SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Wiadomości Nowości Zimowo i rodzinnie na IV The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena

Zimowo i rodzinnie na IV The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

IV The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena

Zimowo i rodzinnie, czyli polska impreza na austriackich stokach

 Jak powinien wyglądać idealny zimowy urlop? Bezpłatna jazda z instruktorami, najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy do Twojej dyspozycji, a do tego bezpłatna, polskojęzyczna opiekunka dla Twojego dziecka… Poza tym zawody sportowe, wieczorne imprezy, koncerty...i na koniec to, co dla każdego narciarza i snowboardzisty najważniejsze, czyli dużo białego puchu, świetne warunki na stokach i brak kolejek do wyciągów. Jeśli odpowiada Ci taki pomysł na wypoczynek, nie masz innego wyjścia – musisz pojawić się na imprezie IV The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena już od 14 do 21 stycznia 2012!

 Region Zillertal Arenia oferuje blisko 170 km tras o każdym poziomie trudności, ale warto pamiętać, że obowiązujący w czasie imprezy karnet Zillertaler Superskipass pozwala szusować po całej dolinie Zillertal, czyli po ok. 700 km tras. A kiedy do tych zachęcających liczb dodamy konkurencyjne ceny noclegów i sprawdzoną przez tysiące rodaków imprezę w polskim klimacie… urlop musi się udać.

Stoiska The Polish Winter Holidays staną przy stacji Rosenalm (1.744 m n.p.m.) – to właśnie tam, codziennie, przez sześć dni, od 9:00 do 15:00 czekają na was najnowsze narty i deski snowboardowe  do bezpłatnego testowania na tutejszych stokach. Najciekawsze trasy będzie można poznawać dwa razy dziennie w czasie skiguidingu z polskimi instruktorami, który dla uczestników imprezy również jest bezpłatny. Podczas imprezy, na stoku nie będą się nudzić też maluchy. Te dzieciaki, które nie jeżdżą na nartach lub też będą chciały od tej jazdy odpocząć, mogą wybrać się do polskiego przedszkola.

A poza tym: ognisko integracyjne z kiełbaskami, grzańcem i piwem (wszystko gratis i bez  limitów) nocne sanki po najdłuższym w dolinie, 7-kilometrowym torze Gerlosstein, koncert coverowego zespołu Black Velvet i wiele wiele innych.

Aby korzystać z atrakcji imprezy IV PWH wystarczy wykupić pakiet pobytowy lub zamówić karnet narciarski za pośrednictwem portali www.zillertalinfo.pl oraz www.tyrolinfo.pl. Ci, którzy zarezerwują noclegi i skipassy na własną rękę, a będą chcieli wziąć udział w imprezie, będą mogli zakupić identyfikator i opaskę w cenie 15 euro od osoby, w namiotach organizatora na stacji Rosenalm w regionie Zillertal Arena.

Więcej informacji:

http://www.zillertalinfo.eu/pl/imprezy/najblizsza_impreza/

http://www.tyrolinfo.pl/pl/imprezy/najblizsza_impreza

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.