SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tylicz Ski Relacja z wyjazdu 2 stycznia 2013

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Tylicz Ski 2013Pierwsza relacja w nowym 2013 roku z wyjazdu Stefanakorby do stacji narciarskiej Tylicz Ski.

Dziś jako skowronek na niebie 7:15 Wyruszyłem spacerowym tempem w kierunku Krynicy . Takie były plany i nic się nie zmieniło z Tarnowa jakieś osiemdziesiąt parę kilosów do Tylicza gdzie zamierzałem zameldować się jako jeden z pierwszych narciarzy .

 

Otwarcie Stacji Narciarskiej Suche Relacja

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Stacja Ski Suche Otwarcie 20 12 201220 Grudnia 2012 r. na Podhalu cztery dni przed terminem otwarto nową stację narciarską w miejscowości Suche. Stacja narciarska oferuje narciarzom jedną trasę narciarską długości 950 m o średnim nachyleniu 20% i różnicy poziomów 137 m. Trasa obsługiwana jest przez czteroosobowy wyciąg krzesełkowy Doppelmayr, na dole stacji na młodych narciarzy czeka ośla łączka z wyciągiem orczykowym.  Poniżej kilka słów od Darka z z otwarcia stacji narciarskiej.

 

Jaworki Palenica Jurgów

jaworki-2011Relacja z wyjazdu na ferie zimowe do Jaworek. Udział wzięli Misha, żona Stefana, Stefan, Łysy, trójka dzieci bardzo miłych i sympatyczny, Decent a gościnie na jeden dzień zawitał Kiedar z Julką. Wyjazd dość intensywny jazda na stokach Jaworek, Palenicy, Jurgowa i moczenie się w termach szafalrskich.

 

Na narty do Jurgowa i Bachledovej

Jurgów Hawrań

Planowany od dłuższego czasu wyjazd w Tarty doszedł do skutku, w dniach od 3 do 6 marca gościliśmy w Jurgowie. W okolicach stycznia po powrocie z ferii i pierwszym zapoznawczym spotkaniu w Wierchomli zaczęliśmy planować wyjazd większej grupy osób na narty no może nie większej, ale było nas w porywach 10 osób, wybór padł na Jurgów z planowanym wyjazdem do Bachledovej.

 

Jaworki Arena Narciarska Relacja z wyjazdu 27 Lutego

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Jaworki Arena NarciarskaW dniu 27 Lutego nasz kolega Kiedar wybrał się do Jaworek na narty poniżej możecie przeczytać część realcji która w całości jest zamieszczona na forum.

W piękną słoneczną niedzielę wybrałem się do Jaworek. Podróż spokojna, im bliżej celu tym nastroje lepsze - tuż za Krakowem mgła i pochmurnie, ale im bliżej Jaworek tylko słońce, puste drogi i śnieg na stokach.

 

Wierchomla dwie doliny styczeń 2011

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

wierchomlaWierchomla dwie doliny - 10 wyciągów w tym trzy krzesła, jedno prowadzące z Wierchomli Małej na szczyt oraz dwa z Muszyny na szczyt Szczawnika. Pozostałe wyciągi to talerzyki, trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, od bardzo łatwych jak Polanki gdzie można rozpocząć naukę jazdy na nartach, po Frycka gdzie bardziej zaawansowani narciarze mogą szlifować swoje umiejętności.

 


Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.