SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Odzież Termoaktywna Craft, Brubeck, Odlo, Viking, Berkner, Hannah

Odzież Termoaktywna Craft, Brubeck, Odlo, Viking, Berkner, Hannah 18 Lip 2011 16:51 #2640

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
  • Otrzymane podziękowania:
    2919
Najpopularniejsze marki odzieży termoaktywnej.

Craft,
Brubeck,
Odlo,
Viking,
Berkner
Hannah

Nigdy nie miałem bielizny Brubecka :):) i nie wiem jak się sprawdza i nie wiem czy są jakieś kolosalne różnice w bieliźnie jeżeli jest tylko wykonana z odpowiedniego materiału (poliester) spełni swoje zadanie, niestety można spotkać czasem bieliznę która w nazwie ma termoaktywna a jest wykonana z poczciwej bawełny lub mniejszą domieszką poliestru wtedy na 100% będziemy zawiedzeni, kiedyś w dawnych czasach za górami lasami jeździłem w bawełnie i zawsze można było wyżymać podkoszulki były mokre.

Sam mogę polecić bieliznę firmy Craft i Hannah tylko trzeba pamiętać o jednym aby bielizna ściśle przylegała do ciała resztę załatwi odpowiednia tkanina aby tylko nie bawełna już lepiej wełna przynajmniej będzie nam ciepło nawet jak będzie mokra

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię
Ostatnio zmieniany: 05 Sty 2014 11:31 przez decentski.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.

Odzież Termoaktywna Craft, Brubeck, Odlo, Viking, Berkner, Hannah 07 Sie 2011 21:44 #2970

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
    2919
Nie za bardzo wiem czy warto zakładać dodatkowy temat ale oprócz tkanin sztucznych jest jeszcze bielizna wykonana z wełny Merynos Nowozelandzkich owiec :):) firmy Icebreaker to produkt skierowany do osób ceniących ekologię i bliskość z naturą

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Ostatnio zmieniany: 05 Sty 2014 11:32 przez decentski.

Odzież Termoaktywna Craft, Brubeck, Odlo, Viking, Berkner, Hannah 08 Sie 2011 10:20 #2978

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
    2919
ICEBREAKER napisał "do jazdy rekreacyjnej polecamy linię Bodyfit, a do jazdy wyczynowej linię GT Base Layer"
bardzo podoba mi się hasło
"'Pomyśl i nie śmierdź!'' :lol2:

"Intensywne testy - przynajmniej częściowo - pozwoliły też na sprawdzenie tego hasła reklamowego Icebreakera (w oryginale: ''Think, don't stink!''). O co chodzi? Według producenta wełna merynosów szybko schnie (sprawdzone - fakt), a na dodatek ma naturalne właściwości antybakteryjne przez co nie ma mowy o brzydkim zapachu nawet po długotrwałym używaniu z pominięciem prania. Nie wiem, czy dla wełny merynosów cztery dni traktowania potem, to dużo czy mało, wiem za to, że bielizna skutecznie się przed nim obroniła i rzeczywiście o ''smrodku'' nie było mowy. Na dłuższą metę walka z brzydkim zapachem oznacza odpowiednie potraktowanie bielizny w praniu. W telegraficznym skrócie - sugerowane jest pranie w temperaturze 30 st. C bez użycia wybielaczy i zmiękczaczy."

Icebreaker ma różne gramatury przynajmniej tak to opisuje
Seria BODYFIT ACTIV BASE LAYERS produkowana jest w trzech rodzajach gramatury. Dzięki temu możemy idealnie dostosować ją do różnych warunków. Ogólna zasada to: im większy numer tym cieplej:
150g/m2 najlżejsza i najcieńsza, wielosezonowa warstwa bazowa, do noszenia przez cały rok
200g/m2 gramatura świetna dla osób aktywnych, uprawiających sporty na powietrzu i sporty zimowe; do umiarkowanych temperatur
260g/m2 najcieplejsza z warstw bazowych, idealna do uprawiania sportów zimowych; do niskich temperatur

Nie wiedziałem że Brubeck też ma wełniane tylko ich bluzy są na ekstremalne warunki jakie podają -10 stopnino i tylko 42% wool merino a u Ice-a prawie 100%:

Bluza męska wykonana technologii bezszwowej z dwuwarstwowej dzianiny z włókien z futra owiec merynosów. Zastosowanie w bardzo niskich temperaturach.

Wysoka termoizolacyjność (gromadzenia ciepła w strukturze wewnętrznych kanałów stanowiących 90% objętości pojedynczego włókna). Zapewnia naturalną termoregulację dzięki pochłanianiu i wydalaniu nadmiaru ciepła, transportuje wilgoć poprzez rozbudowaną strukturę wewnętrznych kanalików.

Hydrofilowa. Antystatyczna - nie elektryzuje się. Antyalergiczna nie powoduje uczuleń i podrażnień. Bakteriostatyczna (wysoki komfort w czasie konieczności dłuższego użytkowania).

Zalecane dyscypliny:
narty, wspinaczka, wyprawy zimowe, snowboard, turystyka górska.

Sezon:
zima, bardzo niskie temperatury.

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Ostatnio zmieniany: 05 Sty 2014 11:32 przez decentski.
Za tę wiadomość podziękował(a): filipski

Odzież Termoaktywna Craft, Brubeck, Odlo, Viking, Berkner, Hannah 29 Gru 2016 22:46 #15359

• klakla
  • ( Użytkownik )
  • klakla's Avatar
  • Ski Level: 1
A co sądzicie o bieliznie 4f? widziałam na wyprzedaży i myśle o zakupie dla mojego M.
Ostatnio zmieniany: 29 Gru 2016 23:23 przez decentski. Powód: Nie linkujemy bez zgody Architekta dziękujemy

Odzież Termoaktywna Craft, Brubeck, Odlo, Viking, Berkner, Hannah 30 Gru 2016 22:38 #15378

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
    2919
Myślę że bardzo się ucieszy z bielizny ...
www.skifever.pl/forum

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.