SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Wiadomości Nowości Pitztal otwarcie sezonu

Pitztal otwarcie sezonu

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Pitztal Hermes House Band © Tourismusverband PitztalOtwarcie sezonu zimowego w Pitztal: nowa kolejka Wildspitbahn i wielka inauguracja sezonu narciarskiego w regionie Hochzeiger

13 października na lodowcu Pitztal została uruchomiona nowa, nawyżej położona kolejka gondolowa w Austrii. W niecałe sześć minut narciarze i turyści mogą dotrzeć na wysokość 3.440 m n.p.m. Dodatkową atrakcją ośrodka narciarskiego jest, znajdująca się na samym szczycie, nowo otwarta kawiarnia Café 3.440, która swoim architektonicznym stylem doskonale komponuje się w krajobraz. Ta najwyżej położona kawiarnia Austrii ma do zaoferowania ogromny wybór kawowych specjałów. Podwieszany taras gwarantuje bajkowy widok na krainę wiecz-nego lodu.

„Country roads“ w regionie narciarskim Hochzeiger

1 grudnia w Hochzeiger zagości zima, która zostanie powitana wielką imprezą plenerową. Na scenie, ustawionej przy środkowej stacji kolejki Hochzeiger, do-skonałą rozrywkę zapewni holenderski zespół Hermes House Band. Dzięki swoim zabawnym występom i ciekawym interpretacjom takich klasyków, jak „Country roads“, „I will survive“ czy „Que sera, sera“, szybko udało mu się dołączyć do grona zespołów coverowych, odnoszących największe sukcesy w Europie. Z ważnym karnetem narciarskim wstęp na koncert jest bezpłatny. Przez cały sezon zimowy region narciarski Hochzeiger kusi swoimi atrakcyjnymi ofertami rodziny z dziećmi. Profesjonalną opieką objęci są tu nawet najmłodsi. Z karnetem Bambini dzieci poniżej dziesiątego roku życia jeżdżą w Pitztal bezpłatnie pod opieką rodzica. 30 listopada w Hochzeiger uruchomione zostaną wszystkie wyciągi. Również w tym sezonie na narciarzy i snowboardzistów czeka 54 km tras, w tym dwukilometrowa czarna trasa Zirbenfall o nachyleniu do 80 procent.

„Höhenflug“ i Ski-Opening w pakiecie

Dzięki pakietowi „Höhenflug" goście mogą w łatwy sposób, w korzystnej cenie wjechać na lodowiec. Ofertę można rezerwować przez cały sezon zimowy, do 12 maja 2013. Oferta obejmuje siedem noclegów z wyżywieniem w hotelu***, w tym 6-dniowy karnet narciarski ważny na terenie lodowca Pitztal (do 12 maja 2013) i Rifflsee (od 1 grudnia 2012 do 7 kwietnia 2013) jak i, do wyboru, dwa z trzech prezentów z okazji uruchomienia nowej kolejki Wildspitzbahn. Cena za osobę: od 571 euro. Od 30 listopada do 2 grudnia cena pakietu „Ski Opening am Hochzeiger 2012“, obejmującego dwa noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją w 3*** hotelu, w tym 2-dniowy karnet narciarski, obowiązujący na terenie Hochzeiger i wstęp na koncert otwierający sezon, wynosi 176 euro od osoby. Cena tego pakietu z 3-dniowym karnetem narciarskim wynosi 196 euro od osoby. W całym regionie Pitztal można korzystać z bezpłatnych autobusów, dowożących turystów na stoki.

Więcej ofert oraz informacje o ośrodkach narciarskich i o samym Pitztal znajdą Państwo na www.pitztal.com.

 Przeczytaj również:  

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.