SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Wiadomości Nowości Styria, kraina położona między lodowcem a termami

Styria, kraina położona między lodowcem a termami

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Styria prezentuje

Styria, kraina położona między lodowcem a termami, tej zimy ma w programie kolejne wielkie sportowe wydarzenie: od 14 do 25 marca 2017 r. w Schladming-Dachstein, Ramsau am Dachstein i w Grazu odbędą się Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych pod hasłem “Heartbeat for the world” - Styria obiecuje wspaniałą atmosferę. Dodatkowo, w styczniu w Schladming po raz 20. rozegra się nocny slalom „The Night Race“ i zapewne po raz kolejny wprawi w zachwyt tysiące kibiców.

Lodowiec Stubai  Wszystkie osoby, które same jeżdżą na nartach, powinny koniecznie skorzystać z okazji i zawrzeć bliższą znajomość ze styryjską kuchnią w schroniskach zrzeszonych pod szyldem „Kulinarium Steiermark”. Oferują one pełny wybór regionalnych i sezonowych potraw i napojów, a także własnej roboty desery, oprócz dobrej kuchni zdobywając serca gości także styryjską gościnnością. Rozkosz dla podniebienia i balsam dla duszy.

   Poza tym, jak zwykle, przybrane w białą szatę Zielone Serce Austrii jako zimowa destynacja urlopowa oprócz wypoczynku oferuje także atrakcje kulturalne i rewelacyjną kuchnię oraz prawdziwy raj dla rodzin.
www.steiermark.com

Lodowiec Stubai


Premiera: Pierwsze ogólnostyryjske Rodzinne Święto Nart!

  17 grudnia czeka nas wielkie wydarzenie. Po raz pierwszy w historii, 33 ośrodki narciarskie i 3 ośrodki narciarstwa biegowego zaproszą wspólnie na Rodzinne Święto Nart 2016, którego celem jest zaprezentowanie Styrii jako idealnego miejsca na rodzinny narciarski urlop. Będzie to największa rodzinna impreza w Austrii.
   Różnorodny program premierowej edycji tego wydarzenia obejmuje m.in. kursy bezpiecznego zachowania na stokach i poza nimi, imprezy aprés ski i Kids Trophy (konkursy dla dzieci, na wesoło). W kolejnych latach impreza ta ma być stałym punktem styryjskiego kalendarza wydarzeń.
www.steiermark.com/familienskifest

 

Przeczytaj również:

 

Poprawiony: sobota, 03 grudnia 2016 19:41  

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.