SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Superheroes of Stoke

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

MSP Superheroes of StokeW tym roku obchodzimy 20 lecie produkcji pierwszego filmu narciarskiego MSP zatytułowanego “Soul Sessions & Epic Impressions,”. To doskonała okazja, aby przyjrzeć się dwóm dekadom produkcji filmów narciarskich oraz ewolucji narciarstwa.

Szef produkcji Murray Wais mówi:

Nie przypuszczaliśmy, że zajdziemy się tak daleko, dlatego kiedy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że ten nowy film będzie krokiem milowym w historii MSP zdecydowaliśmy się na opracowanie relacji z tego, gdzie byliśmy na początku i gdzie znajdujemy się obecnie. Jazda na nartach zawsze była dla nas najważniejsza, wszyscy żyjemy w naprawdę ekscytującym świecie sportu. Ten film ujmuje tą ekscytację i podkreśla ją dzięki wykorzystaniu najnowszego dostępnego sprzętu filmowego

Film “Superheroes of Stoke” oddaje honory tym, którzy z freeskiingu uczynili sport w jego obecnym kształcie oraz bohaterom, którzy oddali życie za to, co kochali. W ciągu roku 2012, zespoły filmowe MSP wytrwale podróżowały po całym świecie w poszukiwaniu tych momentów, które definiują możliwości współczesnego narciarstwa. Najjaśniejsze momenty z tych 19 lat materiału archiwalnego zostały edytowane tworząc materiał filmowy, w jakości HD, aby zademonstrować jak duży postęp wykonali sportowcy i jak daleko przesunięte zostały granice.

Zrealizowany w nadzwyczajnej rozdzielczości 4K z wykorzystaniem najnowszych technologii kamer filmowych “Superheroes of Stoke” posiada najlepszą obsadę: Richard Permin, Mark Abma, James Heim, Sean Pettit, Jacob Wester, Cody Townsend, Ingrid Backstrom, Russ Henshaw, Eric Hjorleifson, Michelle Parker, PK Hunder, Riley Leboe, Gus Kenworthy, Logan Pehota, Sam Anthamatten, Leo Ahrens oraz Aidan Sheahan.

Prezentuje role legendarnych gwiazd poprzednich generacji występujących w filmach MSP: Shane McConkey, Seth Morrison, Wendy Fisher, JP Auclair, Mike Douglas, CR Johnson, Tanner Hall, Eric Pollard, Hugo Harrisson, Sarah Burke oraz wielu innych.

Ten nowy, spektakularny film będzie prezentowany w 150 lokalizacjach na całym świecie, odwiedzanych podczas podróży MSP Movie Tour 2012, która rozpocznie się 15 września na premierze światowej w Seattle. Pełnometrażowa, cyfrowa wersja „Superheroes of Stoke” będzie dostępna do pobrania na iTunes w sierpniu a kopie na DVD/Blu-ray mogą już być zamawiane.  Dodatkowe informacje o podróży, wydaniu na  iTunes orazzamówieniach wersji na DVD/Blu-ray znajdziesz odwiedzając stronę http://www.skimovie.com.

MATCHSTICK PRODUCTIONS: MSP jest liderem w tworzeniu filmów o sportach akcji.Zespół MSP pracuje z najlepszymi sportowcami na świecie w najbardziej egzotycznych lokalizacjach, aby uchwycić fascynujące obrazy w sportach akcji.  Stosowane superzaawansowane techniki filmowe, edycyjne oraz produkcyjne przyczyniły się do zdobycie przez nich wielu prestiżowych nagród, włącznie z nominacją w 2007 oraz 2008 do nagrody Emmy i bezprecedensowych siedmiu nagród „Film Roku” zdobytych na Powder Video Awards.

Film Superheroes of Stoke

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

 
Opublikowano: 08 Gru 2012 13:21 przez Stefan-Ski #7950
Stefan-Ski's Avatar
Będą Cię Radku zapraszać jak Twoje forum będzie już mocno komercyjne .
A póki wciąż jest tu fajnie więc hmmmm .

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.