SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Sprzęt narciarski Wyszukiwarka Sprzętu

Sprzęt narciarski

Katalog sprzętu narciarskiego ma funkcję wyszukiwarki dzięki której łatwiej będzie wam wybrać narty. Korzystając z wyszukiwarki sprzętu będzie mogli wyfiltrować go według: producenta, stopnia zawansowania, typu narty oraz sezonu w jakim były produkowane.

Sprzęt narciarski zamieszczony w katalogu jest na bieżąco dodawany i aktualizowany.

Jeżeli jakieś narty szczególnie Cię zainteresowały bądź masz pytania dotyczące pozostałego sprzętu zapraszamy na forum narciarskie zawsze z miłą chęcią udzielimy Ci wszelkich możliwych informacji.

FORUM NARCIARSKIE

Rodzaje nart:

Allround/Cross - Wyróżniają się średnim promieniem, nie są ani zbyt szerokie ani zbyt wąskie w talii. Przeznaczenie tego sprzętu jest ukierunkowane na amatorów. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Narty te nie wymagają olbrzymich umiejętności, są bardzo przyjazne, wybaczają dużo błędów i są przede wszystkim uniwersalne. Świetnie sobie radzą na przygotowanych trasach jak i w tych ciężkich warunkach, w głębszym śniegu.

 

All Mountain -Ta grupa nart jest skierowana do narciarzy którzy nie oczekują najwyższych topowych desek, a chcą pojeździć dynamicznie i na krawędzi. Narty te są bardzo uniwersalne, ale raczej z przeznaczeniem na przygotowane trasy. Bardzo stabilne przy większych prędkościach przez co narciarz czuje się pewnie i bezpiecznie

Racing - Występują dwa rodzaje SLGS, kolejno slalomowe o krótszym promieniu i gigantowe z dłuższym promieniem. Narty te wymagają bardzo dobrych umiejętności, doskonałej techniki, zwykły amator sobie na nich nie poradzi. Głównym materiałem wykorzystywanym do produkcji tych nart jest drewno, przez co są trwalsze i co zdecydowanie podnosi ich jakość.

Freestyle - Narty przeznaczone głównie do snowparku, są podwinięte z obu stron tzw. TwinTipy. Mają specjalnie wzmocnioną konstrukcję, są bardzo wytrzymałe i lekkie.

Freeride - Ta grupa na pewno nie jest przeznaczona dla przeciętnego narciarza uprawiającego narciarstwo rekreacyjnie. Deski są z reguły długie, mało taliowane i sztywne. Znakomicie sprawdzają sie w puchu i w ciężkich warunkach śniegowych, również przy dużych prędkościach są bardzo stabilne.

Szukaj:
Dowolne słowa Wszystkie słowa Dokładne wyrażenie
Rodzaj Nart
Rodzaj Butów - pomiń jeżeli szukasz nart
Sezon
Producent
Płeć
Doświadczenie
Rodzaj sprzętu - pomiń jeżeli szukasz nart lub butów

Powered by Sigsiu.NET

Sprzęt narciarskiSonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook