SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Forum narciarskie Ogłoszenia - sprzedam, kupię, zamienię. Wyjazdy organizowane przez forumowiczów Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 10 Lis 2012 19:28 #7364

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
  • Wielki Zderzacz Hadronów
  • Otrzymane podziękowania:
    732
Przedstawiam plany na najbliższe wyjazdy, w ciągu najbliższych tygodni - sporo tego, więc tymczasem w skrócie. Wszelkie szczegóły na bieżąco z zainteresowanymi osobami.

Ja jeżdżę busikiem z Krakowa, na ogół przez Górny Śląsk, dalej na południe. Renault Trafic 9-os. wersja Long - dużo miejsca na wszystko, np. na narty :)
Drugi busik z Gdyni, rejony Trójmiasta, generalnie północna Polska - trasa na ogół na zachód, przez Niemcy. Inne szczegóły do ustalenia z Jaro323.

Schemat orientacyjny kosztów dla klasycznej 4-dniówki
3 noclegi po ok 18-23 euro, na razie nawet było raczej mniej
Karnet 4 dni ok 150-160 euro (Sölden czy Gurgle min. droższe)
zrzuta na transport ok. 370-390 pln.
W szczegółach może się to różnić zależnie od ilości osób, szczegółów kwater, długości pobytu, innych zmiennych.
Wwiadomo, że zawsze staramy się to zrobić niedrogo, ale też w przywoitych warunkach, dobrych apartamentach itp.

Następne pomysły:

16-19 listopada - 4 dni na śniegu - mam 3 miejsca wolne, zapraszam
Obergurgl-Hochgurgl (czyli pierwszy świetny ośrodek poza lodowcami) + Sölden (ruszyła "Winter Area" czyli gondole z dołu)
Wszystko jednak zależy od warunków, zimy itd., do tego nie ma wciąż wspólnego karnetu, molestowałem ale nie pomogło ;) Dlatego inne warianty to Stubai, Tux.

ost. weekend listopada - mam jeszcze jakieś miejsca wolne, zapraszam
1. Hintertux + Mayrhofen + Hochfügen-Hochzillertal(?) - Zillertal najbardziej prawdopodobne
2. może Ischgl - otwierają 23.11, ale 30.11 jest wielkie oficjalne otwarcie. Grają np. Scorpions (na 2000 m n.p.m.!) - boję się jednak wściekłych tłumów, więc wolałbym coś innego, tylko muszą coś bliżej otworzyć

8-13/14.12 Serfaus-Fiss-Ladis ..."freeski" :) - 6 dni na nartach. Szczegóły ew. tutaj:
Zgodnie z tytułem wybieramy się ponartować do tego przepięknego ośrodka. Startujemy z Gdyni w piątek 07.12 po południu
Nartujemy do czwartku 13.12 włącznie i po nartach prosto do domu.
Z tego co wiem bus z Krakowa również wyjeżdza późno wieczorem w piątek 07.12 - wszelkie szczegóły wyjazdu z południa kraju najlepiej uzgadniać z Gajowy01 lub do czasu jego powrotu z Austrii (05.11) na pw ze mna .
Rezerwowo niedaleko mamy dwa sąsiadujące lodowce Pitztal i Kaunertal oraz nielodowcowe Isgchl z podobno najlepszym systemem naśnieżania w Austrii.
Orientacyjne koszty
Pobyt i skipass 6 dni Serfauss Fiss Ladis (około 200 km wysoko połozonych tras ) 280 euro ( jest opcja przedłużenia wyjazdu na 7 dni )
Jedzenie składkowe dla chętnych z mojej ekipy można zabrać z PL
Zrzuta na paliwo 400 (Kraków )-450 (Gdynia )
W razie pytań i niejasności zapraszam do kontaktu - kontakt przez forum,(jaro323) gg 8474874 lub telefonicznie.

16-19.12 Serfaus-Fiss-Ladis (nowy termin, wyjazd w sobotę wieczorem, narty od niedzieli do środy) ..."freeski" :) - 4 dni na nartach, nowy termin, mam 3 miejsca, wyjazd mocno szkoleniowy - kilka osób umówionych, można zrobić 2 grupy

Sylwester w Tyrolu - tydzień ok. 29.12 do 5.01 - ogarniamy z Jaro temat, jest szansa na kwaterę dla kilkunastu osób w Zillertal (byłoby najlepiej) :)
Do tego za całkiem rozsądne pieniądze jak na okres świąteczno noworoczny czyli może do 25 euro/os. ...under costruction.
Reszta, czyli grubo ponad 600 km tras, w 4 sporych ośrodkach, z lodowcem - broni się sama :)
ski3.intermaps.com/zillertal/
Do tego w tej popularnej dolinie raczej nie można narzekać na nudę czy brak innych rozrywek ;) ...w końcu to Sylwester

Na każdy z powyższych wyjazdów zgłaszało się wstępne sporo osób - proszę o kontakt, ew. potwierdzenie na maila, wpis w tym wątku na forum :)
Po prostu sporo się dzieje, zima w Tyrolu zaczęła się świetnie, mam swoje ograniczenia - a szkoda byłoby gdybym coś/kogoś przeoczył :)
Ostatnio zmieniany: 12 Lis 2012 05:25 przez gajowy01.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.
Za tę wiadomość podziękował(a): Midnight

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 14 Lis 2012 04:34 #7402

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
• 16-19 listopada - 4 dni na śniegu
Mam ostatnie wolne 9. miejsce, jedno miejsce też wolne z Gdyni. - na kwaterze też łóżka się znajdą.
Tym razem także mamy lekki nadmiar łóżek zabukowany, żeby było wygodnie.
Śpimy w sympatycznym miejscu w Langenfeld - ok. 20 eu/os/noc, jazda w Sölden i Obergurgl-Hochgurgl.

16-19.12 Serfaus-Fiss-Ladis - wyjazd w sobotę wieczorem, narty od niedzieli do środy - 4 dni na nartach. Wyjazd mocno szkoleniowy - kilka osób umówionych, można zrobić 2 grupy.
Kwatera + skipass - jakieś 160-170 euro za 4 dni + dojazd.
Nie mam pewności czy mam jeszcze jakieś miejsca, sporo ludzi deklaruje ...na pewno jakieś miejsca ma Jaro323 z Gdyni, czyli Polska północna.

Co do pozostałych terminów do końca roku to być może jest full obsada u mnie, ale to teoria ...ludzie bywają kapryśni, a sytuacje zmieniają się dynamiczne - jeśli ktoś więc rozważa to proszę o sygnał, będziemy myśleć.
W momencie kiedy bus jest pełny możemy pomyśleć o dojeździe indywidualnym, skoordynowanym, żeby ludzie mogli razem itd. - ale najważniejsze - wiedzieć jakie lokum ogarniać.

Temat Sylwestra, trochę się skomplikował, mam nadzieję chwilowo - ale póki co jest otwarty.

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 23 Lis 2012 12:18 #7592

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
gajowy01 napisał:
ost. weekend listopada - mam jeszcze jakieś miejsca wolne, zapraszam
1. Hintertux + Mayrhofen + Hochfügen-Hochzillertal(?) - Zillertal najbardziej prawdopodobne
2. może Ischgl - otwierają 23.11, ale 30.11 jest wielkie oficjalne otwarcie. Grają np. Scorpions (na 2000 m n.p.m.!) - boję się jednak wściekłych tłumów, więc wolałbym coś innego, tylko muszą coś bliżej otworzyć

W busie miejsc wolnych nie ma ale są chętne na ten wyjazd 3 osoby z Krakowa - nie mam ich jednak czym zabrać.
Szukam więc kogoś z okolic Krakowa z autem osobowym, z boxem itd. ...lub bez boxa - byle się zabrać w 4 osoby :)

Trzymam się wersji pt. Zillertal - 24.11 startuje Mayrhofen, od od 1.12 Hochfügen-Hochzillertal, Zillertal Arena.
Cały czas chodzi oczywiście Hintertux - czynne trasy na dół do Sommerberg, czynne nawet krzesło 4-Tuxerjoch na dole.

Wyjazd 30.11 w piątek wieczorem, narciarstwo od soboty do wtorku - po nartach powrót, ok. 3 w nocy powinniśmy być w Krakowie.

gajowy01 napisał:
16-19 listopada - 4 dni na śniegu - mam 3 miejsca wolne, zapraszam
Obergurgl-Hochgurgl (czyli pierwszy świetny ośrodek poza lodowcami) + Sölden (ruszyła "Winter Area" czyli gondole z dołu)
Wszystko jednak zależy od warunków, zimy itd., do tego nie ma wciąż wspólnego karnetu, molestowałem ale nie pomogło ;) Dlatego inne warianty to Stubai, Tux.

Parę fotek z ostatniego wyjazdu - 2 świetne ośrodki, 2 dni Sölden, 2 dni Gurgle, nie wiadomo gdzie lepiej, ogólnie - było bajkowo :)

DSCN2800.jpg
DSCN2820.jpg
DSCN2860.jpg

DSCN2870.jpg
DSCN2785.jpg
DSCN2895.jpg

DSCN2854.jpg
DSCN2893.jpg
DSCN2811.jpg

DSCN2897.jpg
DSCN2821.jpg
DSCN2853.jpg

Znacznie więcej tutaj (wszystko dostępne bez konta i logowania):
www.facebook.com/media/set/?set=a.436214...7637114284817&type=3
Ostatnio zmieniany: 23 Lis 2012 13:18 przez gajowy01.
Za tę wiadomość podziękował(a): kiedar, decentski, Łysy, Midnight, Iśka, Grzesiek13

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 23 Lis 2012 16:00 #7595

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Jeszcze, w uzupełnieniu/na dobicie ;) parę fotek stokowo-wyciągowo-samolotowych.
Tam jest taki ruch na niebie, że najwyraźniej spiskowcy zawzięli się na Ötztal i rozpylają te chemitrails jeden za drugim (vide ostatnie zdjęcie) ;) :)

DSCN2796.JPG
DSCN2819.JPG
DSCN2910.JPG

DSCN2845.JPG
DSCN2908.JPG
DSCN2907.JPG
Za tę wiadomość podziękował(a): kiedar, Łysy, Midnight, Iśka

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 27 Lis 2012 10:09 #7664

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Poszukiwana osoba ze sprawnym autem lub nawet z busikiem :) z Krakowa/Katowic/okolic/z Polski.

Wyjazd 30.11 piątek wieczorem do Zillertal, klasyczna 4-dniówka, jazda od soboty do wtorku.

Mam 3 osoby chętne na wyjazd z Krakowa, ale miejsca w busie brak,
dodatkowe 2 (razem 5) osób chętnych gdzieś w Polsce. (mogą podjechać na trasę).

Auto z boxem lub może być bez boxa (sprzęt można wziąć do mojego busa).

PS.
Jednak Zillertal:
- wg prognoz najlepsza pogoda ...choć wiadomo ;)
- najbliżej, najszybciej
- teraz ma padać - powinno się radykalnie poprawić zwłaszcza krajobrazowo :)
- ma być mróz - dośnieżą, powinno się radykalnie poprawić na trasach :)
- Tux chodzi prawie w całości, niezależnie w jakiej części otworzą pozostałe ośrodki - na 4 dni powinno wystarczyć bez problemu :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Łysy

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 01 Gru 2012 13:41 #7810

• Midnight
  • ( Użytkownik )
  • Midnight's Avatar
  • Lara Croft of Tyrol ®
    318
najświeższe zdjęcia od naszych alpejczyków :narty: czyli Bowisa i Łysego vel Rambo Tyrolu ;)
Stubai 1.12.2012...

