SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
Rozkład jazdy
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pensjonat w Zakopanem

Pensjonat w Zakopanem 10 Paź 2011 22:56 #4170

Pensjonat w Zakopanem:

Pensjonat ze względu na bliskość do wielu stacji narciarskich to idealne miejsce dla narciarzy oraz snowbordzistów - najbliższy wyciąg oddalony jest zalewdwie ok. 350 m - Bachledzki Wierch. Pensjonat jest usytuowany w dzielnicy Zakopanego - Pardałówce (ok. 2,5 km od Krupówek). Najbliższa wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz snowbordowego znajduje się ok. 30 metrów od pensjonatu.
Najbliższa stacja narciarska - Nosal oddalona o ok. 2 km posiada aż 6 wyciągów, w tym jeden krzesełkowy, duży parking oraz zaplecze gastronomiczne.Trasy narciarskie są przygotowane dla narciarzy o różnym stopniu trudności.
Stacja Narciarska Kasprowy Wierch znajduje się zaledwie 4 km od pensjonatu. Na miejsce dojadą Państwo busami, które można zamówić za pośrednictwem pensjonatu. Stacja narciarska to 3 wyciągi w tym kolej linowa. Narciarze znajdą tu trasy długości nawet 6 000 m. Świetne miejsce za rozsądną cenę. Byłem w zeszłym roku i na pewno pojadę kolejny raz. Proszę także o wasze sugestie dotyczące nowych pensjonatów. Może macie jakieś sprawdzone miejsca warte polecenia? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.

Odp: Pensjonat w Zakopanem 10 Paź 2011 23:06 #4172

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
  • Otrzymane podziękowania:
    2604
Jak zamieścisz zdjęcia tego pensjonatu z twojego zeszłorocznego wypadu to będę Ci bardzo wdzięczny, kiedyś ktoś w mało zobowiązującej rozmowie bardzo odradzał mi właśnie ten Pensjonat miał kilka uwag co warunków sanitarnych jakie tam zastał

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię

Odp: Pensjonat w Zakopanem 13 Paź 2011 17:28 #4201

Hej Jasne zamieszczę zdjęcia jak je znajdę :) Hmm a co do warunków sanitarnych to szczerze mówiąc to podczas mojego pobytu były ok. Dzięki za informację bo chciałem i w tym roku na ferie jechać, ale z tego co widzę to się nie opłaca. Mieszkam na pln Polski wiec wyjazd na zasadzie " sprawdze jak tam teraz jest " nie wchodzi w gre. To moze znasz jakis ciekawy pensjonat w przystępnej cenie? Byłby wdzięczny :)

Odp: Pensjonat w Zakopanem 13 Paź 2011 17:35 #4202

• Ada_89
  • ( Zablokowany )
  • Ada_89's Avatar
  • Zablokowany
Witam,

Nie jestem ekspertką co do idealnych miejsc na narty. Jak chcesz wybrać pensjonat polecam stronkę xxxxxxxxxxxxx Znajdziesz tam sporo ofert. Więcej nie jestem w stanie Ci pomóc. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i będziesz zadowolony z wyjazdu.

P.S stronkę polecał mi znajomy ze studiów.
Ostatnio zmieniany: 13 Paź 2011 19:46 przez kiedar. Powód: Usunięty link.
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.