SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Sprzęt narciarski Narty 11/12 Salomon 3V Race Powerline

Sprzęt narciarski

Salomon 3V Race Powerline

Ocena:

8
Powiększ
Kategoria Narty 11/12 | Salomon
Sezon: 2011-2012
Dla kogo: Ekspert
Typ nart: Race SL - Slalomki
Płeć: Unisex
Producent: Salomon
Taliowanie: 117-67-102, 118-67-102, 119-67-102, 120-67-102
Długość: 155, 160, 165, 170
Promień skrętu: 11.2, 12, 12.5, 13.2

Dynamiczne narty slalomowe przeznaczone do jazdy na twardych trasach. Precyzyjne i szybkie. Dzięki zastosowaniu w ich konstrukcji sprawdzonej w Alpejskim Pucharze Świata technologii Powerline active dampening są bardzo stabilne i nie wymykają się spod kontroli.

Ślizgi

Race'owe wykończenie ślizgów - Ślizgi o bardzo wysokiej gęstości molekularnej z domieszką grafitu. Gwarantują optymalny ślizg, doskonale absorbują smar i mają wysoką odporność na ścieranie. (Nowe wykończenie ślizgów race - struktura F3).

Konstrukcja i rdzeń

3D Race Monocoque - Konstrukcja 3D reinforced Monocoque to dwa szerokie ramiona biegnące wzdłuż brzegów narty. Wpływa na doskonały przekaz energii i nienaganne trzymanie krawędzi podczas zawodów.

W całości wykonany z drewna rdzeń race - W całości wykonany z drewna rdzeń. Poprawia stabilność i sprężystość nart. Sprawia, że deski lepiej się prowadzą (lepszy kontakt ze śniegiem) i nie wpadają w wibracje.

POWERLINE Race - Aktywny system tłumienia drgań (Active Dampening System) wykonany z włókien węglowych, dzięki któremu narty jeżdżą z większą precyzją, są stabilniejsze i łatwiej je kontrolować. Biegnące w 5 kanałach "amortyzatory" łagodzą skutki jazdy po nierównych lub oblodzonych stokach. W efekcie narty mają lepszy kontakt ze śniegiem i są stabilniejsze.

System wiązań

Płyta Speed - System wiązań z płytą Speed dostępny w dwóch wersjach, w zależności od zastosowania: w nartach przeznaczonych do jazdy na trasach oraz w zróżnicowanych warunkach. Na trasach: łatwa inicjacja i prowadzenie nart w skręcie; doskonałe trzymanie krawędzi; wiązania nie usztywniają nart umożliwiając ich swobodne wyginanie i adaptację do nierówności terenu.
W zróżnicowanym terenie: optymalny przekaz sił w szerokich nartach, bardzo dobre trzymanie i szybka zmiana krawędzi; wiązania nie usztywniają nart umożliwiając ich swobodne wyginanie i adaptację do nierówności terenu.

Cechy charakterystyczne

Pulse Pad - Warstwa gumy aplikowana wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart. Wpływa na większą płynność jazdy i lepszy kontakt nart ze śniegiem.

Rozwiązania stosowane w nartach rentalowych

Osłona dziobów - Przedłużona żywotność nart: technologia, dzięki której narty - nawet po intensywnym użytkowaniu - wciąż wyglądają jak nowe.

Krawędzie

Wzmocnione krawędzie - Wykonane z włókien biegnących wzdłuż krawędzi wzmocnienia poprawiające sztywność nart, wytrzymałość i trzymanie krawędzi.

Wzmocnienie

Podwójny laminat Ti 400 - Podwójna warstwa tytanu (0.4 mm) stosowana w nartach przeznaczonych do jazdy na trasach. Sprawia, że narty są bardziej precyzyjne, sprężyste i doskonale trzymają krawędź.


Szukasz sprzętu narciarskiego masz problem z podjęciem decyzji zapraszamy Cię na
Forum narciarskie do działu
Jakie Narty Kupić Jak dobrać narty
postaramy Ci się pomóc przeczytaj też
Podobne w tej kategorii:
Salomon 3V Race JuniorSalomon BBR 7.9
Salomon 3V Race Junior
Salomon BBR 7.9
Tagi: Salomon Powerline,  Narty Salomon,  Narty Powerline,  Narty Slalomowe,  Powerline 2011
Oceń:  
0

Komentarze  

 
0 # nartylo-an@wp.pl 2015-10-21 22:26
witam interesuje sie zakupem nart Salomon 3V Race Powerline 170 cm. jaka cena ??
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  
Powered by Sigsiu.NET

Powiązane

Sprzęt narciarskiSonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook