SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kaj Zackrisson

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Kaj Zackrisson Foto: Swatch Skiers Cup MediaKaj Zackrisson urodził się 11 marca 1973 w Szwecji. Swoją przygodę z narciarstwem rozpoczął w wieku 3 lat pod bacznym okiem mamy, która była członkiem kadry narodowej. Kaj w wieku siedmiu lat zdecydował, że chce zostać zawodowym narciarzem i nic nie mogło już go powstrzymać od tej decyzji.

Wybitny i bardzo sympatyczny Kaj jest uznawany "narciarzem narciarzy", przywiązanym do sztuki szybkiego i eleganckiego freeridu. Uzyskał takie tytuły jak: drugie miejsce w IFSA Big Mountain  Mistrzostwach Świata (2001) w Tignes, pierwsze miejsce w Verbier Xtreme (2006, 2008 i 2010) oraz na Swatch O'Neill Big Mountain Pro (2007), drugie miejsce w klasyfikacji generalnej na Freeride World Tour 2010. Znany nie tylko z uśmiechu i jego kultowych blond dredów, zwykle schowanych pod ręcznie szydełkowaną czapką, Kaj jest bardzo kochaną i podziwianą osobowością w kręgu freeridowców, zarówno ze względu na jego doskonałą, nieskazitelną jazdę na nartach, jak i filozofią cieszenia się ulotnymi chwilami, doceniającą wszystkich, potrafiących żyć bieżącą chwilą.Kaj żyje z radością, ma twórczą duszę, talent do szydełkowania, jak również jazdy na nartach łamiącej wszelkie granice. Wraz z przyjacielem, również freeridowcem, Sverre Liliequist jest współtwórcą firmy Kask, w której Kaj i Sverre tworzą zespół odpowiedzialny za projektowanie sztandarowego produktu jakim jest czapka na narty typu ski-bum. Kreatywny i wszechstronnie utalentowany Kaj pojawia się również w wielu filmach tworzonych przez własną wytwórnię Swedish Posse, w których dzięki widowiskowej jeździe na nartach stara się pokazać swoją pasję do jazdy, śniegu i piękna wysokich gór. Wśród jego filmów znajdują się "The Way I See It" (2010), który został nominowany do Best Natural Air na 11 Powder Awards, oraz "Tres Bonne Equipe" (2011). Kaj pojawia się również wraz ze Sverre w Swatch Catch the Moment Portrait, w którym można go oglądać mówiącego o nartach, jego filozofii życiowej i nakryciach głowy.

 

Kaj Zackrisson i Sverre Liliequist w edicie Swatcha - Catch the Moment, zobacz co ich kręci :) szydełkowanie, golf i oczywiście freeride

Edit Salomon freeski gdzie Mark Abma, Cody Townsend, Kaj Zackrisson i Laurent Niol jeżdżą w południowej części Chile w Andach.

Źródło: Swatch Skiers Cup

 
Opublikowano: 06 Lut 2014 20:59 przez decentski #11307
decentski's Avatar
I tak kiedyś zjadę :narty: :cheer:

Super Mom - Salomon Freeski sylwetka Wendy FisherPozdrawiam

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.