SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Wiadomości Nowości Dziewczyna Lange 2012

Dziewczyna Lange 2012

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Zdjęcie ze strony: www.langeskiboots.comZ przyjemnością przedstawiamy Dziewczynę Lange 2012: Federicę Brignone.

W wieku zaledwie 21 lat Federica Brignone ma na swoim koncie pokaźną listę nagród. W 2009 roku została Mistrzynią Świata Juniorów w kombinacji alpejskiej, w kolejnym roku wywalczyła drugie miejsce w Slalomie Gigancie. W międzyczasie odniosła pierwszy sukces w Pucharze Świata w Aspen zdobywając trzecie miejsce. Rok 2011 był dla niej również bardzo dobry, do jej rąk trafił srebrny medal w slalomie gigancie na Mistrzostwach Świata w Garmisch-Partenkirchen. W tym sezonie włoska narciarka znalazła się na podium już trzykrotnie zajmując drugie miejsce w Lienz, Kranjskiej Górze oraz w Are!

Federica jest nie tylko Super Sportowcem, lecz również Super Dziewczyną. Reprezentuje kobiecą doskonałość i elegancje tożsamą z marką Lange Premium.

Federica Brignone:

Gdy opublikowano pierwszy plakat Dziewczyny Lange nie uczestniczyłam w Pucharze Świata. Wtedy powiedziałam sobie, że gdybym mogła znaleźć się na jej miejscu, to byłoby naprawdę doskonale! To, ze znalazłam się na plakacie to dla mnie wielki zaszczyt, zwłaszcza patrząc na tych wszystkich sportowców, którzy poprzednio reprezentowali markę! Myślę, że ten sposób prezentacji bez kasków i kombinezonów pozwala spojrzeć na sportowców nieco inaczej. Podoba mi się ten nowy wizerunek „Super Dziewczyny”, dobrze nas reprezentuje. W naszym sporcie potrzebna jest duża odwaga i oczywiście najlepszy sprzęt. Bez marki Lange nie wiele możesz zrobić. Nie mogłabym jeździć na nartach bez moich niebieskich butów, ponadto są naprawdę piękne.

Firma PM Sport dystrybutor firmy Lange na Polskę, zorganizował w tym roku po raz drugi polską edycję konkursu Lange Girl by Fujifilm, niestety nie wiemy kiedy zostanie wyłoniona zwyciężczyni.

A tak wygląda sesja zdjęciowa do pierwszej edycji konkursu w Polsce.

Strona Federica Brignone
Lange

Źródło: www.langeskiboots.com

 

 
Opublikowano: 04 Cze 2012 10:20 przez decentski #6360
decentski's Avatar
Ciekawe kiedy zobaczymy polską dziewczynę Lange coś sprawa przycichła a lista dziewczyn, które miały być zaproszone na wstępną sesję powinna być opublikowana 27 stycznia niestety na ten temat cisza.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.