SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Poradnik narciarski Zdrowie i bezpieczeństwo
Zdrowie i bezpieczeństwo na nartach

Co jeść na nartach

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

©EDWARD GROEGER Kaernten Werbung NassfeldBez względu na to, czy uprawiasz narciarstwo zjazdowe czy biegi narciarskie, zdrowa dieta jest ważna, aby zapewnić Ci energie potrzebną do utrzymania wydajności i wytrzymałości. Dieta narciarza powinna zawierać solidną porcję chudego białka, obfitość węglowodanów złożonych i tylko zdrowe tłuszcze.

 

O czym pamiętać na stoku - nasze prawa

Wzrasta liczba narciarzy korzystających ze stoków w Polsce. UOKiK przeprowadził pierwszą kontrolę umów oferowanych przez trzydziestu jeden przedsiębiorców prowadzących stacje narciarskie. Zakwestionowane przez Urząd regulaminy i cenniki właściciele stoków już dostosowują do obowiązującego prawa.

 

Bezpieczeństwo na nartach

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Bezpieczeństwo na nartachKask, to nie polisa bezpieczeństwa.

Każdy z nas był świadkiem jakiegoś wypadku na nartach, lub przynajmniej słyszał od znajomych o takiej sytuacji na stoku. Ostatnio modnym tematem stała się sprawa używania powszechnie na stokach kasków, które mają być cudownym środkiem na wszystkie wypadki na stokach. Jednak czy to fakt braku kasku jest przyczyną największej liczby urazów na nartach? Śmiem twierdzić, że nie. Za główne przyczyn poważnych wypadków uznałbym:

 

Nauka jazdy na nartach Darrenem Turnerem

Nauka jazdy na nartachSzkółka narciarska dla iPhone, iPod touch i iPad-a jest szeregiem aplikacji, które pomogą wszystkim narciarzom rozwijać i doskonalić swoją technikę narciarską. Każda aplikacja została dostosowana do określonego poziomu narciarza, od początkującego do zaawansowanego, i poprowadzi użytkownika przez cały system szkolenia, od noszenia nart, chodzenia w butach narciarskich po zawansowane techniki narciarskie.

 


Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.