SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 18 Sty 2013 21:05 #8709

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
  • Wielki Zderzacz Hadronów
  • Otrzymane podziękowania:
    732
Przedstawiam plany na najbliższe wyjazdy. Wszelkie szczegóły na bieżąco z zainteresowanymi osobami.

Wyjazdy busikiem z Krakowa, na ogół przez Górny Śląsk, dalej na południe. Renault Trafic 9-os. wersja Long - dużo miejsca na wszystko, np. na narty
Drugi busik z Gdyni, rejony Trójmiasta, generalnie północna Polska - trasa na ogół na zachód, przez Niemcy. Inne szczegóły do ustalenia z Jaro323.
W tej chwili plany mamy trochę rozbieżne ze względu na ferie, ich różne terminy - ale potem pewnie wrócimy do wspólnych.

Szkolenie dla chętnych:

Zachęcam do nauki, doszkalania, sympatycznie, urozmaicone ćwiczeniami, ew. filmowaniem itp. - nie jest nudno ani nerwowo - narty to ma być radość
Przykładowo - dla tych co jeżdżą: 4 dni wspólnej jazdy/szkolenia 2-3 godz. dziennie w grupie max. 3-4 osoby, 60 euro / os. - z pewnością taniej niż w jakimkolwiek polskim ośrodku. Jeśli skutecznie jeździmy to na zegarek też nie patrzę zbyt skrupulatnie
Możliwe także szkolenie indywidualne.

* 19-24.01. Zillertal, 6 dni na nartach, kwatera 120 eu + skipass 215 eu - zaraz wyjeżdżam ale dla porządku wymieniam :)

* 27.01 - 30.01 Scheewinkel: Waidring-Steinplatte, St. Johann, Fieberbrunn i in.
www.schneewinkel-tirol.com/
Wyjazd w sobotę (26.01) wieczorem, jazda od niedzieli do środy, czyli 4 dni, po nartach powrót.

Wyjątkowo tani a fajny wyjazd:
karnet 4 dni - tylko 145 euro
transport - 320-350 zł

kwatery (3 noce) - ok. 60 euro
czyli 4 dni na nartach w Tyrolu, z dojazdem za ok. 290 euro, czyli mniej niż 1200 zł!

Dla posiadaczy karnetów tyrolskich (lub za dopłatą do karnetu)- możemy rozszerzyć program o SkiWelt - ośrodki są blisko siebie, można ogarnąć logistycznie.

* 9-15.02 - 6-7 dni na nartach, prawdopodobnie ostatnie 2 miejsca
safari w Osttirolu, lub inne świetne safari :)

...więcej wkrótce :)

Wyjeżdżam za chwilę, kontakt będzie nieco utrudniony - ale można zostawić wiadomość, lub na maila.
Gdzieś w profilu mój nr telefonu.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 25 Sty 2013 23:41 #8795

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Wróciliśmy z Zillertal, miejsce boskie, jak zwykle - bajkowo było, z małymi przerwami śnieżnymi :)
Ludzie, kwatera, atmosfera - wszystko na medal :)
Pogoda - momentami różnie - jednak z przewagą "na medal" :)

...tyle relacji tymczasem, fotki pewnie uzupełnię ...?
gajowy01 napisał:
* 27.01 - 30.01 Scheewinkel: Waidring-Steinplatte, St. Johann, Fieberbrunn i in.
www.schneewinkel-tirol.com/
Wyjazd w sobotę (26.01) wieczorem, jazda od niedzieli do środy, czyli 4 dni, po nartach powrót.

Wyjątkowo tani a fajny wyjazd:
karnet 4 dni - tylko 145 euro
transport - 320-350 zł

kwatery (3 noce) - ok. 60 euro
czyli 4 dni na nartach w Tyrolu, z dojazdem za ok. 290 euro, czyli mniej niż 1200 zł!

Trochę zamieszania, różne kłopoty, ludzie wypadli - w efekcie mam ciągle miejsca na ten wyjazd.

Wyjazd z Krakowa późnym wieczorem - to jest blisko z PL, szybki dojazd i powrót.
Dojeżdża do mnie auto z Warszawy - można się zabrać.
Ten rejon także jest na sezonowym karnecie Salzburg Super Ski Card, wraz z sąsiednim Kitzbühel.

Fieberbrunn - fajne, m.in. byliśmy na Sylwestra jest to też miejsce na mapie Swatch Freeride Worldtour. Filmik z poprzednich edycji:
www.bergbahnen-fieberbrunn.com/freeride/freeride-world-tour
Big Mountain Fieberbrunn co prawda dopiero 9.03 - ale widać że to miejsce niczego sobie
Tu jeszcze parę fotek sprzed 2 dni
www.alpinforum.com/forum/viewtopic.php?f=46&t=46097

Waidring-Steinplatte - transgraniczny ośrodek austriacko-niemiecki. Tu można sobie poczytać:
www.skiinfo.pl/tyrol/waidring-steinplatt...odek-narciarski.html
St. Johann, jakby w cieniu znanego Kitzbühel:
www.skimagazyn.pl/index.php/artykuly/sta...ann-kameralny-tyrol/

Różne, fajne, kameralne ośrodki, po kilkadziesiąt km tras każdy, na jednym karnecie - 145 euro.

Dla posiadaczy sezonówek, lub dla tych którzy są gotowi nieznacznie powiększyć budżet (ok. 15-23 euro za skipassy, zależnie od wariantu) - można rozważyć wyskok do sąsiednich, dużych: SkiWelt lub Kitzbühel - zwłaszcza że w niedzielę jest tam jeszcze Puchar Świata, Slalom - SL. Wejściówka bezpośrednio na trasę dodatkowo płatna: www.hahnenkamm.com/admission-prices.html
Program jest tematem otwartym, można to uzgodnić w każdej chwili, w drodze itp.

Mam też jedną osobę do szkolenia - więc tłoku nie ma - zapraszam :)

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 06 Lut 2013 17:43 #8933

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
gajowy01 napisał:
* 9-15.02 - 6-7 dni na nartach, prawdopodobnie ostatnie 2 miejsca
safari w Osttirolu, lub inne świetne safari :)

9-15.02 - 7 dni na nartach - Safari w Osttirolu (Sillian, Kals/Matrei, St. Jakob, Lienz, ew. Obertilliach)

Mam 1 wolne miejsce w busie i na kwaterze na ten wyjazd.
Lecimy w piątek wieczorem, z Krakowa (ok. 21), na Katowice, Ostrawę, Brno, Wiedeń, Graz itd.
ski.intermaps.com/osttirol/

Rano wbijamy na kwaterę, potem jazda 7 dni: od soboty 9.02 do piątku 15.02, po nartach powrót do PL
Karnet SkiHit 7 dni - tylko 230 euro; ew. 6 dni - 207 euro
Działają tam oczywiście TSC - tyrolskie sezonówki
Kwatera ok. 140 euro za cały pobyt.

Zapraszam - ostatnie miejsce,
Można dołączyć z innych rejonów bo 1 człowiek dołącza z Warszawy.
Może jechać samochodem do Katowic lub Krakowa - może kogoś zgarnąć po drodze
.
Ostatnio zmieniany: 06 Lut 2013 17:44 przez gajowy01.

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 18 Lut 2013 19:14 #9031

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Mam wolne miejsce(~a) na najbliższy wyjazd.
Wyjazd 21.02 (czwartek) wieczorem, jazda 22-25.02 (4 dni), po nartach powrót, w nocy z pon. na wtorek jesteśmy w PL.
Sytuacja dynamiczna - bo ktoś wcześniej zdeklarowany zniknął, a tymczasem przy czym parę osób się waha, ogarnia się - więc raczej - kto pierwszy ten lepszy :) Zapraszam

Możliwość niedrogiego szkolenia, jak w pierwszym poście.

...a poprzedni, bardzo udany wyjazd ładnie zrelacjonował kol. Łysy :)

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 28 Lut 2013 23:15 #9268

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Najbliższe plany (daty to dni na śniegu):
9-12.03 - teoretycznie nie mam miejsc, ale życie bywa dynamiczne, ludzie też nie do końca ogarnięci

16-20.03 - 5 dni w Zillertal, mam jeszcze wolne miejsca (2-3)

23-26.03 - 4 dni, temat otwarty, zapraszam- najchętniej coś z zestawu Serfaus-Fiss-Ladis, Nauders, Ischgl, Galtür, etc - możliwe różne warianty

2-7.04 wyjazd w poniedziałek wielkanocny do końca tygodnia, prawdopodobnie Zillertal, mam ostatnie 2-3 miejsca

Połowa kwietnia - chętnie Ischgl, można by też jakieś tyrolskie lodowce objechać :) jakiś Stubai czy Tux - tu wiele zależy od tego jak wiosna będzie wyglądać, gdzie jakie warunki. W teorii jest sporo do jazdy wtedy jeszcze, sporo ośrodków otwartych, ale w praktyce ...zobaczymy. Ogólnie temat kwietnia (wg mnie rewelacyjny miesiąc na Tyrol) jest otwarty.

Majówka - najprawdopodobniej Gurgle + Sölden

To tak ogólnie - wszelkie koszty standardowo, jakieś ew. inne szczegóły potem, w trakcie.

Zapraszam, zapraszam oczywiście także do szkoleń, jak w poście # 1

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 01 Mar 2013 09:05 #9272

• jabol
  • ( Użytkownik )
  • jabol's Avatar
  • Ski Level: 4
    284
gajowy01 napisał:
9-12.03 - teoretycznie nie mam miejsc, ale życie bywa dynamiczne, ludzie też nie do końca ogarnięci
jaki rejon w tym terminie ?
- tak tylko z ciekawości pytam

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 01 Mar 2013 09:36 #9273

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
jabol napisał:
gajowy01 napisał:
jaki rejon w tym terminie ?
- tak tylko z ciekawości pytam

Jeśli chodzi o to co w głowie, jaki jest plan i chęci - to plan jest na okolice Innsbrucka: Oetz, Axamer, Kühtai, Hochzeiger, z ew. wyskokiem do Sölden - safari po tych ośrodkach, w wybranym zestawie.
Wszystkie te miejsca niezbyt wielkie w skali alpejskiej (poza Sölden oczywiście), takie po 40-50 km tras, w okolicach 10 wyciągów, raczej wysoko, większość tras powyżej 2000 m. Za to niedrogie i mniej ludne - każdy z nich na 1 dzień na pewno wystarczy : )

Ale plany swoje a życie swoje - jest problem z kwaterą w tym momencie na kilkanaście osób w kupie - w sensownej lokalizacji w stosunku do ww. ośrodków.
Niestety jest tak, że czasem trzeba jechać tam gdzie jest coś wolnego i fajnego do mieszkania, a teraz akurat nie ma szału z wyborem.
Dlatego może być inne safari - mamy kilka innych scenariuszy - każdy inny też ciekawy, i może nawet bardziej znane ośrodki :)
Ostatnio zmieniany: 01 Mar 2013 10:14 przez gajowy01.

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 18 Mar 2013 04:35 #9466

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Mam wolne miejsca na najbliższy wyjazd - zapraszam, wg mnie to arcyfajowski termin termin,tuż przed Wielkanocą... przy tym akurat z różnych względów mnie zależy ;)

Termin 22-25.03, czyli wyjazd w czwartek wieczorem, piątek - poniedziałek na śniegu.
W programie ośrodki z zachodniej części Tyrolu Północnego - coś z plejady gwiazd typu Ischgl, Sölden, SFL, ew. mniejsze, świetne Galtür, Nauders, Hochzeiger, i parę innych.
Program na pewno będzie fajny i ciekawy, układ karnetów optymalny cenowo - najwięcej zależy od aktualnej pogody, warunków, także od wielkości grupy i możliwości zakwaterowania.

