SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Mieszane uczucia mam

Mieszane uczucia mam 26 Mar 2021 11:41 #24142

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
  • Otrzymane podziękowania:
    2916
Maryna wiadomo fajnie że jest super że odnosi sukcesy, tylko czy musi się otaczać osobami o bardzo niestety wątpliwej reputacji.

Fundacji Handicap, zamieszana w gigabajtkowe i rydzykowe interesy i interesiki czy naprawdę ona nie wie kto stoi za taką fundacją ?

Chyba że jest beneficjentem tego nowe systemu.

Screenshot_2021-03-26Facebook.png
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię
Ostatnio zmieniany: 26 Mar 2021 11:49 przez decentski.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.
Za tę wiadomość podziękował(a): Iśka, Plywak

Mieszane uczucia mam 26 Mar 2021 12:20 #24143

• lopatka
  • ( Użytkownik )
  • lopatka's Avatar
  • Ski Level: 4
    910
E no, z dzieciakami się spotkała.
Za tę wiadomość podziękował(a): Iśka, Mitek

Mieszane uczucia mam 26 Mar 2021 12:39 #24147

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
    2916
Może tak, może nie, ale ten pan z pałacyk"u" i M.Tlałka grzeją się w otoczeniu Maryny Gąsienicy, miesiąc temu jakieś przekazywanie nart, podpisywanie ich przez pałacyk. Podhale to mały kocioł gdzie każdy zna każdego może nie da się uniknąć takich spotkań ...
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski

Mieszane uczucia mam 26 Mar 2021 12:40 #24148

• Mitek
  • ( Użytkownik )
  • Mitek's Avatar
  • Ski Level: 2
    66
Cześćlopatka napisał:
E no, z dzieciakami się spotkała.
Dokładnie!
Nie każdy myśli przez pryzmat polityki.
Pozdrowienia

Mieszane uczucia mam 26 Mar 2021 12:44 #24149

• Mitek
  • ( Użytkownik )
  • Mitek's Avatar
    66
Cześćdecentski napisał:
Może tak, może nie, ale ten pan z pałacyk"u" i M.Tlałka grzeją się w otoczeniu Maryny Gąsienicy, miesiąc temu jakieś przekazywanie nart, podpisywanie ich przez pałacyk. Podhale to mały kocioł gdzie każdy zna każdego może nie da się uniknąć takich spotkań ...
Przestań stary. Akurat Małgosia Tlałka robi fantastyczną i niezwykle ciężką robotę i patrzenie w takiej sytuacji na ręce jest... bym powiedział delikatnie nieetyczne. Sam wiesz, że pierwszy morduję rydzykowyznawców gołymi rękami ale w tym wypadku to kasę od samego diabła można wyciągać. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Tu cel uświęca środki.
Pozdro

Mieszane uczucia mam 26 Mar 2021 12:53 #24150

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
    2916
Mitek napisał:
Cześćdecentski napisał:
Przestań stary. Akurat Małgosia Tlałka robi fantastyczną i niezwykle ciężką robotę i patrzenie w takiej sytuacji na ręce jest... bym powiedział delikatnie nieetyczne. Sam wiesz, że pierwszy morduję rydzykowyznawców gołymi rękami ale w tym wypadku to kasę od samego diabła można wyciągać. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Tu cel uświęca środki.
Pozdro

Cel uświęca środki ? Mi to nie pasuje totalnie, ale może jest jak piszesz "Bogu świeczka, a diabłu ogarek". Wygląda to dziwnie, oby Maryna skorzystała na tym układzie.
www.skifever.pl/forum

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Za tę wiadomość podziękował(a): Mitek

Mieszane uczucia mam 26 Mar 2021 14:41 #24152

• filipski
  • ( Użytkownik )
  • filipski's Avatar
  • Ski Level: 4
    1254
Do Maryny raczej bym pretensji nie miał, każde takie spotkanie z dzieciakami to dla nich super sprawa. A co do fundacji i ich założycieli: jeden wielki przekręt!!! I to pod przykrywką właśnie tych dzieci.
Wyjazdy szkoleniowe w Austrii SKI - WORLD Szkoła Narciarska

Mieszane uczucia mam 26 Mar 2021 17:15 #24154

• Mitek
  • ( Użytkownik )
  • Mitek's Avatar
    66
decentski napisał:
Mitek napisał:
Cześćdecentski napisał:
Pozdro

Cel uświęca środki ? Mi to nie pasuje totalnie, ale może jest jak piszesz "Bogu świeczka, a diabłu ogarek". Wygląda to dziwnie, oby Maryna skorzystała na tym układzie.
Cześć
Nie znam Maryny ale miałem okazję poznać Tlałkę i nie wierzę aby kręciła jakieś polityczne wały.
Pozdrowienia
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.