SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Salomon narty nowości na sezon 2013/2014

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Salomon BBR

Salomon na sezon 2013/2014 przygotował całkiem nową linię nart z grupy Race - to grupa nart X-Race Worldcup. Narty z tej grupy zastąpią całkiem linię 2V oraz 3V,  w grupie tej będzie pięć modeli nart, a w zależności od długości narty, są  one przeznaczone do długiego lub krótkiego skrętu.  Narty będą dostępne w następujących długościach: 155/165/170/175/175/180 cm, promień skrętu odpowiednio dla długości 10.8/12.8/15.5/16.8/19 m.

 

Elan SLX AMPHIBIO

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

ELAN SLXNowe SLX AMPHIBIO Elan zmienia reguły w świecie nart race. Technologia Power Spine jest jak ewolucja genetyczna konstrukcji nart race. Elan Race to pierwsze narty o konstrukcji Left & Right. Analiza rozkładu sił doprowadziła do połączenia technologii Powerspine oraz Amphibio® a także do powstania asymetrycznych nosków i piętek umożliwiających najlepszą transmisję mocy, zapewniając doskonałą wydajność na najtrudniejszych stokach.

 

Narty RS1

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Narty RS 1RS1 to nowa koncepcja nart, która podobno szturmem zdobywa świat. Unikalny i rewolucyjny efekt węża sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej ekscytująca. Narty RS1 to innowacyjny pomysł już od pierwszego etapu produkcji, która sprawia, że tradycyjne narty zyskują nowy wymiar.

 

Dupraz D2

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Dupraz D2 Foto: dupraz-skis.comNarty Dupraz D2, zwycięzca na targach ISPO 2012 w kategorii Freeski, narty zostały docenione przez jury ze względu na swój niezwykły kształt, prosty, minimalistyczny i stylowy wygląd oraz wszechstronność. Narty przeznaczone są do jazdy po przygotowanych trasach jak i po za nimi w głębokim śniegu. Dzięki asymetrycznemu kształtowi w zależności od tego jak je założymy będziemy mogli się cieszyć jazdą po trasach lub w puchu, na bocznych ściankach nart znajdziemy napisy „POWDER WHEN INSIDE” oraz „PISTE WHEN INSIDE”, w pierwszym wariancie narty będą doskonale spisywać się w puchu w drugim zmieni się ich charakterystyka i będą doskonale spisywać się na przygotowanych trasach. A co o swoich nartach mówi producent możecie przeczytać poniżej.

 

Head Allride Integrale

Head IntegraleDoskonałe na każdym rodzaju śniegu.
HEAD odpowiada na pytanie, czy narty do carvingu powinny być wysoce wydajne i mieć duże krawędzie, czy być wszechstronne dla zagwarantowania pewniejszej jazdy : Cechy te należy połączyć!

 

Narty Head REV - NOWOŚĆ

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Head REVJedyne podłoże na którym się nie sprawdzają to trawa. Nowe narty z grupy HEAD REV sprawdzą się po prostu wszędzie : od twardego i zbitego, czy rozjeżdżonego śniegu, aż do miękkiego śnieżnego puchu. Oto najbardziej wszechstronne narty na naszej planecie : Jeden za wszystkich. Wszystko w jednym. 

 

HEAD ERA 3.0

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

HEAD ERA 3.0ERA 3.0: To nowa era narciarstwa.

Najpierw zaprezentowali nam narty aluminiowe. Następnie podbili świat pierwszymi nartami taliowanymi (carvingowe), które sprawdzały się doskonale i zostały zakcepotawne przez świat narciarski. Teraz przyszedł czas na trzecią, wielką rewolucję : firma HEAD prezentuje ERA 3.0

 

Völkl V-Werks CODE i RTM

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

VÖLKL V-WERKS

V-WERKS reprezentuje nową jakość:  ekstremalnie zwrotne a przede wszystkim niewiarygodnie lekkie.  Völkl wprowadził dwa nowe topowe modele nart z serii CODE oraz RTM z najwyższej klasy udogodnieniami skupionymi na jeszcze większej wydajności.

 

Wyjątkowe narty dla kobiet

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Elan EasySkiing + LightWeight = LightSkiingEasySkiing + LightWeight = LightSkiing

Elan od zawsze wierzył w bezkompromisowe rozwiązania, nadszedł więc czas aby spojrzeć świeżym okiem na kobiecą kolekcję nart. 

W Elanie od zawsze wierzyliśmy w bezkompromisowe i innowacyjne rozwiązania, nadszedł więc czas aby spojrzeć świeżym okiem na kobiecą kolekcję nart. Podczas tworzenia nowej generacji nart nie tylko sprawdziliśmy, jak można już istniejące narty uczynić lepszymi, ale zadaliśmy sobie podstawowe pytanie – jak zbliżyć narciarstwo do oczekiwań kobiet i jakie wprowadzić właściwości, aby zmiany były najbardziej odczuwalne. Rozwiązanie przedstawić można jednym zdaniem : LightSkiing

 

Fischer Technologia Hybrydowa Rocker 2.0

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Fischer Technologia Hybrid Technologia hybrydowa : połączenie stylu freeride oraz race. 

Wszechstronne narty dla wszechstronnych narciarzy. To właśnie ma obrazować nowa linia produktów Fischer. Technologia Hybrid pozwala osiągnąć to do czego nie są zdolne inne narty, oferując niesamowite osiągnięcia oraz doskonałe wyczucie podczas jazdy po stoku jak i poza nim w puchu. A co opracowaliśmy teraz ?

 


Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.