483575_439268642795530_1397029112_n.jpg

386554_439268632795531_1438036505_n.jpg

PS.
No i niech mi ktoś powie, że co poniektórzy nie mają wpływu na pogodę... B)
Skiing is a dance, and the mountain always leads...
Za tę wiadomość podziękował(a): decentski, Łysy, Iśka, Monia

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 01 Gru 2012 20:26 #7813

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
    2619
Mid to jest fotomontaż :) założę się że sypie że siedzą w kuchni i robią racuchy

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię
Za tę wiadomość podziękował(a): Midnight, Iśka

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 02 Gru 2012 13:29 #7817

• Midnight
  • ( Użytkownik )
  • Midnight's Avatar
  • Lara Croft of Tyrol ®
    318
Łysy napisał:
Oczywiście , że to jest fotomontaż - nie ma śniegu , jeździmy po kamieniach , ślizgi zdarte , w zasadzie już ich nie ma , a to tam idziemy zdzierać narty nadal :D

to się chłopaki wprawili w tym fotomontażu, fotoshop opanowany do perfekcji :brawo

481766_439620399427021_1144581679_n_2012-12-02.jpg

ale się zawzięli na zdzieranie tych ślizgów :lol2:

75231_439620362760358_2130272984_n_2012-12-02.jpg

zdarli już pewnie na maxa i teraz takim dziwadłem w Samnaun jeżdżą w górę i w dół :biglol:

424952_439620342760360_2138176056_n_2012-12-02.jpg
Ostatnio zmieniany: 02 Gru 2012 13:32 przez Midnight.
Za tę wiadomość podziękował(a): decentski, Łysy, Iśka, filipski

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 07 Gru 2012 14:16 #7932

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Sylwester w Tyrolu!

Wyjaśniło się wreszcie parę spraw związanych z kwaterą na Sylwestra - więc zapraszam

Narciarstwo - Kitzbüheler Alpen, sporo ośrodków, razem to nawet 1088 km tras
Nas interesują głównie 2 największe czyli Kitzbühel + Ski Welt - WilderKaiser Brixental - 170 + 280 = 450 km tras
Karnet Kitzbüheler Alpen AllStarCard - 6 dni = 232 euro, 7 dni = 254 euro
Kwatera - 25 euro/os/doba x 5 lub 6 noclegów - jak na ten termin to dobra cena

W tej chwili jest już kilkanaście osób z różnych stron, a będzie więcej, miejsca nam wystarczy - docelowo pewnie będzie min. 25 osób.
Na kwaterze jest duża sala, taneczna itd - jest gdzie się zabawić, nudy nie będzie

W busie z Krakowa mam kilka miejsc wolnych - zapraszam
Busik z Gdyni - kontakt z Jaro323
Transport, jazda na miejscu - busik z Kraka 400 zł, z Gdyni - 450 zł.

Wyjazd w piątek, wieczorem 28.12 - jazda od soboty 29.12 przez 6 lub 7 dni, czyli do 3 lub 4 stycznia 2013.
Ja mam ochotę na 7 dni, ale to jet kwestia decyzji ludzi w moim busie - mamy czas na tę decyzję.

Tymczasem tyle, krótko bo trzeba lecieć dalej - jakieś pytania, inne wątpliwości, służę info.

Kitzbuhel_2012.jpg
piste-map-ski-welt-wilder-kaiser-brixental-a202.jpg

Midnight napisał:
najświeższe zdjęcia od naszych alpejczyków :narty: czyli Bowisa i Łysego vel Rambo Tyrolu ;)
Stubai 1.12.2012...

Trochę mi przykro - poczułem się pominięty, ale co tam... ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Midnight

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 07 Gru 2012 16:59 #7936

• Midnight
  • ( Użytkownik )
  • Midnight's Avatar
  • Lara Croft of Tyrol ®
    318
gajowy01 napisał:
Midnight napisał:
Stubai 1.12.2012...

