SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell

Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell 27 Gru 2013 00:26 #10841

• Przemol
  • ( Użytkownik )
  • Przemol's Avatar
  • Ski Level: 2
  • Otrzymane podziękowania:
    81
Wracając do tematy, po 7 dniach testowania (ok 5 godzin na stoku dziennie ) mogę stwierdzić, ze był to trafiony zakup.
Buty bardzo wygodne, idealnie się dopasowany do stopy. System Air Shell bardzo pomysłowy i przydaje się w praktyce.
Po raz pierwszy nie miałem skurczy, ani problemów ze stopami.Wazne by mieć jeszcze odpowiednie skarpety.
Niestety w tym temacie X-Socks nie sprawdził się, zdecydowanie, jak dla mnie lepszy jest Berkner.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.
Za tę wiadomość podziękował(a): decentski, rota47

Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell 30 Gru 2013 00:33 #10885

• rota47
  • ( Użytkownik )
  • rota47's Avatar
  • Ski Level: 3
    115
Przemol
Bardzo Ci dziękuję chociaż za krótki opis z testu tychże butów o których co niektórzy powątpiewali o ich przydatności na tym forum. Bardzo Ci zazdroszczę że już mogłeś przetestować te buty, ponieważ ja na razie to tylko mogę pomarzyć o tym. Nie udał mi się wypad w te nasze polskie góry ze względu na pogodę, ale mam nadzieję że jeszcze i ja je wypróbuję. Jak możesz to napisz trochę więcej, gdzie byłeś i w jakim czasie.
Dziękuję i pozdrawiam życząc w Nowym Roku 2014 wszelkiej pomyślności. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Stefan-Ski

Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell 30 Gru 2013 21:22 #10898

• Przemol
  • ( Użytkownik )
  • Przemol's Avatar
  • Ski Level: 2
    81
rota47 napisał:
Przemol
Bardzo Ci dziękuję chociaż za krótki opis z testu tychże butów o których co niektórzy powątpiewali o ich przydatności na tym forum. Bardzo Ci zazdroszczę że już mogłeś przetestować te buty, ponieważ ja na razie to tylko mogę pomarzyć o tym. Nie udał mi się wypad w te nasze polskie góry ze względu na pogodę, ale mam nadzieję że jeszcze i ja je wypróbuję. Jak możesz to napisz trochę więcej, gdzie byłeś i w jakim czasie.
Dziękuję i pozdrawiam życząc w Nowym Roku 2014 wszelkiej pomyślności. :)
Byłem w Krynicy, miedzy 20,a 26 grudnia.
Warunki na początki idealne, mróz -4 stopnie, trasy super przygotowane,mało ludzi.
Zaliczone ośrodki Slotwiny,Azoty, Jaworzyna, TyliczMaster-Ski,Szczawnik.
Do wtorku jazda praktycznie po sztruksie, po niemal pustych stokach, w środę w nocy odwilż, a porem mróz, wiec było trochę lodu, niestety czwartek + 7 stopni i zamiast śniegu "ciapa".
Na szczęście czuje się wyjeżdżony.
Wracając do butów.Pierwszego dnia rewelacja, drugiego miałem wrażenie, ze chyba wybrałem za małe buty, ale kolejnego dnia prawdopodobnie wklada się już dopasowali i but trzymał idealnie.
System pneumatyczny rewelacja, nigdy nie miałem takiego przeniesienia siły z nogi na nartę. Stopa przylega idealnie do buta. I o to chyba chodziło.
Za 3 tygodnie dalsza cześć testów , tym razem Dolomity :-)
Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): kiedar, decentski, Pazur, Iśka, Stefan-Ski, rota47

Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell 31 Gru 2013 13:33 #10905

• rota47
  • ( Użytkownik )
  • rota47's Avatar
    115
Przemol
Jeszcze raz dzięki za wiadomość. I właśnie mi o to chodziło, żeby WŁAŚCICIEL opisał jak sprawują się nowe buty (powtórzę,że chodzi o Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell), co niektórzy ZNAWCY na tym forum mieli do tych butów rózne wątpliwości i zastrzeżenia i powątpiewania. Najpewniejsze są opinie tych osób które mają możliwość przetestowania jakiego kolwiek sprzętu narciarskiego i tylko od takich osób można spodziewać się pewnych ocen. Natomiast ja jak na razie zrezygnowałem z wyjazdu do Tylicza ze wzgłedu na pogodę i przełożyłem wyjazd na m-c Luty. No cóż, pozostało mi Tobie życzyć udanego szusowania na :narty: i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2014.
Serdecznie pozdrawiam.

Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell 06 Sty 2014 16:52 #10997

• filipski
  • ( Użytkownik )
  • filipski's Avatar
  • Ski Level: 4
    1188
rota47 napisał:
Przemol
Jeszcze raz dzięki za wiadomość. I właśnie mi o to chodziło, żeby WŁAŚCICIEL opisał jak sprawują się nowe buty (powtórzę,że chodzi o Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell), co niektórzy ZNAWCY na tym forum mieli do tych butów rózne wątpliwości i zastrzeżenia i powątpiewania. Najpewniejsze są opinie tych osób które mają możliwość przetestowania jakiego kolwiek sprzętu narciarskiego i tylko od takich osób można spodziewać się pewnych ocen. Natomiast ja jak na razie zrezygnowałem z wyjazdu do Tylicza ze wzgłedu na pogodę i przełożyłem wyjazd na m-c Luty. No cóż, pozostało mi Tobie życzyć udanego szusowania na :narty: i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2014.
Serdecznie pozdrawiam.
A gdzie indziej piszesz że już jesteś zadowolony z butów,bo co?Pochodziłeś po sklepie i nie gniotły.Tak to się kapcie sprawdza!!!Ale przecież możesz pisać co chcesz,w końcu jesteś WŁAŚCICIELEM.
Wyjazdy szkoleniowe w Austrii SKI - WORLD Szkoła Narciarska
Za tę wiadomość podziękował(a): Stefan-Ski

Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell 06 Sty 2014 21:39 #11003

• rota47
  • ( Użytkownik )
  • rota47's Avatar
    115
Ponieważ zdążyłem je wypróbować na trzydniwym wypadzie w górach. Natomiast na dłuższy wyjazd tak jak wspomniałem wcześniej. wybiorę się pod koniec Lutego.
Pozdrawiam :)

Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell 23 Sty 2014 00:53 #11198

• rota47
  • ( Użytkownik )
  • rota47's Avatar
    115
Jednak nie czekałem z wyjazdem pod koniec lutego, ponieważ na Warmię i Mazury zawitała prawdziwa zima, więc mogłem tym razem przez tydzień czasu przetestować buty Tecnica Phoenix Max10 i już mogę więcej napisać na ten temat o ile ktoś będzie zainteresowany.
A tym czasem pozdrawiam :) .

Tecnica Phoenix Max 10 Air Shell 22 Wrz 2015 22:50 #13186

• rota47
  • ( Użytkownik )
  • rota47's Avatar
    115
rota47 napisał:
Jednak nie czekałem z wyjazdem pod koniec lutego, ponieważ na Warmię i Mazury zawitała prawdziwa zima, więc mogłem tym razem przez tydzień czasu przetestować buty Tecnica Phoenix Max10 i już mogę więcej napisać na ten temat o ile ktoś będzie zainteresowany.
A tym czasem pozdrawiam :) .

molek82

Pytałeś mnie o opinie na temat butów TEcnica Phoenix Max 10 AIR. Otóż po kilku sezonach jazdy na tych butach, mogę śmiało napisać że dla mnie buty te zdały egzamin.
1) łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu (3 klamry + rzep)
2) bardzo wygodne i ciepłe (ani razu nie zmarzły mi stopy)
3) praktyczne pompki ( dopasowują stopy do agresywnej jazdy, i o dziwo po kilku sezonach są sprawne)
4) wygodne w chodzeniu po zdjęciu nart (po odpięciu klamer i rzepy)
To jest moja opinia średnio jeżdżącego narciarza który preferuje jazdy po czerwonych trasach, rekreacyjnie po niebieskich i czasami po czarnych. Moja rada jest, żeby przed kupnem butów, założyć je i pochodzić w sklepie przez kilka (naście) minut, sprawdzając czy nie są za ciasne, czy nie uciskają stopy i czy są wygodne.
To tyle co mogę poradzić życząc udanych zakupów i serdecznie pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): Stefan-Ski, Iza_bellla
  • Strona:
  • 1
  • 2

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.