SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
Rozkład jazdy
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ski Amade - 860 kilometrów tras zjazdowych

Ski Amade - 860 kilometrów tras zjazdowych 16 Wrz 2011 11:42 #3765

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
  • Otrzymane podziękowania:
    2605
Skipass Ski amadé obejmuje łącznie 860 kilometrów tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności, obsługiwanych przez 270 nowoczesnych wyciągów. Pięć ośrodków sportów zimowych na Ziemi Salzburskiej i w Styrii połączyło się tworząc największy w Austrii ośrodek narciarskich uciech, dzięki czemu mogą zaoferować swym gościom szczególne przywileje.

4 noclegi w trzygwiazdkowym hotelu z dwoma posiłkami dziennie i skipass na 4 dni dla 1 osoby: od 242 euro
7 noclegów ze śniadaniem w kwaterze prywatnej, łącznie z sześciodniowym skipassem dla 1 osoby, w pokoju dwuosobowym: od 344 euro

więcej znajdziecie tutaj noclegi, oferty specjalne cenniki.
www.skiamade.com/pl/

Czy da się w 7 dni przejechać te 860 km tras - ogólnie propozycja Austriaków jest chyba rewelacyjna i warta rozpatrzenia w planach urlopowych tylko czy warto się pchać w takie miejsce czy nie lepiej wybrać jakiś inny region ???
Jestem ciekaw jak jest z tłokiem w takich rozreklamowanych ośrodkach czy nie poczujemy się jak w dobrym Polskim ośrodku :):)

I jeszcze cennik powiem że rewelacja 6 dni 210 euro na złocisze to będzie jakieś 924 zł :):) to w Polsce wydamy może troszkę mniej ale nie najeździmy się tak jak tam no i niestety cena zależy niestety jeszcze od euro :(

cennik_Ski_Amade_2011-2012.jpg

Znalazłem jeszcze Ciekawą ofertę dla rodzin z dziećmi, coś dla mnie :):) marzec ciepło słoneczko

17.03.2012 nadejście Wielkanocnego zająca do Ski amadé. Poczujecie na własnej skórze Ski amadé z rodziną! Przy zakupie wspólnego skipassu, jeżeli jeden z rodziców zakupi 6-dniowy skipass dzieciom do 15-tego roku życia należy się bezpłatny skipass ( dzieci urodzone w 1996 roku i później)*.

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię
Ostatnio zmieniany: 16 Wrz 2011 11:51 przez decentski.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.
Za tę wiadomość podziękował(a): Łysy
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.