Maksymalna suma na skipassy to 180 euro, za 4 dni, ale praktyka pokazuje, że można zbudować wyjazd za 162-170 euro.
Np. w układzie: Ischgl x2 dni + Nauders x1 + lodowiec Kaunertal x1 = 162 euro.
Wersja z Serfaus-Fiss-Ladis zamiast Ischgl - nawet nieco taniej,
To tylko jedne z możliwych scenariuszy, chętnie przyjmę wszelkie sugestie - co do kierunków, czy budżetu.

Przyzwoite, przestronne kwatery - zakładamy max 60-70 euro; dojazd, jazda na miejscu itd. - 400 zł.
Ostatnio zmieniany: 18 Mar 2013 04:49 przez gajowy01.

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 18 Mar 2013 10:07 #9468

• jabol
  • ( Użytkownik )
  • jabol's Avatar
  • Ski Level: 4
    284
gajowy01 napisał:
To tylko jedne z możliwych scenariuszy
fajny region nawet szybko można się przemieszczać dzięki autostradzie i tunelom
w ubiegłym tygodniu wróciłem - 7 dni 7 ośrodków z bazą w Zams
1 - Fiss
2 - Samnaun
3 - St. Anton
4 - Hochoetz
5 - Kuhtai
6 - Venet
7 - Zuers
Za tę wiadomość podziękował(a): Łysy

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 06 Kwi 2013 19:46 #9579

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Pozdrawiam z Zillertal i podrzucam najbliższe pomysły.

Chcę ogarnąć jakąś 4 dniówkę na tyrolskich lodowcach jeszcze przed majówką.
Możliwe terminy - weekend ok. 14.04 ale bardziej prawdopodobny ok. 20.04.
Mam sporo voucherów na tyrolskie lodowce do odstąpienia po kosztach (kilkadziesiąt złotych dziennie) - tylko, że wymagają zarejestrowania. Vouchery niestety zostały w PL a ja "stety" w AT :) czyli nie mogę dziś napisać konkretnie gdzie.
Wchodzi w grę 5 tyrolskich lodowców: Hintertux, Soelden, Stubai, Pitztal, może Kaunertal; ew. jakiś mix z Ischgl, Obergurgl-Hochgurgl.

Majówka - długi weekend, w zakresie 27.04 - 5.05 - chciałbym wykroić z tego min. 6 dni na nartach.
Możliwe 5 lodowców tyrolskich + Gurgle + Ischgl, reszta jw.

Zamknięcie sezonu, 4 dniówka, ok. 11-15.05 - Pitztal, Kaunertal, Tux, Stubai - jakiś mix.

Reszta kosztów standardowo.
Ostatnio zmieniany: 06 Kwi 2013 19:54 przez gajowy01.

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 19 Kwi 2013 20:18 #9638

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Mam prawdopodobnie 1 wolne miejsce w busie na majówkę, wyjazd w piątek 26.04 na 6 dni jazdy (27.04-02.05), w nocy 2/3 maja w Polsce.
Scenariusz prawdopodobny to safari - czyli jakiś miks Stubaia z innym lodowcem, chętnie ew. Ischgl.
Jedzie auto z Warszawy, drugie z Poznania - można dołączyć. Można rozważyć powiększenie ekipy.

Postmajówka - czyli zakończenie sezonu, termin na miejscu: 11-14.05 - 4 dni jazdy (ew. 10-13.05)
Stubai, Pitztal, Kaunertal (w końcu), Tux - jakieś safari, min. 2, może nawet 3 miejsca - zależnie od warunków pogodowo-śniegowych, ilości wyciągów/tras itp.
Zapraszam, mam miejsca - fajny termin choć data niezwykła, nigdy nie miałem okazji, a sezonówkę trzeba dojeździć ;)
Co do warunków - raczej nie mam wątpliwości patrząc jaka zima w Europie, w Tyrolu też.
Ostatnia okazja żeby wykorzystać vouchery na tyrolskie lodowce ;)

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 25 Kwi 2013 10:27 #9644

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
gajowy01 napisał:
Mam prawdopodobnie 1 wolne miejsce w busie na majówkę, wyjazd w piątek 26.04 na 6 dni jazdy (27.04-02.05), w nocy 2/3 maja w Polsce.
Scenariusz prawdopodobny to safari - czyli jakiś miks Stubaia z innym lodowcem, chętnie ew. Ischgl.
Jedzie auto z Warszawy, drugie z Poznania - można dołączyć.

