SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Wiadomości Nowości Wschodni Tyrol za pół ceny ze Ski)hit Osttirol

Wschodni Tyrol za pół ceny ze Ski)hit Osttirol

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

© Agentur für Alpines Marketing, Fot. LolinSkipass SkiHit Osttirol dla dzieci i młodzieży do lat 18 lat to dodatkowa motywacja, aby spędzić zimę na sportowo. Dobre warunki narciarskie i największa liczba słonecznych godzin w Austrii to ekstra dodatek zupełnie gratis.

Wschodni Tyrol po południowej stronie Alp to miejsce, gdzie można otrzymać wszystko to, co tyrolska zima ma najlepszego do zaoferowania, na najlepszych warunkach. Karnet narciarski Ski)Hit udostępnia mianowicie osiem najlepszych narciarskich ośrodków Tyrolu Wschodniego i Karyntii (dotyczy wszystkich karnetów kilkudniowych).

W zasięgu Ski)Hit-u znajduje się Großglockner Resort Kals-Matrei - największy teren narciarski wschodniego Tyrolu, St. Jakob im Defereggental z niezawodną gwarancją śniegu i słoneczny Hochpustertal-Sillian przy włoskiej granicy. Prawdziwym narciarskim hitem czynią ten skipass dwie najwyższe narciarskie góry w Karyntii: Ankogel i lodowiec Mölltal, przy czym ten ostatni jest ulubionym miejscem treningów austriackiej i niemieckiej narciarskiej kadry narodowej.

 © Agentur für Alpines Marketing, Fot. Braun © Agentur für Alpines Marketing, Fot. Lolin

Na głównie niebieskie i czerwone stoki swoich terenów narciarskich Ski)Hit zaprasza chętnie również rodziny i proponuje ceny, które niejednego narciarza wprawiają w zdumienie: dzieci do lat 6 jeżdżą na wszystkich terenach narciarskich Ski)Hit-u gratis, a dla wszystkich młodych ludzi w wieku od 6 do 18 lat jest niemająca sobie równych w całej Austrii 50-procentowa zniżka. Wśród taryf Ski)Hit-u znajdziemy też coś miłego dla dużych rodzin: za karnety płacą tylko rodzice i dwójka najstarszych dzieci do lat 18, każde kolejne dziecko poniżej osiemnastki otrzymuje swój karnet gratis. To kolejny z wielu powodów, dla których dzieci i młodzież zeskakują z kanap i biorą we władanie stoki.

Ski)Hit obowiązuje w następujących ośrodkach narciarskich:

   Mölltaler Gletscherbahnen,
   Hochgebirgsbahnen Ankogel,
   Matreier Goldried Bergbahnen,
   Hochpustertaler Bergbahnen,
   Bergbahnen St. Jakob,
   Bergbahnen Kals,
   Lienzer Bergbahnen,
   Obertilliacher Bergbahnen,
   Kartitscher Liftgesellschaft

Przeczytaj również:

 
Opublikowano: 20 Lis 2016 12:15 przez wojtekk #14962
wojtekk's Avatar
Ale numer osobiście nie miałem nigdy okazji biegać w butach narciarskich nawet po godzinie 16 i ta regulacja chyba faktycznie ma przyhamować tych co zabalują w knajpie od razu po nartach. Koniec spontanicznego apre-ski, jak będzie ciepło to Ci co zabalują będą wracać w skarpetkach. Nowego znaczenia nabierze powiedzenie "puścić w skarpetkach"

Ośrodek Ischgl z Samnaun są fantastyczne byłem tam trzy dni, rodzinnie i nie zjeździłem wszystkiego super ośrodek urozmaicone trasy, restauracje, obsługa bardzo sympatyczna, jak dla mnie drugi ośrodek po Zillertal Arena. Dzieciaki bardzo zadowolone znajomi w górowzięci :lol2: obiecaliśmy sobie że kiedyś tam wrócimy.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.