SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Narty za granicą

Jesienne narty na lodowcu Stubai 2016

Lodowiec StubaiPierwsza w sezonie 2016/2017 relacja z wyjazdu na narty do Austrii. Pływak i Adrianna wybrali się na Lodowiec Stubai a w drodze powrotnej odwiedzili Lodowiec Kitzsteinhorn.

 

Relacja z wyjazdu do Serfaus-Fiss-Ladis, Kaunertal, Nauders

Serfaus-Fiss-Ladis, Kaunertal, NaudersGorąca relacja z wyjazdu forumowiczów do Austrii, wyjazd bardzo intensywny jazda w Serfaus-Fiss-Ladis, Kaunertal, Nauders.

Mnie zżerała ciekawość jak będzie, wszak byłam w wychwalanej pod niebiosa Austrii, więc oczekiwałam cudów i fajerwerków z nieba! Fakt faktem byłam przecież w listopadzie na Pitztalu ale lodowiec to lodowiec, nie ma co porównywać do normalnej stacji. Gotowa byłam zrobić porównanie Austria vs Francja i zobaczyć jak to naprawdę jest. Midnight

 

Relacja z wyjazdu na Pitztal

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Pitztal lodowiec-Relacja z wyjazdu organizowanego przez Gajowego na lodowiec Pitztal. Czterodniowy wyjazd na rozpoczęcie sezonu udział wzięli Midnight, Bowis, Gajowy oraz Łysy.

 

Relacja z Valle D'Aosta

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Niedziela przywitała nas opadami śniegu i mgłą, ale twardo poznawałyśmy stoki w stacji Pila, tylko 6 km od naszego hotelu, bardzo fajne dwu i trzykilometrowe czerwone trasy, choć widoków nie było, pierwszy dzień udany.

W poniedziałek pojechaliśmy do La Thuile, super stacja narciarska, gdzie na wyścigi z mgłą uciekłyśmy na słoneczną francuską stronę La Rosiere, przez przełęcz Świętego Bernarda, podziwiając widoki, z pięknym Mont Blanc na czele  Trasy w La Rosiere są

 


Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.