SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku

Małe Ciche w budowie

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Male CicheMimo, że do sezonu narciarskiego pozostało jeszcze trochę czasu, na stacji narciarskiej Małe Ciche praca wre nawet w soboty. Na stokach tej stacji trwają prace związane z drugim etapem inwestycji.

 

Raport z budowy Kaniówka

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Stacja Narciarska KaniówkaGarść zdjęć z Kaniówki, stacja przechodzi gruntowny lifting, na miejscu starych orczyków stanie nowoczesne czteroosobowe krzesło firmy Leitner a przy nowym pensjonacie po prawej stronie od krzesła powstaje wyciąg orczykowy, zostanie też zmodernizowany system naśnieżania i oświetlenie.

 

Tatrzańska Łomnica Jezioro Szczyrbskie Stary Smokowiec to 22 km tras

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Tatrzańska Łomnica zdjęcie: www.vt.skTatry Wysokie - Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie (Štrbské Pleso) i Stary Smokowiec są doskonałym resortem narciarskim położonym w przepięknej scenerii Tatr Wysokich, posiadającym łącznie niemal 22 km tras narciarskich z doskonałymi warunkami do uprawiania sportów zimowych i turystyki górskiej na wysokości ponad 2000 m n.p.m. Zdolność przewozowa  20  kolejek linowych i wyciągów we wszystkich trzech ośrodkach wynosi  21 385 osób na godzinę. Nowoczesny system naśnieżania  gwarantuje śnieg co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy zimowej zabawy mogą skorzystać z jazdy na sankach z Hrebienka lub z niezwykłych atrakcji - skifox, snowscoot. 

 

Małe Ciche rozbudowa stacji

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Małe CicheOśrodek narciarski w Małem Cichem rozpoczął plan modernizacji stacji od wymiany obecnego wyciągu na nowoczesną wyprzęganą kanapę, dzięki czemu dostaniemy się szybciej na górę dotychczas podróż wyciągiem trwała 12 min po wymianie wyciągu podróż zostanie skrócona do 5 min. Na sezon 2012/2013 jest planowana również modernizacja sytemu naśnieżania, budowa dodatkowego oświetlenia oraz rozbudowa parkingów. Będzie to pierwszy etap budowy.

 

Raport z budowy Jurgów Hawarń

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Jurgów HawrańTrwa rozbudowa stacji narciarskiej w Jurgowie. W tym sezonie, jeżeli wszystko pójdzie z godnie z planem, powstanie kolejna czteroosobowa kolej krzesełkowa Tatralift. Niestety wraz z budową nowego krzesła nie przybędzie tras, więc zagęszczenie na stoku w szczycie będzie jeszcze większe, za to kolejki do krzesła powinny zmniejszyć się i to bardzo - niestety to raczej jedyny plus tej rozbudowy.

 

Raport z budowy w Suchem

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Stacja Narciarska SUCHEBudowa stacji narciarskiej w Suchem trwa. Do tej pory udało się inwestorowi postawić budynek karczmy, w którym trwają prace wykończeniowe. Trwa również budowa dolnej i górnej stacji, parę dni temu dojechały elementy niezbędne do budowy wyciągu i czekają na montaż. Otwarcie stacji planowane jest na 31 grudnia, czy ten ambitny plan uda się zrealizować? Zobaczymy.

 

Słowacki Super Skipass 2012/2013

Ocena użytkowników: / 256788
SłabyŚwietny 

Slovakia Super Skipas - Aquapark Tatralandia 2013/203Jeden Skipass i masz do dyspozycji 108 kilometrów tras zjazdowych, 9 kolejek linowych i 67 wyciągów. Skipass pozwala korzystać z 7 słowackich ośrodków narciarskich, Chopok północ i południe, Tatrzańska Łomnica, Park Snow Donovaly, Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, Malino Brdo, Vrátna Free Time Zone. Jeżeli zmęczy was jazda na nartach to zamiast na stok możecie wybrać się do największego parku rozrywki wodnej Aquapark Tatralandia czekają tam na was 4 baseny, 5 rur i zjeżdżalni, wyspa piratów z Karaibów, saunowy świat Celtów oraz Wellness Paradise.

 

Dolina Stubai Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders i Schönberg

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Dolina Stubai CrossCountry narciarstwo biegoweDolina Stubai – najpiękniejsza dolina Alp

Dolina Stubai (Dolina Sztubajska) w Tyrolu jest oddalona zaledwie o 20 minut drogi od Innsbrucku, stolicy kraju związkowego Tyrol, i można do niej łatwo dotrzeć z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Włoch, korzystając z autostrady biegnącej przez przełęcz Brenner. Dolina Stubai ma długość 35 kilometrów i otoczona jest 80 lodowcami oraz 109 trzytysięcznikami. Pięć najważniejszych miejscowości to Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders i Schönberg.

 

Lodowiec Stubai nowa trasa i wyciągi

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Ski Mapa Lodowiec StubaiDoskonały region narciarski i dwa nowe, komfortowe wyciągi krzesełkowe oraz nowa trasa na Lodowcu Stubai

Gdy rozpocznie się sezon narciarki 2012 na lodowcach, Lodowiec Stubai będzie mógł zaoferować gościom jeszcze większy komfort i przyjemność jazdy na nartach z dwoma nowymi wyciągami krzesełkowymi i nową czarną trasą.

 

Pitztal nowa gondola i café 3.440

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

© Tourismusverband Pitztal

Nowa atrakcja w Tyrolu - na lodowcu w Pitztal powstają najwyżej położone w Austrii kolej linowa oraz kawiarnia.

W październiku 2012 ośrodek narciarski na Lodowcu Pitztal wybogaci się o nową kolejkę gondolową. Wwiezie ona gości na wysokość 3440 metrów n.p.m. W niecałe 6 minut narciarze i turyści z wysokości 2840 metrów dotrą na szczyt, skąd ruszą na naturalnie naśnieżone stoki lub po prostu będą napawać się pięknym widokiem. Na szczycie prócz stacji znajduje się również kawiarnia „Café 3.440“ – najwyżej położona kawiarnia w Austrii.

 


Strona 1 z 5

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.