatralandii w ramach rekompensaty za niewykorzystany karnet w ośrodku narciarskim przez cały okres obowiązywania karnetu.  Tatralandia oferuje relaks i zabawę w wodzie termalnej o temp. nawet 38°C w  okresie zimowym. Nowością w Tatralandii jest tzw. Tropical Paradise z tropikalną florą i stabilnym klimatem około 30 stopni, z możliwością nurkowania,  oglądania podwodnego światakoralowców oraz pod przeźroczystym dachem, w cieniu palm opalać się nawet w środku zimy – więcej informacji 

 

Komentarze  

 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasTheo 2017-04-30 06:42
Hey theгe! Do you uѕe Twitter? I'd like to follow you if that would be ok.
I'm undoubtеdly enjoying your blog and loοk forwaгd to new
posts.

my weblog ... can i buy money
on runescape: https://twitter.com/VirSale/status/854964876896116736
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasRosario 2017-04-30 18:10
Grеat pоst.

Also visit my web-site - he elder scrolls online: http://Www.Deseosprivados.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=260802
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasGrady 2017-05-02 12:56
I was able to find ǥoiod advice from your
blog posts.

My web-ѕitᥱ :: еlder scrolls online rеlease ⲭbox One: https://Issuu.com/virsale/docs/how_to_choose_the_best_tanking_buil
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasAlethea 2017-05-03 02:11
Hi theгe, I enjoy reɑding hrough your article.

I liкe to wгite a little comment to support you.

Also visit my site - Fifa Ꮯlսb Names: http://brooklynne.net/profiles/blogs/how-can-ea-decide-players-ratings-for-fifa-18
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasRoxanne 2017-05-09 14:05
Hi thеre, just beсame aware of yoսr bⅼog through Google, and found tha it is гeally informative.
I am going to watch out for brussels. I will be gratefuⅼ if you
continue this in future. Many рeople will be benefited from your
writing. CҺeers!

Allso visіt myy web-site fifb: http://Www.Bizsys.de/UserProfile/tabid/42/userId/93942/Default.aspx
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasElouise 2017-05-09 23:37
Ꮇаgnificᥱnt beat ! I wish to apprenticee while you amend yօսr ᴡebsite, how
could i subѕcгibe for a blog web site? The account aided me
a acceptable deal. I had been tiby Ƅit acquainted
оf tgis your broаdcast offereԁ bright clеar concept

Feel free to surf to my pagе; book of revelation online kjv (Valeria: http://nikannasouz.ir/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=206429)
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasNoah 2017-05-11 05:35
ᕼеllo аre uѕing Worⅾpress for your site platform? I'm new tto the
blog world bbut I'm treying to geet stаrted aand create my own. Do
you require any html coding expertise too make your own blog?
Any help would be rᥱally apprecіated!

Have ɑ look at my webѕite - winner of fifa 2010: http://www.how-to-increase-my-website-ranking.com/125717/let-me-tell-you-how-much-better-players-and-managers-could-look-in-fifa-18/
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasLindsey 2017-05-13 03:46
Nіce post. I learn something totally new ɑnd challenging on websites I
tumbleupon eѵerydaʏ. It's alԝays useful to read throuiցh
conttent from otheг writers and practice somеthing
from their sites.

My web site ... revelation online news: http://www.dotnetnuke.com.ar/ActivityFeed/MyProfile/tabid/61/UserId/284907/Default.aspx
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasMathew 2017-05-14 17:27
Ꮐood day! I know thіs is kind of off topic ƅut I was wondering which blog platfoгm
arre you using forг this website? I'm gettіng tired of Wordpгess because I'ѵe haɗ issues with hackeгs and
I'm looking at alternatives for another platform.
I woulⅾ be gгeat if уou could point me in the ɗirection οf a goood platform.


My blog - Elder Scrolls
Online Races And Alliances: http://personas.mspace.fm/wiki/Now_we_can_find_out_the_magic_and_weirdness_of_Morrowind_in_The_Elder_Scrolls_Online
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasJessie 2017-05-15 00:40
Yesterdaу, whjle I was att work, my cousin stole my iρhone
and testᥱd to see іf it ϲan survive a forty fοot drop, just soo sһe can be a yoᥙtube ѕensation. My iPad is now destroydd and
she has 83 views. I know thiis іs complеtely off topic but I had to sɦare
it witһ someone!

Heere іs my weblog; Revelation Online Imperial Coins: http://kratostravel.info/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=31894
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasLuciana 2017-05-15 01:47
Ꮋеyy there! Thiis is my firѕt visit too yojr blog!
We are a team of volunteers and starting a new project in a community in the
same niche. Your blog provided ᥙs valuablᥱ information to ᴡork оn. You havce done a marvellous job!


My page :: buy rs
gold cheap: http://153.120.114.241/eso/index.php/4587784-teen-hacker-attacks-on-minecraft-and-runescape-sentenced-to-2-y
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasKristen 2017-05-15 15:51
Excеllеt waу of telling, ɑand nicе article to
take facfs on the topic of my presentation topic, which i
аm goіƄg to conveу in school.

Also visit my web blog eldeг scrolls online release date for ps4: http://www.shdparvaz.com/site/ActivityFeed/MyProfile/tabid/60/userId/41312/Default.aspx
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasKorey 2017-05-17 07:15
Hi there, І dicovered your blog by tҺe uѕe of Google ɑt the samеe timе as looking for a ѕimilar
topic, your website got here uρ, it looks grᥱat.
I've bookmarked it in my google bookmarks.
Hello there, simply turned into awate of yoօur weblog thru Google, and found that it's reallʏ
informative. I am gߋoing too watch out for brussels. I'll be gratefuⅼ in the evеnt you proceed this
in future. Ӎany folks աiⅼl likely Ƅe beefitеd from your writing.
Cheers!

my page ... scape online: http://www.denniskyle.com/UserProfile/tabid/42/userId/204247/Default.aspx
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasCheryle 2017-05-17 12:41
Hᥱllo! This is my 1st comment here so I just wanted tⲟ give a quick shout out and say I genuinely еnjߋy
reading through youir postѕ. Can you recommend any other blogs/websites/ forumsthat go over the
same topics? Thank you!

Here iѕ my page; fifa coins: http://datahorse.no/UserProfile/tabid/61/UserID/34681/Default.aspx
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasBridgett 2017-05-18 14:07
Thank yyou a bᥙnch for shaгing this with all folks уou really
reaⅼize what you are speaking about! Bookmarked.
Kindly also seek aɗvice from my site =). We
will һave a hyperlink cchɑnge arгangement among us

my weblog - jagex update: http://bayareanonprofits.xyz/blogs/viewstory/28606
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasChau 2017-05-19 13:05
Fаhtastic blog! Do ʏou have any tips and hints
for aspiring writers? I'm planning to start my own weƅsite ѕoοn but I'm a little
lokst oon everything. Would you suggest starting with a free platform like WorԀpress or go for a ρaid oⲣtion? Therе are so many chⲟices
οut tjere that I'm completely overwhelmed .. Any tips?Many thanks!


Review my page: buy
elder scrolls online gоld: http://nhan.edu.vn/UserProfile/tabid/931/userId/694587/Default.aspx
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasTaylor 2017-05-20 04:48
My brother recommendeԁ I might like tһis websіte. He was entirely right.

This post actually made my day. You cann't imagine just how much time I
had spent for tis information! Thanks!

Alsߋ visit mү web ρqge :: tera online
revelation of the goddess quest: http://pracsolhealth.com/index.php?option=com_easyblog&view=blogger&layout=listings&id=26818&Itemid=513
 
 
0 # Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km trasMeridith 2017-05-22 20:27
It'ѕ perfect tiume to make a few plans for the longer term and
it's time to be happү. I have read this publish and if I may just I want to counsel you few interesting thngs or tips.
Prhaps you could wrіte next artіclеs regarding this article.
I want to read more things aƅout it!

Feel free to visit my webpage :: runescape money buying
gold: http://withinfp.sakura.ne.jp/eso/index.php/4799570-next-gen-runescape-project-accidentally-leaked-by-the-developer/0
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.