Zwolniło się 1 miejsce, wyjazd w najbliższy piątek wieczorem.
W planach na ten moment Ischgl i Stubai, czyli miejsca pt. "najlepszy" i "największy" : )
Jadę z Krakowa przez Górny Śląsk na Ostrawę.
Jest także możliwość dojazdu, dołączenia z Poznania i Warszawy, jadą auta, mogą zabrać - ew. gdzieś z trasy.

Zapraszam, całość kosztów szacuję na ok. 1700 za wszystko, za 6 dni jazdy.
.
gajowy01 napisał:
Postmajówka - czyli zakończenie sezonu, termin na miejscu: 11-14.05 - 4 dni jazdy (ew. 10-13.05)
Stubai, Pitztal, Kaunertal (w końcu), Tux - jakieś safari, min. 2, może nawet 3 miejsca - zależnie od warunków pogodowo-śniegowych, ilości wyciągów/tras itp.
Zapraszam, mam miejsca - fajny termin choć data niezwykła, nigdy nie miałem okazji, a sezonówkę trzeba dojeździć ; )
Co do warunków - raczej nie mam wątpliwości patrząc jaka zima w Europie, w Tyrolu też.
Ostatnia okazja żeby wykorzystać vouchery na tyrolskie lodowce ; )

Nadal aktualne
.
gajowy01 napisał:
Chcę ogarnąć jakąś 4 dniówkę na tyrolskich lodowcach jeszcze przed majówką.
Możliwe terminy - weekend ok. 14.04 ale bardziej prawdopodobny ok. 20.04.

Wczoraj w nocy wróciliśmy - program to było 2 dni w Sölden i 2 dni w Obergurgl-Hochgurgl.
W sumie rewelacja, oba ośrodki trzymają poziom, zima też się nieźle trzyma. Oetztal powitała nas w sobotę stuprocentową zimą (jakieś 40 cm świeżego w dolinie, na dole!), a żegnała cudowną słoneczną wiosną.
Ośrodki działają oczywiście w ograniczonym zakresie (np. wyciągi w Obergurgl stały), ale na 4 dni jazdy wystarczyło - jak dla mnie nudy nie było ani trochę, zwłaszcza, że towarzystwo to ekipa zacna była : )

mały update - fotki, tymczasem od koleżanek

i "systemowe":

speed_photo.jpg
speed_photo2.jpg
Ostatnio zmieniany: 25 Kwi 2013 13:05 przez gajowy01. Powód: foto
Za tę wiadomość podziękował(a): decentski, Pazur, Iśka

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 07 Maj 2013 01:05 #9669

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
gajowy01 napisał:
Postmajówka - czyli zakończenie sezonu, termin na miejscu: (...) (ew. 10-13.05)

Zapraszam, 2 miejsca wolne. Plan na postmajówkę jest taki:
- wyjazd w czwartek (9.05) wieczorem z Krakowa (ok. 21) przez Katowice (ok. 22)
- jazda piątek-poniedziałek (10-13.05): 1. dzień Tux/Stubai, 2-3. Pitztal, 4. Kaunertal, powrót po nartach, w Polsce w nocy z poniedziałku na wtorek (14.05 w PL).
Dokładny plan, chronologia, mogą ulec jakiejś modyfikacji, ale 2 dni na Pitzusiu są przesądzone, Kaunertal chętnie też w końcu odwiedzę (maks. 1 dzień). Stubaier nieco mniej chętnie, bo tam ostatnio byliśmy, a do tego dziś wyłączyli część lodowca, za to Tux ma się nieźle.

Jadą jakieś sezonówki, a dla tych co nie mają to maksymalny wydatek na karnety to 154 euro (może będzie taniej zależnie od szczegółów programu), kwatera za 3 noce ok. 55-60 (to raczej max.).
Może wypłyną jeszcze jakieś niewykorzystane vouchery? Ostatnia szansa!

