SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Freeski & Freeride

Team America zwycięzcami Swatch Skiers Cup

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Swatch Skiers Cup Team America Photo: D. Carlier from http://www.facebook.com/SwatchSkiersCupZ ostatecznym wynikiem 10 - 9, zespół Team America zdobył trofeum SWATCH SKIERS CUP pokonując ubiegłorocznych mistrzów, zespół Team Europe! A już za kilka miesięcy zawody SWATCH SKIERS CUP przenoszą się do Europy.

 

Charles Russell Johnson III

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Foto: Facebook / RIP CR JohnsonCharles Russell 'CR' Johnson III urodził się i wychował w Truckee, Lake Tahoe w Kalifornii. Dorastał jeżdżąc na nartach w Squaw Valley Resort, światowej klasy regionie narciarskim, który słynie z ekstremalnie trudnego terenu. W Squaw Valley Johnson spędzał czas trenując w parku. Johnson szybko rozwinął szeroką gamę sztuczek i umiejętność doskonałej jazdy. Oprócz nart, Johnson lubił surfing, wędkarstwo, podróże i spędzanie czasu z bliskimi, przyjaciółmi i rodziną. 

 

Swatch Skiers Cup 2012

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

foto: By Swatch Skiers CupW dniach od 1 do 9 września w Valle Nevado w Chile szesnastu najlepszych na świecie narciarzy freeride oraz freestyle spotka się na jedynych w swoim rodzaju zawodach SWATCH  SKIERS  CUP!  Unikalny format tego spotkania polega na bezpośredniej konkurencji dwóch zespołów, amerykańskiego Team  America prowadzonego przez Cody Townsend (USA) oraz europejskiego Team Europe prowadzonego przez Sverre Liliequist (SWE), pełen napięcia wyścig doprowadzi jeden zespół do zdobycia pucharu SWATCH SKIERS CUP.

 

Shane McConkey

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Shane McConkey foto:Shane McConkey FoundationShane McConkey przyszedł na świat 30 grudnia 1969.

Odszedł w dniu 26 marca 2009 roku, mając zaledwie 39 lat. W tym czasie zainspirował niezliczoną ilość osób, zmienił świat narciarski na zawsze, a poprzez swój talent, brak pokory, doświadczenie i unikalne podejście do życia zmienił ścieżki życia tysięcy przyjaciół i znajomych.

 

We A collection of individuals

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Plakat We A collection of individuals

Fanów sportów zimowych z pewnością ucieszy fakt, że już 11. września odbędzie się premiera długo wyczekiwanej produkcji, jaką jest We: A collection of individuals. Wzięło w niej udział 19 wybitnych zawodników z całego świata. Bohaterowie filmu udowadniają, że, mimo iż narciarstwo jest sportem indywidualnym, aby realizować wspólne cele i zadania trzeba współdziałać. Fantastyczne zdjęcia i nadzwyczajna sceneria - to wszystko będzie można nabyć już 11. września na DVD, Blu-Ray i iTunes.

 

Pamięci Sary Burke

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Sarah Burke19 Stycznia 2012 świat narciarski zmienił się bezpowrotnie. Sarah Burke, królowa freeskiingu będąca inspiracją niezliczonych narciarzy zmarła nagłą i tragiczna śmiercią na skutek obrażeń odniesionych w trakcie rutynowego treningu w Park City. Śmierć Sary to cios dla społeczności freeskiingu.Branża straciła gwiazdę stanowiącą przykład dla innych, jaką była Sarah, piękny obraz profesjonalnego narciarza i wspaniałej osobowości.

 

Superheroes of Stoke

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

MSP Superheroes of StokeW tym roku obchodzimy 20 lecie produkcji pierwszego filmu narciarskiego MSP zatytułowanego “Soul Sessions & Epic Impressions,”. To doskonała okazja, aby przyjrzeć się dwóm dekadom produkcji filmów narciarskich oraz ewolucji narciarstwa.

 

Festiwal filmów Freeski IF3

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Foto: © iF3 Média Sezon narciarski oficjalnie rozpocznie się 12 września wraz ze startem szóstego corocznego Międzynarodowego Festiwalu Freeski Film, współorganizowanego przez North Face, Salomon oraz Oberson. iF3 przedstawia najlepsze filmy o tematyce freski nakręcone na całym świecie, zrzeszając całą społeczność narciarską podczas pięciu dni pokazów filmowych, szeroko pojętej sztuki, koncertów oraz innych form aktywności.

 

Królowe freestyle'u Suzuki Nine Queens

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Suzuki Nine QueensNajpierw byli Rzycerze, następnie pojawiły się Królowe! Po trzech latach rozwijania NINE KNIGHTS i przeobrażania go w jeden z najbardziej progresywnych konkursów typu freeski w historii, niemiecki animator sportów zimowych, Nico Zacek zdecydował, aby udostępnić ten niepowtarzalny format zawodów cichym władczyniom społeczności sportów zimowych : dziewczętom!

 

Oko Kondora - Eye of the Condor 2

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Foto: Juan Luis De HeeckerenPo ogromnym sukcesie, jakim było wydarzenie Sony, Eye of the Condor w 2011 roku, Ski La Parva ma zaszczyt ogłosić, kolejne, trwające tydzień zawody filmowe i fotograficzne, które odbędą się w Andach. Przy wsparciu ze strony firm takich jak Sony, Subaru Chile oraz Delta Airlines, Sony Eye of the Condor 2 w okresie od 27 lipca do 4 sierpnia 2012 roku zaprezentuje sportowców i fotografów z całego świata.

 


Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.