SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Sprzęt narciarski

Salomon 24 Hours

Ocena:

0
Powiększ
Kategoria Narty 11/12 | Salomon
Sezon: 2011-2012
Dla kogo: Zaawansowana (y)
Typ nart: Allround - Na przygotowany stok
Płeć: Kobiety
Producent: Salomon
Taliowanie: 119-72-103 dla długości 170 cm
Długość: 154, 162, 170, 178
Promień skrętu: 15.1 m dla długości 170 cm

Wysokiej jakości narty carvingowe o cechach charakterystycznych dla modeli z grupy race. W odróżnieniu jednak od nart zawodniczych są nieco szersze pod butem, a przez to łatwiej je kontrolować i prowadzić po śniegu. W ich konstrukcji Salomon zastosował technologię Powerline, dzięki której jazda wymaga mniejszego nakładu siły.

Full Woodcore - W całości wykonany z drewna rdzeń. Poprawia stabilność i sprężystość nart. Sprawia, że deski lepiej się prowadzą lepszy kontakt ze śniegiem i tłumią wibracje.

Sandwich Sidewalls - Sandwiczowa konstrukcja krawędzi gwarantująca wyśmienity kontakt nart ze śniegiem i adaptację do każdego rodzaju śniegu. Technologia, bez której nie obędą się żadne deski z grupy Park & Pipe; świetnie sprawdziła się w zawodach Milieu!

POWERLINE Titanium - Aktywny system tłumienia drgań (Active Dampening System) wykonany ze sprężystego tytanu. Sprawia, że narty jeżdżą szybko, pewnie i nie wymykają się spod kontroli. Wykonany z tytanu, ukryty w gumowej osłonie pręt biegnie wzdłuż całego obwodu nart skutecznie tłumiąc drgania. Technologia zapewniająca doskonały kontakt nart ze śniegiem, przyspieszenie i przyjemność płynącą z jazdy carvingowej.

PULSE PAD - Warstwa gumy aplikowana wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart. Wpływa na większą płynność jazdy i lepszy kontakt nart ze śniegiem.

3D Race Frame - Wzmocniona konstrukcja z włókien węglowych aplikowana na górną część sandwiczowej konstrukcji ścian bocznych - stosowana w nartach przeznaczonych do jazdy na przygotowanych trasach. Wykonana z włókna węglowego konstrukcja - 3D Race Frame nadaje nartom elastyczności, lecz nie wpływa negatywnie na ich kontakt ze śniegiem i umiejętność pokonywania nierówności terenu.

Double Ti Laminate - Podwójna warstwa tytanu stosowana w nartach przeznaczonych do jazdy na trasach. Sprawia, że narty są bardziej precyzyjne, sprężyste i doskonale trzymają krawędź.


Szukasz sprzętu narciarskiego masz problem z podjęciem decyzji zapraszamy Cię na
Forum narciarskie do działu
Jakie Narty Kupić Jak dobrać narty
postaramy Ci się pomóc przeczytaj też
Podobne w tej kategorii:
Salomon 24 GT PROSalomon 24 Sport
Salomon 24 GT PRO
Salomon 24 Sport
Tagi: Narty Salomon,  Narty Allround,  Salomon Allround,  Hours 2012,  Narty Hours
Oceń:  
0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  
Powered by Sigsiu.NET

Powiązane

Sprzęt narciarskiSonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook