SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Sprzęt narciarski Narty 12/13 Salomon Enduro XT 850

Sprzęt narciarski

Salomon Enduro XT 850

Ocena:

10
Powiększ
Kategoria Narty 12/13 | Salomon
Sezon: 2012-2013
Dla kogo: Ekspert
Typ nart: All mountain - Na przygotowany i rozjeżdżony stok
Płeć: Unisex
Producent: Salomon
Taliowanie: 127-82-109, 127-83-110, 127-84-111, 127-85-112
Długość: 163, 170, 177, 184
Promień skrętu: 14.0, 15.7, 17.4, 19.3

Najwyższej jakości narty z grupy all-mountain, w konstrukcji których zastosowano technologię Powerline. Stabilne i łatwe w kontroli. Dzięki technologii rocker radzą sobie w każdym terenie i są bardzo uniwersalne.

Moc, precyzja i wszechstronność. Zawsze i wszędzie. Endure XT 850 to bardzo wydajna narta All Mountain z szeroką talią i Rockerem na każdy rodzaj terenu. Dla narciarzy, którzy lubią szybką jazdę w każdych warunkach.

Sandwichowa konstrukcja ścian bocznych - Sandwiczowa konstrukcja krawędzi gwarantująca wyśmienity kontakt nart ze śniegiem i adaptację do każdego rodzaju śniegu. Technologia, bez której nie obędą się żadne deski z grupy Park & Pipe; świetnie sprawdziła się w zawodach Milieu!

POWERLINE All-Mountain - Aktywny system tłumienia drgań (Active Dampening System) stosowany w szerokich nartach. Dwa ramiona biegnące wzdłuż brzegów narty niwelują nierówności podczas jazdy w nierównym terenie, podnoszą komfort i stabilność - w każdych warunkach śniegowych.

Drewniany rdzeń - W całości wykonany z drewna rdzeń. Poprawia stabilność i sprężystość nart. Sprawia, że deski lepiej się prowadzą (lepszy kontakt ze śniegiem) i nie wpadają w wibracje.

Wzmocnione krawędzie - Wykonane z włókien biegnących wzdłuż krawędzi wzmocnienia poprawiające sztywność nart, wytrzymałość i trzymanie krawędzi.

Warstwa z bambusa - Lekka, bambusowa warstwa nadająca nartom zwinności i siły podczas przechodzenia z krawędzi na krawędź.

Podwójny laminat Ti 400 - Podwójna warstwa tytanu (0.4 mm) stosowana w nartach przeznaczonych do jazdy na trasach. Sprawia, że narty są bardziej precyzyjne, sprężyste i doskonale trzymają krawędź.

Kwadratowy kształt piętek - Nowy kształt piętek. Na przygotowanych trasach ułatwiają dynamiczne wykończeniu skrętu; na stromych trasach poprawiają stabilność.

Oversized PULSEPAD - Wtopiona w przednią część nart antywibracyjna powłoka. Doskonale amortyzuje nierówności terenu, wpływa na lepszy kontakt nart ze śniegiem i płynną jazdę.

XL Chassis (85 mm wide waist) - Szeroki profil nart, które w 50 proc. przeznaczone są do jazdy na trasach, w 50 proc. poza rasami. Są uniwersalne, stabilne łatwo prowadzić je na krawędzi lub w głębokim puchu.

All Terrain Rocker - Nowy profil nart. W miejscu klastycznego, wypukłego wygięcia pod butem, narta przylega do śniegu i progresywnie wygina się w kierunku dziobów i piętek. Technologia wykorzystywana w nartach z grupy all mountain; gwarantuje płynną jazdę zarówno w puchu jak i na przygotowanych trasach.

 


Szukasz sprzętu narciarskiego masz problem z podjęciem decyzji zapraszamy Cię na
Forum narciarskie do działu
Jakie Narty Kupić Jak dobrać narty
postaramy Ci się pomóc przeczytaj też
Podobne w tej kategorii:
Salomon Enduro XT 800Salomon Geisha 100
Salomon Enduro XT 800
Salomon Geisha 100
Tagi: Narty Salomon,  Salomon 2013,  Narty Enduro,  Salomon Enduro,  Salomon all mountain,  narty all mountain
Oceń:  
0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  
Powered by Sigsiu.NET

Powiązane

Sprzęt narciarskiSonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook