SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Książki i Multimedia
Książki i Multimedia

Narciarstwo na poziomie Ron LeMaster

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Skręcaj po mistrzowskuNarciarstwo na poziomie

Dwie siły umożliwiają jazdę na nartach: siła przyciągania ziemskiego i siła działająca na narciarza w wyniku nacisku na śnieg. To właśnie przez wzgląd na te siły nasze narty są zaprojektowane w ten, a nie inny sposób, a my wykonujemy ściśle określone ruchy. Kiedy zrozumiesz te siły, wszystko, co wiesz o narciarstwie, nabierze większego sensu.

 

Attack of La Nina

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Attack of La NinaNajnowszy triumf MSP „Attack of La Nina" to kroniki najbardziej srogiej zimy w Ameryce Północnejw ostatnich latach. Ten film podąża śladami wydanego w 2010 przez MSP The Way I See It, najbardziej utytułowanego filmu narciarskiego wszechczasów.

 

In Deep

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

InDeepW roku 2009, wytwórnia MSP Films spojrzała na narciarstwo w nowy, oryginalny sposób. Wszystkich narciarzy biorących udział w filmie – w parkach śnieżnych czy w wysokich górach – łączy wspólna więź: przytłaczające pragnie jazdy na nartach.

 

Seven Sunny Days

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Seven Sunny DaysMatchstick wypuścił w 2007 roku film „SEVEN SUNNY DAYS” z niesamowitymi scenami akcji, kręconymi na całym świecie. Gigantyczne klify, mega zjazdy,sceny pościgu, to tylko niektóre atrakcje do zobaczenia w filmie. MSP po raz pierwszy oferuje specjalne, ekskluzywne wydanie na skimovie.com, które poza filmem na DVD obejmuje też książkę ze zdjęciami, historiami i wywiadami.

 

Zwiastun filmu Shane McConkey

Ocena użytkowników: / 10
SłabyŚwietny 

Shane McConkey

Dzisiaj odbyła się premiera zwiastunu filmu o Shane McConkey. 90-minutowy film dokumentalny ma zostać wydany w 2013 roku.

 

Folklor II Full HD

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

folklor-ii-hdŚmietanka Polskich, Czeskich i Słowackich freeskiingowców w filmie Folklor II teraz wersja HD. Występują: Bartek Sibiga, Szczepan Karpiel, Piotrek Wojarski, Marcin Pospiech , Robert Szul, Piotr Pinkas, Mario Skala, Natalia Slepecka, Maty Vranek gościnnie występuje Marek Doniec.

 

Attack of La Niña MSP

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Attack of La Niña

Zapowiedź najnowszego filmu od Matchstick Productions Attack of La Niña. Czy będzie tak dobry jak poprzednie produkcje okaże się 17 września na ten dzień przewidywana jest premiera filmu.

Podobno również w Polsce ma się odbyć pokaz premierowy w Warszawie 18 listopada. Film jak zwykle będzie można nabyć bezpośrednio na stronie producent http://www.skimovie.com/, będzie wydany w formacie DVD oraz BluRay będzie go można również pobrać z iTunes.

Zapraszam do obejrzenia trailera i na forum narciarskie.

 

SKI 21 Nauka Jazdy na nartach w XXI wieku

Ocena użytkowników: / 16
SłabyŚwietny 

SKI 21 Nauka Jazdy na nartach w XXI wiekuJakim pięknem jest Zima, wiedzą tylko narciarze. Jej przemijanie i powracanie, jest jak tęsknota i spełnienie w całej swej istocie. Oczekujemy jej narodzin, niepewni czy przyniesie tony  radosnego puchu, czy kapiącą deszczem rozpacz. Jedno jest pewne, nadejdzie. 

Moja matka miała ze mną ciężki poród, bo narty to nic, ale ja zawsze miałem kijki w dłoniach. Do dziś nie wiem, co mnie tak upaja, ale gdy zatrzymam się na dole i spojrzę na swój ślad, to wiem po co żyję. 

 


Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.