SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Myślenice - Zarabie

Myślenice - Zarabie 26 Sty 2020 20:52 #23085

• Plywak
  • ( Globalny moderator )
  • Plywak's Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania:
    896
rota47 napisał:
A i czy kiedy będzie taka piękna zima w pozostałej Polsce???

Raczej marne szanse, w zasadzie w najbliższych dniach idzie ocieplenie, nocne przymrozki w mojej okolicy się kończą. Norwegowie pokazują nawet +10 w najbliższych dniach, a długoterminowa prognoza na Interii nie pokazuje żadnej zimy do 10 marca. Jedyna szansa na śnieg, to góry.

Co do dziesiejszej jazdy, to jak na panującą pogodę, to było całkiem dobrze. Udało im się otworzyć już 3/4 szerokości stoku, jednego z dwóch, które tam są, ale taki mamy klimat ;) Zacząłem po 8, po 9.30 dolna część stoku już się zrobiła betonowo lodowa, ale ludzi było mało, to się dało ominąć co gorsze fragmenty, po 10 ludzi troszkę więcej, ale zazwyczaj sam na krześle jeździłem. Podsumowując: 5 zjazdów, kawka, 5 zjazdów, herbatka, 5 zjazdów i do domu. Karnet na 3h za 65 zł. Wiele więcej tam się nie da wykręcić, bo krzesło jedzie ok. 8 min. - kiedyś chyba tam wykręciłem w sumie 18 zjazdów w 3h :)
Nie jest to moja ulubiona stacja, ale mam tam tylko 17 min. dojazdu i chętnie bym się tam poruszał z raz w tygodniu, ale warunki na razie nie pozwalają.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.
Za tę wiadomość podziękował(a): rota47

Myślenice - Zarabie 27 Sty 2020 09:18 #23087

• jabol
  • ( Użytkownik )
  • jabol's Avatar
  • Ski Level: 4
    283
rota47 napisał:
A i czy kiedy będzie taka piękna zima w pozostałej Polsce???

Rozumiem że na nartach jeszcze nie byłeś i czekasz na wiosnę :lol2:

Myślenice - Zarabie 27 Sty 2020 23:43 #23089

• rota47
  • ( Użytkownik )
  • rota47's Avatar
  • Ski Level: 3
    117
Siema Jabol!
Stęskniłeś się za mną. A wiesz że i ja za Tobą się stęskniłem, tak samo jak za tą zimą i :narty: :narty: której bardzo mi brakuje. Dzięki że pamiętasz i troszczysz się o mnie. No, niestety, ale jak na razie nie mam możliwości nawet gdziekolwiek wybrać się na :narty:, bardzo boleję. Na razie są ferie, a co za tym idzie to to że opiekuję się kilkoma dziećmi. Mam nadzieję że jeszcze w m-cu Lutym uda się ( są dwa uda, albo się uda, albo się nie uda) wyskoczyć na :narty: :narty: Z moich obserwacji to jak na razie jest duże obłożenie narciarzy w okolicy Tylicza, Jurgowa, Czarnej Góry czy Czorsztyna, a i pogoda też nie najlepsza. W planie była też i Słowacja. :lol2:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.