Pogoda i warunki zapowiadają się lepsze niż na majówce (ma być mrozik i słońce) - a wybór podobny - 4 lodowce "in Betrieb" : )

Majówka - było: 3x Ischgl, 1x Pitztaler (Stubai stał bo wiało 30.04), 2x Stubai. Pogoda trochę w kratkę ale w sumie, wyszło ciekawe safari, choć nie do końca planowane w tym kształcie. Nudy nie było, zwłaszcza, że w przemiłym towarzystwie : )
Tak jak na fotkach (kolejność chyba przypadkowa).

DSCN5827.JPG
DSCN5839.JPG
DSCN5848.JPG

DSCN5854.JPG
DSCN5904.JPG
DSCN5914.JPG

DSCN6010.JPG
DSCN6039.JPG
DSCN6044.jpg

DSCN6051.jpg
DSCN6054.JPG
DSCN6078.JPG

DSCN6085.JPG
zDSCN6072.JPG
zzDSCN5950.JPG
Za tę wiadomość podziękował(a): kiedar, Łysy, Iśka, Stefan-Ski

Tyrol: styczeń, luty, marzec, Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 20 Cze 2013 07:17 #9823

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Kolejny upalny dzień przed nami, więc może dla ochłody mała relacja z ostatniego w ub. sezonie wyjazdu na lodowce :)

Z różnych względów wyszło ski-safari po 3 lodowcach: Tux, Pitztal, Stubai.
Jak widać, całkiem zimowo - trochę śnieżyc ale i pełne słońce.
Do tego bezludnie - trasy puste, przy rewelacyjnych śniegowych warunkach.
Mróz i trochę świeżych opadów. Trochę puchu na trasach nawet po południu, ale i sztruks - o różnych porach, bo zdarzyło się ratrakowanie w ciągu dnia, na Stubaiu (to wielka rzadkość).
Gdyby ktoś się kiedyś zastanawiał czy w maju można - to tak, i bynajmniej nie w majtkach, po błocie itp. ;)

Na Hintertuxie (10.05.2013) zima w pełni, górą śnieg, całkiem dołem raczej bardziej mokro.
Otwarty prawie cały ośrodek (poza Tuxerjoch) choć zjazd trasą nr 2 poniżej Fernerhaus raczej tylko dla desperatów.
Z racji mglistej pogody nie bardzo było co fotografować, ale jeździć się dało całkiem OK.

DSCN6115.JPG
DSCN6118.JPG
DSCN6119.JPG

2 dni na Piztalerze (11-12.05.2013) - to były ostatnie dwa dni działania ośrodka w tym sezonie, ale wszystko czynne.
Pogoda zmienna, chwilami trochę mgliście czy pochmurnie, trochę opadów śniegu, a chwilami słonecznie i bajkowo, mrozik :)
Jazda cały czas bez problemu, trasy puste, ludzi całkiem brak.

DSCN6160.JPG
DSCN6176.JPG
DSCN6177.JPG

DSCN6234.JPG
DSCN6236.JPG
DSCN6237.JPG

DSCN6254.JPG
DSCN6259.JPG
DSCN6258.JPG

Ostatni dzień (13.05) to Stubai - czynna większość tras i wyciągów (ok. 60%).
Poranek to słońce, u góry -10 st.C (!), trasy po niewielkim świeżym opadzie.
Tak pustych tras w tym miejscu to ja jeszcze tu nie widziałem - chyba był to najlepszy mój dzień na Stubaiu "ever" :)

DSCN6310.JPG
DSCN6317.JPG
DSCN6325.JPG

DSCN6318.JPG
DSCN6319.JPG
DSCN6323.JPG

DSCN6327.JPG
DSCN6351.JPG
DSCN6377.JPG
Ostatnio zmieniany: 20 Cze 2013 07:26 przez gajowy01.
Za tę wiadomość podziękował(a): kiedar, decentski, Łysy, Plywak
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.