SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Alpy WorldSkitest w SkiWelt Wilder Kaiser 2012/2013

WorldSkitest w SkiWelt Wilder Kaiser 2012/2013

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Fotograf: Christian Kapfinger /Bildrecht: SkiWelt Wilder Kaiser - BrixentalTrzykrotny mistrz świata Mario Matt, olimpijska złota medalistka Andrea Fischbacher, gwiazda Austriackiego Stowarzyszenia narciarskiego Hannes Reichelt, Jure Kosir, mistrz świata Frank Wörndl, podwójni złoci medaliści saneczkarstwa oraz mistrzowie świata Andreas i Wolfgang Linger– to tylko niektóre z gwiazd, które na zaproszenie Gerharda Brügglera testowały sprzęt narciarski pomiędzy 27 a 39 marca w SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental podczas World Skitestu.

W teście nart brali udział dziennikarze z czołowych mediów poświęconych sportom zimowym, obecni byli również najlepsi sportowcy, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu również w roli testerów.

Testy zostały przeprowadzone przy pełnym słońcu, oraz doskonałych warunkach śniegowych i trasowych, podczas każdego z trzech dni testów. Testy rozpoczynano o 7.30 rano i trwały aż do późnego popołudnia. Celem World Ski Testu była obiektywna ocena nart na nadchodzący sezon narciarski i wyłonienie najlepszych modeli z każdej grupy.

Ogółem ponad 200 testerów - poczynając od zawodników biorących udział w mistrzostwach świata, największych międzynarodowych gwiazd sportów zimowych, aż po przeciętnych niedzielnych narciarzy - wybrało się na stok aby ocenić najnowsze modele nart w różnych grupach.

Lista najlepszych testerów przedstawiała się jak galeria sław na scenie międzynarodowych sportów zimowych: obecne były międzynarodowe gwiazdy narciarstwa biorące czynny udział w zawodach mistrzostw świata, takie jak Mario Matt, Andrea Fischbacher, Hannes Reichelt, Philip Schörghofer, Alexandra Daum, byli też niegdysiejsi narciarscy mistrzowie, jak Michaela Gerg-Leitner, Jure Kosir, Frank Wördl, Pepi Strobl, Mitja Valencic, Ingrid Salvenmoser, Stefan Stankalla, skicrossowcy Christoph Wahrstötter i Andrea Limbacher, freeriderzy Liz Kristoferitsch i Flo Köfer jak również amatorzy, tacy jak podwójni olimpijscy mistrzowie świata w saneczkarstwie Andreas i Wolfgang Lingeroraz główny zarządca Centrum Turystycznego w Tyrolu, Josef Margreiter. Wszyscy oni, oraz wiele innych osób testowało modele nart na sezon 2012/2013, testy były przeprowadzane „w ciemno”, to znaczy, że narty były owinięto czarną taśmą.

SkiWelt Wilder Kaiser Brixental - World Skitest Foto: Gerhard Hügel


Testowano narty z następujących grup : High Performance dla kobiet, All-round dla kobiet, Race, All-round dla mężczyzn, AllMountain, TwinTip, i OpenSpace (modele, które nie pasowały do żadnej z tradycyjnych grup). O wynikach testów przeczytać będzie można pod koniec października 2012 r. w najpoczytniejszych magazynach narciarskich i portalach internetowych.


Na zakończeniem żmudnego programu testów był pokaz mody World Ski Fashion Show w Waldhofalm Scheffau, gdzie zaprezentowane były najnowsze trendy narciarskie uznanych producentów na nadchodzący sezon 2012/2013.

SKIWELT 000153 SkiWelt-Logo-English-JPG Bildarchiv-SkiWeltRegion Skiwelt Wilder Kaiser Brixental

91 wyciągów, ponad 279 km tras narciarskich
3 razy przyznana nagroda dla najlepszego ośrodka narciarskiego na świecie
2 razy zwycięzca testu ADAC: na najlepszy stosunek ceny, do jakości w Austrii

Ski Mapa 

SKIMAP Poster-11-12-SkiWelt


Skiwelt Wilder Kaiser Brixental
Bogata galeria zdjęć
WorldSkitest

 
Opublikowano: 02 Lis 2012 21:05 przez decentski #7308
decentski's Avatar
Adam Head sprzedaje się jak świeże bułeczki mają w swoim teamie wszystkie gwiazdy więc już testy im nie są potrzebne

Print screen ze strony World Ski Test
[Attachment]
i link jak ktoś by chciał sobie zobaczyć co testowano
content.bergfex.at/skiselector/2012/hersteller/

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.