SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Freeski & Freeride Aktualności Oko Kondora - Eye of the Condor 2

Oko Kondora - Eye of the Condor 2

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Foto: Juan Luis De HeeckerenPo ogromnym sukcesie, jakim było wydarzenie Sony, Eye of the Condor w 2011 roku, Ski La Parva ma zaszczyt ogłosić, kolejne, trwające tydzień zawody filmowe i fotograficzne, które odbędą się w Andach. Przy wsparciu ze strony firm takich jak Sony, Subaru Chile oraz Delta Airlines, Sony Eye of the Condor 2 w okresie od 27 lipca do 4 sierpnia 2012 roku zaprezentuje sportowców i fotografów z całego świata.

Nowo nawiązana współpraca z iF3 zapewni lepszy kontakt uczestniczących zespołów oraz marek z mediami. Zawody zakończą się pierwszym w historii festiwalem filmowym iF3 Film Festival La Parva/Chile w Santiago. Jury złożone z największych gwiazd - w tym Ingrid Backstrom, Sherry McConkey i Chrisa Davenporta - oraz sportowców – wśród których znajdą się członkowie zespołu K2 Factory Team - z pewnością wyznaczą wysokie standardy na nadchodzący sezon 2012/2013.

Wiedząc, że sport zmierza w kierunku mediów cyfrowych i wysokiej jakości produkcji, stworzyliśmy miejsce dla sportowców i marek, aby mogli zaprezentować od najlepszej strony mówi Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ski La Parva, Rodrigo Medina.

Oprócz konkursu, zakończonego wręczeniem nagród pieniężnych za najlepsze video oraz portfolio fotografii, Sony Eye of the Condor wesprze lokalną sztukę poprzez wystawę fotografii prezentujących talenty lokalnych twórców. Wydarzenie będzie również stanowić forum szerszej dyskusji obejmującej seminaria, retrospektywy zdjęć i inne wydarzenia związane z badaniem roli, jaką sporty wyczynowe i fotografia odgrywają w społeczeństwie.

Eye of the Condor to niesamowite wydarzenie, głównie dlatego, że podkreśla kreatywność w narciarstwie. Daje to możliwość dowolnej interpretacji a zespołom swobodę w doborze drogi do prezentacji dobrej zabawy, jaką jest jazda na nartach. Dodatkowo możliwość zrobienia filmu i zdjęć w takiej niesamowitej scenografii, jaką są krajobrazy Andów gwarantuje oszałamiające wrażenia.
Mówi sędzia Ingrid Backstrom.

Kulminacją tygodniowej zabawy będzie pierwsza gala iF3 La Parva/Chile która odbędzie się w dynamicznie rozwijającej się metropolii Santiago de Chile. Wieczór festiwalu filmowego będzie świętem światowej społeczności filmowców Freeskiingu, obejmującym sesje rozdawanie autografów przez sportowców, projekcje filmowe, spotkania z dostawcami i muzyją graną na żywo. Filmy oraz zdjęcia, które zwyciężą w konkursie Sony Eye of The Condor będą prezentowane na całym świecie na festiwalach z cyklu iF3 International Film Festivals w tym w Montrealu, Quebekcu oraz Annecy we Francji.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani nowo podjętą współpracą z iF3, czujemy, że to pozwoli pokazać międzynarodowej społeczności piękno i niepowtarzalność chilijskiego środowiska narciarskiego.
Mówi Rodrigo Medina

„Konkurs Eye of the Condor jest niesamowitym wydarzeniem” mówi członek zespołu Discrete (nagroda EOTC People’s Choice w 2011) i mistrzyni Red Bull Cold Rush w 2012 Rachel Burks.

Jest wesoło, wszystkie zespoły są zakwaterowane w tym samym miejscu, wspólnie jedzą posiłki, spotykają się na stokach, to tworzy doskonałą atmosferę do współzawodnictwa.

Eye of the Condor jest tworzony przy wsparciu sponsorów: Sony, Subaru Chile, Delta Airlines oraz Columbia Sportswear. Więcej informacji można znaleźć na http://www.laparva.cl/eyeofthecondor/.

Dwa filmy z poprzedniej edycji pierwszy film teamu Discrete  drugi K2 - zobaczcie, co się dzieje, gdy znajdziemy EYE OF THE CONDOR :)

2011 Eye of the Condor Video from Discrete

K2 Video - Eye of the Condor

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.