SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Freeski & Freeride Aktualności Wyprawa na Spitsbergen w obiektywie Warrena Millera

Wyprawa na Spitsbergen w obiektywie Warrena Millera

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Spitzberg Aurelien DucrozAurelien Ducroz ambasador Dynastara odkrywa zimne morza w poszukiwaniu najdzikszych, najpiękniejszych i najwyższych gór. Zaledwie kilka dni po powrocie z Archipelagu Lofoty wyruszył na daleką północ europejskiej części Arktyki. Filmowanie pod nadzorem Warrena Millera, znanego, amerykańskiego twórcy filmów narciarskich, będzie tam trwało przez 15 dni.

Aurelien nie tylko weźmie udział w filmie, ale będzie miał realny wpływ na kształt nowej produkcji:

To niespotykana okazja – robić film z Warrenem Millerem. To więcej niż zwykłe videofilmowanie, on robi prawdziwe filmy narciarskie. Chciałem nadać temu filmowi bardziej osobisty charakter i zamiast przykładowo nagrywać widoki z helikoptera na Alasce zasugerowałem, połączenie moich dwóch pasji: narciarstwa i żeglarstwa. Pomysł uzyskał aprobatę i dzięki temu Spitsbergen jest moim magicznym miejscem. Pływaliśmy wzdłuż gór lodowych i lodowców pokrywających dużą część wyspy. Naszymi jedynymi pojazdami, jeśli można je tak nazwać, były łodzie i narty… To zupełnie świeże spojrzenie, które powinno zapewnić wspaniały materiał filmowy w nowym wymiarze - Aurelien Ducroz

Aurélien po raz pierwszy znalazł się tak blisko Bieguna Północnego. Razem z nim był tam Jackie Paaso, profesjonalny amerykański freeskier i nowy członek Zespołu Helly Hansen. Film Warrena Millera zostanie opublikowany najbliższej zimy. Do tego czasu Aurelien zaprezentuje zdjęcia oraz opowieść o niewiarygodnej przygodzie.

 

Pomiędzy 8 a 10 czerwca Aurelien będzie w Biarritz wraz z Bixente Lizarazu, Mathieu Crépel, Samantha Davies, Guy Forget oraz wieloma innymi osobami, wspierającymi Association Flocon à la Vague. To sportowe wydarzenie jest organizowane, aby wesprzeć promocję działań ekologicznych takich jak ochrona wód. Mistrzowie będą konkurowali między sobą. Zadania będą sprawdzały wiedzę lub umiejętności sportowe, w zależności od kategorii (śnieg, ocean, rzeka).

 Albumy ze zdjęciami na Facebook-u

Going to Svalbard for Warren Miller
Behind the Scenes of Flow State
Spitzberg 2012


Dynastar

Źródło: http://www.dynastar.com

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.