Trochę mi przykro - poczułem się pominięty, ale co tam... ;)

ojej Krzychu ale mi wstyd... :blush: Jak mogłam zapomnieć o Tobie, osobie najważniejszej, organizatorze, przewodniku i guru wyjazdu... uniżenie proszę o wybaczenie mi tego afrontu :witam W ramach przeprosin wielki :* póki co wirtualny ale będzie jeszcze okazja na live ;)
Ostatnio zmieniany: 07 Gru 2012 17:27 przez Midnight.

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 24 Gru 2012 17:04 #8316

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Do poniższego zestawu ośrodków dorzucam też St. Johann in Tirol :)

Życzenia świąteczne składam w innym miejscu, życzenia noworoczne chętnie złożę osobiście - mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, na kwaterze, z dojazdem własnym jak i w busikach się coś znajdzie, zapraszam :)

gajowy01 napisał:
Sylwester w Tyrolu!

Wyjaśniło się wreszcie parę spraw związanych z kwaterą na Sylwestra - więc zapraszam

Narciarstwo - Kitzbüheler Alpen, sporo ośrodków, razem to nawet 1088 km tras
Nas interesują głównie 2 największe czyli Kitzbühel + Ski Welt - WilderKaiser Brixental - 170 + 280 = 450 km tras
Karnet Kitzbüheler Alpen AllStarCard - 6 dni = 232 euro, 7 dni = 254 euro
Kwatera - 25 euro/os/doba x 5 lub 6 noclegów - jak na ten termin to dobra cena

W tej chwili jest już kilkanaście osób z różnych stron, a będzie więcej, miejsca nam wystarczy - docelowo pewnie będzie min. 25 osób.
Na kwaterze jest duża sala, taneczna itd - jest gdzie się zabawić, nudy nie będzie

W busie z Krakowa mam kilka miejsc wolnych - zapraszam
Busik z Gdyni - kontakt z Jaro323
Transport, jazda na miejscu - busik z Kraka 400 zł, z Gdyni - 450 zł.

Wyjazd w piątek, wieczorem 28.12 - jazda od soboty 29.12 przez 6 lub 7 dni, czyli do 3 lub 4 stycznia 2013.
Ja mam ochotę na 7 dni, ale to jet kwestia decyzji ludzi w moim busie - mamy czas na tę decyzję.

Tymczasem tyle, krótko bo trzeba lecieć dalej - jakieś pytania, inne wątpliwości, służę info.

Kitzbuhel_2012.jpg
piste-map-ski-welt-wilder-kaiser-brixental-a202.jpg

St_Johann_in_Tirol_Piste_Map.jpg
Ostatnio zmieniany: 24 Gru 2012 17:08 przez gajowy01.

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 28 Gru 2012 21:25 #8349

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
Najbliższe plany styczniowe - wstępnie:

12-15.01 Zillertal, klasyczna 4 dniówka - jadę busikiem z Krakowa, przez Górny Śląsk, na Ostrawę itd.
Kwatera 3 x ok. 20 euro
Karnet 4 dni - 155 euro (ponad 600 km tras!)

mam chyba 2 miejsca jeszcze

19-26.01 - tydzień w Zillertal, wyjazd tygodniowy, bardziej familijny, zapraszam - ew. szkolenie dla dzieciaków

Karnet tygodniowy na Zillertal:
6 dni - 215 euro, 7 dni - 244 euro;
dzieci (ur. 1998-2006) odp. 97/110 euro

Miejsca są - zapraszam, także z dojazdem własnym :)

Spadam na narty, jutro już Fieberbrunn, potem Kitz, SkiWelt - wszystkiego naj naj w nowym roku :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Łysy

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 28 Gru 2012 21:58 #8350

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
    2619
To ja w sprawie formalnej bo tak planujemy ten wyjazd marcowy i mam pytanie czy twój grafik wyjazdowy sięga już tak daleko ???

