SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Wiadomości Nowości Eliminacje do Zjazdu na Krechę 2012/2013 Szczyrk

Eliminacje do Zjazdu na Krechę 2012/2013 Szczyrk

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Red Bull zjazd na kreche fot Tomek PodgórnyDrugi przystanek eliminacyjny do zawodów Red Bull Zjazd na Krechę odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 lutego w Szczyrku. Chętni, którzy nie zdążyli zapisać się przez internet będą mogli zgłosić się na stoku Juliany do biura zawodówi wziąć udział w eliminacjach. Najbliższa rywalizacja wyłoni 50 zawodników, którzy wywalczą sobie gwarantowany start w wyścigu finałowym – 26 lutego  w Tatrzańskiej Łomnicy.

19 lutego na stoku Juliany odbędzie się druga sesja kwalifikacyjna do kultowego wyścigu narciarsko-snowboardowego Red Bull Zjazd na Krechę. Do grona  60 finalistów – wyłonionych podczas pierwszych eliminacji w Krynicy-Zdroju, już w najbliższą niedzielę dołączy kolejnych 50 szczęśliwców, którzy 26 lutego będą rywalizować w masowym zjeździe na krechę w Tatrzańskiej Łomnicy.

Wszyscy, którzy nie zdążyli zgłosić się za pośrednictwem strony www.redbullzjazdnakreche.pl i nie po drodze były im eliminacje w Krynicy-Zdroju, nadal mają szansę powalczyć o wejście do finału. Zainteresowani powinni zgłosić się 19 lutego w Szczyrku do biura zawodów w godzinach 09-11.30. Snowboardziści  i narciarze mogą równieżspróbować swoich sił w ostatnim etapie kwalifikacji - 25 lutego na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem.

Jak radzi tegoroczny obrońca tytułu – najlepszą techniką na zwycięstwo jest ”dobry czas w kwalifikacjach, który decyduje o pozycji na starcie finałów. W wyścigu finałowym najistotniejszy jest start! Jeżeli wystartujesz jako pierwszy masz do wykorzystania całą trasę i możesz pojechać najlepszą możliwą linią” podpowiada Michał Kłusak.


 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.