SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
Rozkład jazdy
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 27.02-3.03 - narty Zakopane i Łomnica

27.02-3.03 - narty Zakopane i Łomnica 08 Sty 2012 17:25 #5342

• daria84
  • ( Użytkownik )
  • daria84's Avatar
  • Ski Level: 1
  • Otrzymane podziękowania:
    1
hej:) szukam osób, które będą w tym czasie w zakopcu na nartach. jestem mieszkanką gdyni, mam 27lat, w tym roku nie mam z kim pojeździć:( to jest mój 5 sezon, dobrze jeżdżę, więc kasprowy i łomnica w planie:)
mój mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.
Za tę wiadomość podziękował(a): Łysy

27.02-3.03 - narty Zakopane i Łomnica 06 Lut 2012 22:05 #5744

• dinbud
  • ( Użytkownik )
  • dinbud's Avatar
    4
Witaj!
Masz rację -obie te góry to najlepsze/niestety/ miejsca dla satysfakcji z nart. Pozostałe ośrodki na Podhalu to nudne,małe górki nudne inie dające satysfakcji. Faktycznie pogoda w Tatrach jest chimeryczna ale jeśli lubisz narty /dla jazdy/ to nie przeszkadza-przynajmniej nie powinno. Czy Ty naprawdę jeżdzisz dobrze? Pięć zezonów to niewiele - czy to pięć wypadów z nad morza w góry? Będę w Zakopanym napewno 27 i 28 lutego gdyż w te dwa dni naogół jest "pusto" po weekendzie.
Byłem dwa tygodnie temu i można było kupić bilety bez problemu - ja niepotrzebnie rezerwowałem /rezerwacja tylko na 8.50.
Warunki rewelacyjne. trasa do buli przygotowana ale jeżdziłem poza. Po opadach był wspaniały "kopny" śnieg. Na łŁomnicy nie byłem kilka lat podobno jest O.K. Mieszkam w Krakowie i mam blisko do innych ośrodków ale to to już ostateczność. Życzę fajnego pobyttu i wielu szusów.
Marek

27.02-3.03 - narty Zakopane i Łomnica 06 Lut 2012 22:59 #5748

• dinbud
  • ( Użytkownik )
  • dinbud's Avatar
    4
Przyznaję rację lecz na zasadzie "na bezrybiu i rak ryba" . Może to skażenie ale usprawiedliwione o tyle, że posiadałem w Tyrolu rodzinę i tam przebywałem kilka tygodni w roku. Kążdy najmniejszy ośrodek narciarski jest nie do porównania z każdym wymienionym przez Ciebie. Góralska natura pazerność i "klanowe" waśnie też budzą u mnie niesmak. Ale będąc w Zakopanym widzę" czuję góry a nie blichtr Krupówek. Ale ciągle mam wrażenie,że te małe ośrodki to jak "narty w próbówce". Trasy przygotowane,wyratrakowane a relacja ceny do oferty "zwariowana".
Wolę wziąść tury i iść aby zjechać.Osobiście pogoda jest mi obojętna zła ma minusy ale cóż znam góry,lubię je a mogę w nich być wtedy kiedy mogę.
Dziękuję za posta
Marek
Za tę wiadomość podziękował(a): kiedar, Łysy

27.02-3.03 - narty Zakopane i Łomnica 06 Lut 2012 23:41 #5751

• dinbud
  • ( Użytkownik )
  • dinbud's Avatar
    4
Podzielam w całości Twoją opinię! Jednakże przyznaję, że wiele się dzieje i zmiany są. Nasze góry się nie wypiętrzą /nie ten rejon/ wypada się cieszyć z tego co jest. Oczywiście w infrastrukturze bo reszta to.........
Kiedyś jeżdziłem przepełnionym autobusem o 4-tej rano do Kosarzysk bo "Swieta góra" była nie zdobycia - kolejki lub przepłacenie u "staczy".
Stąd moje wrażenie.Ale coż sięgaj po co możesz i ciesz się z tego możesz. To smutna refleksja
  • Strona:
  • 1