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 28 Gru 2012 22:04 #8351

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
decentski napisał:
To ja w sprawie formalnej bo tak planujemy ten wyjazd marcowy i mam pytanie czy twój grafik wyjazdowy sięga już tak daleko ???

Pozdrawiam

W zasadzie powinien, ale chwilowo nie :)
Z drugiej strony - marzec - to po feriach, wyjazd można ogarnąć niemal z dnia na dzień, tam gdzie jest dobrze, dobre warunki, najlepiej, najtaniej etc :)

Rzućcie hasło - wpiszę w grafik i ogarnę - będzie dobrze :)

Sorry, spadam w trasę więc tak krótko. Jeszcze raz - najlepszego w nowym roku :)

PS.
Wyrażam niniejszym także głęboką nadzieję, że w końcu, gdzieś między pracą, wyjazdami, chorowaniem (zmogło mnie ostatnio) - znajdę w końcu czas na jakieś relacje - bo wyjazdów trochę, miejsc sporo, i same fajne :)
Ostatnio zmieniany: 28 Gru 2012 22:06 przez gajowy01.
Za tę wiadomość podziękował(a): decentski

Tyrol - listopad, grudzień, Sylwester - Kraków, Gdynia, ew. szkolenie 10 Sty 2013 19:01 #8608

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
    732
gajowy01 napisał:
Najbliższe plany styczniowe - wstępnie:

12-15.01 Zillertal, klasyczna 4 dniówka - jadę busikiem z Krakowa, przez Górny Śląsk, na Ostrawę itd.
Kwatera 3 x ok. 20 euro
Karnet 4 dni - 155 euro (ponad 600 km tras!)

Mam jedno ostatnie miejsce, wolne jest także 1 miejsce w busiku z Gdyni.
Wyjazdy: z Kraka wieczorem, z Gdyni po południu.

Oba wakaty z powodu kontuzji - zachęcam kogoś z fantazją - zrobimy tak, żeby było dobrze :)

***gajowy01 napisał:
19-26.01 - tydzień w Zillertal, wyjazd tygodniowy, bardziej familijny, zapraszam - ew. szkolenie dla dzieciaków

Karnet tygodniowy na Zillertal:
6 dni - 215 euro, 7 dni - 244 euro;
dzieci (ur. 1998-2006) odp. 97/110 euro

Ciągle mam ew. miejsca na wyjazd feryjny od 19.01. do Zillertal, końcówka w busie i ciągle mam pewną dowolność w wyborze kwater, apartamentów - chcę to ustalić pod kątem wymagań grupy.
Cena ok. 110-120 euro/os za cały pobyt (do tygodnia), dzieci, młodzież taniej.
Wiadomo, że porządny austriacki standard - rodzina ma osobno wszystko co trzeba, pary osobno, ...z singlami jak zwykle jest najłatwiej
Parę osób/rodzin pytało, wahało się - zachęcam do decyzji, ale czas się kurczy więc potrzebne jakieś decyzje, najlepiej szybkie - jutro wieczorem wyjeżdżam na krótko i najchętniej bym zamknął temat.
decentski napisał:

Pozdrawiam

Radek - odezwij się na priv - określmy coś wstępnie, jeżeli to was faktycznie interesuje i jest aktualne

PS. tymczasem szczątkowa fotorelacja z ostatniego wyjazdu - tego sylwestrowego - teraz akurat fotki z samego Sylwestra ...nudy nie było ;)

DSCN3309.JPG
DSCN3315.JPG
DSCN3330.JPG

DSCN3322.JPG
DSCN3325.JPG
DSCN3328.JPG

DSCN3329.JPG
DSCN3345.JPG
DSCN3324.JPG
Ostatnio zmieniany: 10 Sty 2013 19:04 przez gajowy01.
Za tę wiadomość podziękował(a): Iśka
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.