SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Relacje z wyjazdów na narty Małopolska Jaworki Arena Narciarska Relacja z wyjazdu 27 Lutego

Jaworki Arena Narciarska Relacja z wyjazdu 27 Lutego

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Jaworki Arena NarciarskaW dniu 27 Lutego nasz kolega Kiedar wybrał się do Jaworek na narty poniżej możecie przeczytać część realcji która w całości jest zamieszczona na forum.

W piękną słoneczną niedzielę wybrałem się do Jaworek. Podróż spokojna, im bliżej celu tym nastroje lepsze - tuż za Krakowem mgła i pochmurnie, ale im bliżej Jaworek tylko słońce, puste drogi i śnieg na stokach.

Na miejscu pełnia słońca, temperatura +4 ale stok doskonale przygotowany, żadnych przetarć, muld, "kaszy" na stoku, po prostu bajka. Ponieważ nie byłem tam pierwszy raz od razu zauważyłem najciekawszą nowość - trasę zjazdową z pomiarem czasu, dostępna dla każdego!!

 

Pozostała część relacji jak i zdjęcia na forum.

 
Opublikowano: 12 Sty 2013 22:52 przez kiedar #8631
kiedar's Avatar
Kto nie był dziś na nartach ten ma zwyczajnie pecha jak diabli. Wyjechaliśmy do Jaworek o 8 rano z Krakowa i im dalej od Krakowa tym lepiej - do Mszany sypał śnieg i były gęste chmury, ale już w Lubmierzu piękna słoneczna pogoda i masa świeżego śniegu. Nie wiem czemu zawdzięczam ten szczęśliwy traf - pewnie byłem grzeczny cały rok ;) - ale dziś nikomu nie chciało jechać się na narty lub wszyscy byli w Zakopcu :D.
W Szczawnicy pusto, zastanawialiśmy się czy epidemii jakiejś nie ma bo 10 rano pod Palenicą miejsca do zaparkowania, na ulicach nie ma ludzi, a w Jaworkach miód malina - miejsce przy dolnej kawiarni czekało nie tylko na nas ;)

Potem niestety było już niestety nudno 4 godziny non stop :narty: :narty: :narty: :narty: :narty: :narty: :narty: :narty:


[Attachment][Attachment][Attachment]

[Attachment][Attachment][Attachment]

[Attachment][Attachment][Attachment]

[Attachment][Attachment]


Warunki były bajkowe, stok doskonale wyratrakowany, a na nim w nocy spadło 5-10 świeżego puchu. To jest to co tygrysek ;) lubi najbardziej :D. Pogoda, trasa, i wszystko inne skutecznie zniechęciło mnie do targania aparatu na stok, by nie przeszkadzać sobie w przyjemności jazdy w dniu dzisiejszym, stąd jakoś zdjęć marna, bo zrobione telefonem.

W kawiarni na górze słyszałem taką opinię: "To najpiękniejsze miejsce na świecie" . Pomyślałem wtedy - nie jestem osamotniony w tym poglądzie :)

Komentarze  

 
0 # Rewelacjamario-krzyk 2011-03-02 16:28
Super relacja a jeszcze te fotki i film na forum jak dla mnie 100% samej przyjemności
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.