SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Freeski & Freeride Aktualności We A collection of individuals

We A collection of individuals

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Plakat We A collection of individuals

Fanów sportów zimowych z pewnością ucieszy fakt, że już 11. września odbędzie się premiera długo wyczekiwanej produkcji, jaką jest We: A collection of individuals. Wzięło w niej udział 19 wybitnych zawodników z całego świata. Bohaterowie filmu udowadniają, że, mimo iż narciarstwo jest sportem indywidualnym, aby realizować wspólne cele i zadania trzeba współdziałać. Fantastyczne zdjęcia i nadzwyczajna sceneria - to wszystko będzie można nabyć już 11. września na DVD, Blu-Ray i iTunes.

We: A collection of individuals to film, który przedstawia grupę najbardziej utytułowanych narciarzy, którzy podróżują po świecie, w poszukiwaniu imponujących stoków oraz kreatywnych i funkcjonalnych parków. To wszystko po to, aby przedstawić sport, który jest ich całym życiem – narciarstwo. Produkcja opowiada o walce, ryzyku, zjednoczeniu oraz oddaniu się pasji.

W obsadzie pojawili się znani zawodnicy ze świata sportów zimowych: Sean Pettit, Bobby Brown, Pep Fujas, Dane Tudor, Leigh Powis, Clayton Vila, Sean Jordan, Karl Fostvedt, Banks Gilberti, Cam Riley, Riley Leboe, Josh Stack, Mike Henitiuk, Paddy Graham, Bene Mayr, Joss Christensen, Alex Schlopy, Joe Schuster, Alexi Godbout & Friends. Znaczącą rolę poza narciarzami i ich umiejętnościami odgrywają również miejsca, w których produkcja była realizowana. Ekipa odwiedziła najbardziej odległe zakątki świata, takie jak: Kolumbia Brytyjska, Kolorado, Oregon, Kalifornia, Alaska, Montana, Idaho, Nevada, wszystko to w poszukiwaniu  wyjątkowej scenerii oraz pokrytych białym puchem stoków.

Po 18 latach robienia filmów narciarskich mogę stwierdzić, że jest to najlepsze dzieło, jakie do tej pory udało się stworzyć. To był wspaniały rok dla nas wszystkich” - powiedział producent i właściciel Poor Boyz Productions Jonny DeCesare. „Produkcja ta przypomina, że narciarstwo to sport indywidualny, ale chcąc stworzyć coś większego, potrzebna jest energia i siła kilku osób - dodał DeCesare.

Sean Pettit w akcji ;)
Red Bull Sean Pettit fot.Dom Daher

Więcej informacji na stronie: www.poorboyz.com/we

 

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.