SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Sprzęt narciarski O nartach Fischer Women My Style

Fischer Women My Style

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Photo by Fischer Fischer Breeze My Style Skręt za skrętem lub szusowanie w głębokim śniegu? Nie ma ograniczeń, gdy tematem rozmowy są kobiece narty Fischera. Zaprojektowane tak by zaspokoić wszelkie wymagania Pań. Wyróżnia je płynne prowadzenie i maksymalna stabilność w każdych warunkach. Dodatkowo oprócz najlepszych technologii narty te wyróżniają się niezwykłą stylistyką dla pełnego komfortu podczas jazdy.

Photo by Fischer Fischer Koa 88 My StyleKOBIETA MY STYLE technologie opracowane z myślą o kobiecie i jej potrzebach względem sprzętu narciarskiego zebrane w jedną grupę MY STYLE.

Punkt montażu wiązania przesunięty w kierunku dzioba narty dla łatwiejsze inicjacji skrętu i mniejszego zmęczenia przy dłuższej jeździe.

PŁYTA RAIL MY STYLE Rozwiązanie RAILFLEX przystosowane do grupy MY STYLE. Węższa i lżejsza płyta w odróżnieniu od linii Unisex. Dł. skorupy do 330 mm (nie 360 mm).

Narty z linii Women My Style są dostępne w dwóch rodzajach Allroud (SPORT) precyzyjne i niewymykające się spod kontroli doskonałe na przygotowane trasy  oraz All Mountain (ADVENTURE) idealne na trasy i w puch dzięki zastosowaniu w nich Rockera.


Narty Fischer My Style Allroud (SPORT)

Fischer Exhale My Style

Fischer Exhale My Style

Dla pań, które chcą korzystać z życia!!! Wykonane w ultralekkiej technologii Air Power zapewnią wygodę i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu jednego z najlżejszych systemów wiązań My Style są wyjątkowo przyjazne w prowadzeniu idealnie nadają się do rekreacyjnej jazdy ale potrafią też pokazać pazur.

 

Narty Fischer My Style All Mountain (ADVENTURE)

Fischer Koa 75 My Style

Fischer Koa 75 My Style

Narty KOA 75 to sprzęt dla wymagających kobiet, łączą w sobie nie tylko piękny designe lecz również nowe technologie. W nartach KOA 75 każda kobieta poczuje się bezpiecznie i pewnie dzięki nowej technologii ROCKER, która ułatwi skręcanie i prowadzenie nart w każdych warunkach. Sztywność nart gwarantuje zastosowanie technologii Sidwell Constracions.

Fischer Koa 98 My Style

Fischer Koa 98 My Style

Niezawodny w każdych warunkach. Nowy 98 mm Backcountry Twin Tip dostarcza energii jest precyzyjny w jeździe nawet w ekstremalnych warunkach.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.