SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Michelle Parker

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Michelle Parker zdjęcie z profilu facebookWzór do naśladowania oraz pionierka nowoczesnego freeskiingu, Michelle Parker od teraz przemierza góry na nartach Atomic. Jesteśmy niezwykle podekscytowani mogąc dołączyć Michelle do naszej rodziny, a narty Atomic będą doskonałym dopełnieniem jej niesamowicie pozytywnego nastawienia oraz prawdziwej odwagi w terenie.

Nazwisko Michelle Parker jest rozpoznawane i cenione w branży narciarskiej oraz w rozrastającym się środowisku sportów ekstremalnych. Michelle nie tylko przedefiniowała znaczenie narciarstwa typu park już we wczesnych latach swojej kariery, ale również była jedną z pierwszych kobiet która zastosowała triki z dyscypliny park przy jeździe w terenie. Niedawno podpisała kontrakt z firmą ATOMIC na wykorzystywanie nart, obuwia oraz wiązań i zdecydowała, że w tym sezonie przesunie granice swoje oraz całej dyscypliny sportu dalej, podczas tworzenia filmu z wytwórnią Matchstick Productions. To pierwszy raz kiedy Michelle występuje przed kamerą MSP, a więc wypatrujcie jej filmie Matchstick Productions uświetniającym jej dwudziestolecie, która to produkcja ma ukazać się na jesieni bieżącego roku.

WSZECHSTRONNOŚĆ I POŚWIĘCENIE

Nie wiele kobiet uprawiających freeskiing może pochwalić się taką wszechstronnością umiejętności jak Michelle Parker.

Gdy w młodości brała udział w wyścigach narciarskich, dało jej to wszechstronną technikę narciarską, jednak szybko porzuciła tego typu zawody na rzecz freeskiingu oraz jazdy w puchu przechodząc na zawodowstwo w niezwykle młodym wieku piętnastu lat. Jej silna motywacja do pracy została błyskawicznie nagrodzona wieloma miejscami na podium podczas mistrzostw US Open,  prowadząc ją do momentu kulminacyjnego, jakim było zdobycie złotego medalu w dyscyplinie slopestyle w mistrzostwach Aspen Open w roku 2009. Jej zainteresowania przeniosły się następnie na kwestie filmowe oraz jazdę w terenie. Nagrywała filmy pod kierunkiem Shane McConkeya i CR Johnsona oraz ukończyła kurs przewodnika górskiego w Haines w stanie Alaska. Jej wszechstronne wyszkolenie narciarskie czyni z niej doskonałego członka rodziny ATOMIC,  a  jest ona tak naładowana energią jak cała marka ATOMIC.

Naprawdę szanuję Chrisa Benchetlera oraz sportowców ATOMIC, głównie biorąc pod uwagę ich jazdę i charakter, więc czuję się niezwykle podekscytowana mogą być częścią tego przedsięwzięcia - Michelle Parker

 

Profil Michelle

http://www.facebook.com/pages/Michelle-Parker/126492504123567

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.