SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Wiadomości Nowości Zjazd Na Krechę 2013 Powraca Na Kasprowy Wierch

Zjazd Na Krechę 2013 Powraca Na Kasprowy Wierch

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Red Bull Zjazd na Krechę 2011 fot. Łukasz Nazdraczew Red Bull Content PoolNajsłynniejszy wyścig narciarsko-snowboardowy - Red Bull Zjazd na Krechę - powraca do Polski w jubileuszowej 5. edycji! Już w lutym 2013 roku ponownie ze szczytu Kasprowego Wierchu zjedzie 300 narciarzy i snowboardzistów rywalizujących ramię w ramię o tytuł najszybszego. Każdy, kto chciałby wziąć udział w wyścigu, musi najpierw spróbować swoich sił w eliminacjach, które odbędą się: w Zieleńcu (2 lutego), Jurgowie (9 lutego), Szczyrku (16 lutego) oraz w Zakopanem (23 lutego). 

Piąta edycja Red Bull Zjazd na Krechę będzie powodem najszybszej w nadchodzącym sezonie rywalizacji narciarzy i snowboardzistów. W myśl zasady „kto pierwszy, ten lepszy”, przyświecać im będzie tylko jeden cel – dojechać pierwszym do mety.

Po dwóch latach rozgrywania zawodów po słowackiej stronie Tatr – w Tatrzańskiej Łomnicy, masowy zjazd narciarsko-snowboardowy powróci na „Świętą górę” fanów białego szaleństwo – Kasprowy Wierch!

300 najszybszych, którzy 24 lutego staną na linii startu na Kasprowym Wierchu, wyłonią krajowe eliminacje w Zieleńcu, Jurgowie, Szczyrku oraz w Zakopanym na Polanie Szymoszkowej.

Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się na stronie www.redbullzjazdnakreche.pl – zapisy ruszają 10 stycznia 2013 roku. Kto nie zdąży zapisać się Internecie, będzie miał możliwość zgłoszenia się bezpośrednio przed eliminacjami. Ilość miejsc jest ograniczona.


ELIMINACJE:
• 2 lutego – Zieleniec
• 9 lutego – Jurgów
• 16 lutego – Szczyrk, Juliany
• 23 lutego – Zakopane, Polana Szymoszkowa

FINAŁ RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2013:
• 24 lutego – KASPROWY WIERCH, ZAKOPANE


Zawody Red Bull Zjazd na Krechę przeznaczone są dla wszystkich powyżej 16 lat, umiejących jeździć na nartach lub desce i czujących się na siłach, by pokonać wymagającą trasę. W ramach zawodów, zostaną nagrodzeni: zwycięzca zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej (bez względu na kategorię i płeć) oraz zawodnicy, którzy osiągną najlepszy wynik w czterech kategoriach: najlepszy narciarz, najlepsza narciarka, najlepszy snowboardzista, najlepsza snowboardzistka.


Więcej informacji na www.redbullzjazdnakreche.pl

Przeczytaj również:

 
Opublikowano: 12 Kwi 2016 11:51 przez lopatka #13851
lopatka's Avatar
Ten szwedzki red bull to
aaa-uuuuuuuuuuuuuu!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.