SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe

TEMAT: Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 27 Sty 2019 17:34 #21215

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
  • Otrzymane podziękowania:
    2750
Ciekawa opcja, cena dość elitarna za godzinę jazdy ale nie mówię nie :P

Fresh Track Bądź pierwszy na stoku!

Jeździmy w środy, piątki i soboty - w styczniu i lutym!

Od 7:30 do 9:00, ciesz się niezapomnianą ekskluzywną jazdą na sztruksie! Narciarski poranek zakończ górskim śniadaniem na wysokości 990 m n.p.m. w Snow Boxie (śniadanie w godzinach 9.00-9.45).

Cena włącznie ze śniadaniem to 89 pln.
Oferta limitowana dla max. 50 osób

Fresh Track od godziny 7.30-8.30 obsługuje kolej Gondolowa A1. Od godziny 8.30-9.00 dostępne są koleje B1, B2, B5 oraz talerzyk C3 na których obowiązuje wejście normalnym trybem przez bramki.

Dostępne od 7.30 trasy to 1, 3. Od 8.30-9.00 – pozostałe czynne w danym dniu trasy.

freshtrack-banner.jpg
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.
Za tę wiadomość podziękował(a): Iśka, lopatka, Krzysztof-Ski

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 28 Sty 2019 11:40 #21218

• lopatka
  • ( Użytkownik )
  • lopatka's Avatar
  • Ski Level: 3
    880
1.5 godziny i do tego niezłe śniadanie. Był tego opis na SO. Ja też nie mówię nie, ale dla mnie to by było 10 minut jazdy, bo zacząłbym o 8:50.
Ostatnio zmieniany: 28 Sty 2019 11:41 przez lopatka.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 30 Lis 2019 23:30 #22776

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
    2750
Szczyrk może już ruszać im zbyt duzo śniegu przeszkadza w ratrakowaniu i przygotowaniu tras :cheer: doskonałe miejsce do nauki taktyki jeżdżenia w trudnych warunkach :blink: ;)

SzczyrkSkrzyczne301120191.jpg
SzczyrkSkrzyczne301120192.jpg
SzczyrkSkrzyczne30112019.jpg

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Ostatnio zmieniany: 30 Lis 2019 23:31 przez decentski.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 01 Gru 2019 01:29 #22779

• Mitek
  • ( Użytkownik )
  • Mitek's Avatar
  • Ski Level: 2
    45
decentski napisał:
Szczyrk może już ruszać im zbyt duzo śniegu przeszkadza w ratrakowaniu i przygotowaniu tras :cheer: doskonałe miejsce do nauki taktyki jeżdżenia w trudnych warunkach :blink: ;)

SzczyrkSkrzyczne301120191.jpg
SzczyrkSkrzyczne301120192.jpg
SzczyrkSkrzyczne30112019.jpg

Pozdrawiam
Cześć
Trochę nie tak.
W trudnych warunkach możesz nauczyć się/czy uczyć jeździć, na naturalnym stoku po naturalnych opadach. W Szczyrku nie mamy w tej chwili ( z małymi wyjątkami) naturalnych stoków i (bez wyjątków praktycznie) naturalnych opadów. Niczego, poza zerżnięciem, nart tam się nie nauczysz.
Ale na wiosnę późną...
Pozdrowienia
Ostatnio zmieniany: 01 Gru 2019 01:30 przez Mitek.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 01 Gru 2019 12:36 #22781

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
    2750
To był sarkazm, ponieważ byłem tam trzy razy od czasu przejęcia ośrodka przez TMR uważam tą stację za największą porażkę, nigdzie nie spotkałem na trasach tylu kamieni co tam nawet Kamieńsk przebili pod tym względem. Moim zdaniem śnieg im tylko przeszkadza.

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Za tę wiadomość podziękował(a): Mitek

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 01 Gru 2019 22:25 #22788

• Mitek
  • ( Użytkownik )
  • Mitek's Avatar
    45
Cześćdecentski napisał:
To był sarkazm, ponieważ byłem tam trzy razy od czasu przejęcia ośrodka przez TMR uważam tą stację za największą porażkę, nigdzie nie spotkałem na trasach tylu kamieni co tam nawet Kamieńsk przebili pod tym względem. Moim zdaniem śnieg im tylko przeszkadza.

Pozdrawiam
Myślę, że to jest dość oczywiste i jakby oczekiwane. Trasy są nowe po przeprofilowaniu a więc nawierzchnia jest świeża. Po paru latach problem zniknie a w tej chwili brak naturalnego śniegu nie daje możliwości na zniwelowanie go. Gleba jest wzruszona i przewietrzona i musi minąć trochę czasu aż powtórna kompakcja ja ustabilizuje. Trudniej im więc śnieżyć a bez podkładu będzie kamieniście.
Nie jest to jednak największy problem nowego Szczyrku. Tym są dla mnie ludzie.
Pozdrowienia serdeczne

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 09 Gru 2019 11:00 #22866

• jabol
  • ( Użytkownik )
  • jabol's Avatar
  • Ski Level: 4
    283
Mitek napisał:

piszesz o miejscowych czy turystach ?

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 09 Gru 2019 14:27 #22870

• rota47
  • ( Użytkownik )
  • rota47's Avatar
  • Ski Level: 3
    117
Matek widzi same problemy w stokach narciarskich, a jeszcze i problemy w narciarzach, to mnie wydaje się że chyba sam ze sobą też ma problem.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 09 Gru 2019 21:33 #22882

• Mitek
  • ( Użytkownik )
  • Mitek's Avatar
    45
Cześćjabol napisał:
Mitek napisał:

Nazwijmy ich przyjezdnymi bo często z turystami nie maja nic wspólnego i mogłoby prawdziwego turystę obrazić.
A miejscowi... Swego czasu w Szczyrku spędzałem naprawdę dużo czasu i był to czas fantastyczny właśnie dzięki tym miejscowym jak Piotr Fijas, bracia Wieczorkowie czy Pan Tadeusz Żaba. Ostatnia tragedia też zabrała wspaniałą ludzi, którzy tworzyli i tworzą klimat tego miasteczka. Ludzie tworzą klimat - Ci miejscowi - przede wszystkim i Ci przyjezdni.
Zimy w schronisku na Skrzycznym - stary.. sam wiesz.
Pozdrowienia

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 09 Gru 2019 22:05 #22883

• jabol
  • ( Użytkownik )
  • jabol's Avatar
  • Ski Level: 4
    283
Mitek napisał:
Cześćjabol napisał:
Mitek napisał:

Nazwijmy ich przyjezdnymi bo często z turystami nie maja nic wspólnego i mogłoby prawdziwego turystę obrazić.
A miejscowi... Swego czasu w Szczyrku spędzałem naprawdę dużo czasu i był to czas fantastyczny właśnie dzięki tym miejscowym jak Piotr Fijas, bracia Wieczorkowie czy Pan Tadeusz Żaba. Ostatnia tragedia też zabrała wspaniałą ludzi, którzy tworzyli i tworzą klimat tego miasteczka. Ludzie tworzą klimat - Ci miejscowi - przede wszystkim i Ci przyjezdni.
Zimy w schronisku na Skrzycznym - stary.. sam wiesz.
Pozdrowienia

w schronisku spałem kilka razy ale najlepiej wspominam pobyty w chatce starego Dunata na Dolinach, odwiedzali nas wieczorem ratrakarze przygotowujący FIS i obsługa krzeseł na Skrzyczne, wchodziliśmy potem wejściem dla obsługi i jeździli FISem w dół
Za tę wiadomość podziękował(a): Mitek

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 20 Gru 2019 13:48 #22949

• Plywak
  • ( Globalny moderator )
  • Plywak's Avatar
  • Moderator
    896
Szczyrkowski po starcie 14go grudnia jednak się poddał:

"Niestety od dnia 18.12 aż do odwołania ośrodek będzie nieczynny. Panujące warunki atmosferyczne (wysokie temperatury i silny, ciepły wiatr) nie pozwalają nam odpowiednio przygotować tras. Informacje o aktualnej sytuacji w ośrodku będą na bieżąco dostępne na stronie."

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Czyrna-Solisko Szczyrk Mountain Resorts 20 Gru 2019 15:04 #22950

• Mitek
  • ( Użytkownik )
  • Mitek's Avatar
    45
jabol napisał:
w schronisku spałem kilka razy ale najlepiej wspominam pobyty w chatce starego Dunata na Dolinach, odwiedzali nas wieczorem ratrakarze przygotowujący FIS i obsługa krzeseł na Skrzyczne, wchodziliśmy potem wejściem dla obsługi i jeździli FISem w dół

Cześć
Fajne czasy, fajne historie. I to nie tylko dlatego, że byliśmy młodsi. Góry selekcjonowały wtedy dość skutecznie - wiesz co mam na myśli.
Ja z kolei mieszkałem zawsze na Góralskiej i znaliśmy całą obsługę Czyrnej. Pamiętam takiego 1.01 gdy padał deszcz ze śniegiem. Wyciągi chodziły i byliśmy jedna ekipą jeżdżącą. Kolega pod jakiś anorak założył Jeansową kurtkę Levis'a gdzie do wewnętrznych kieszeni wchodziły dokładnie 4 flaszki. Jeździliśmy cały dzień od wyciągu do wyciągu, do Goprówki i do wyciągu z kielonkiem. Skończyliśmy na Czyrnej w maszynowni. Wszystko pod ochroną Gopru - dyżurny z oczywistych względów do zakończenia dyżuru nie uczestniczył. ;)
Wyobraź sobie teraz takie akcje...
Pozdrowienia

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.