SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny

Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny 26 Wrz 2015 16:03 #13190

• missew
  • ( Użytkownik )
  • missew's Avatar
  • Ski Level: 1
Witam wszystkim serdecznie!
Sezon narciarski tuż tuż dlatego bardzo was proszę o sugestie i pomoc w wyborze nart. W internecie jest pełno informacji, ale cieżko mi coś wybrać, dlatego chciałabym się poradzić osób bardziej doświadczonych.
Bedąc nastolatką jakiś bardzo 'odpowiedzialny' człowiek wsadził mnie na narty Atomic SL11 www.skionline.pl/sprzet/narty,03-04,atomic,sl-11,586.html . Było to ok 2,3 lata od pierwszych kroków postawionych na nartach. Po pewnym czasie opanowałam je i przyzwyczaiłam się do tego stopnia, że dobrze się na nich czuję- są jednak pewne trudności, nie jest mi wygodnie robić na niech króciutkie skręty. W tym roku chciałabym zaopatrzyć się nowe narty. Będą one wykorzystywane w ośrodkach za granicą w tym roku Val di Fiemme. Głównie jeżdzę po stokach, kiedy jest jednak dużo śniegu lubię wyskoczyć poza trasy. Mam 162 wzrostu i ważę 55 kg. Wolałabym raczej, żeby były to narty unisex, nie interesują mnie wzory, kolory. Nie boję się prędkości, ale trochę przeraża mnie obecnie jazda na moich nartach po oblodzonym stoku.
Proszę o sugestie, porady!
Z góry dziękuję
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.

Re:Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny 27 Wrz 2015 12:03 #13192

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
  • Wielki Zderzacz Hadronów
  • Otrzymane podziękowania:
    735
Na razie krótko:
- jakiej długości masz/miałaś te SL11 - to raczej ważne
- ważne pytanie: czy chcesz się rozwijać, uczyć; czy wolisz "wygodnie" ...to bez złośliwości :)
- trochę mniej ważne: wolisz narty typowo trasowe czy uniwersalne (piszesz o offie jak jest dużo śniegu)

www.facebook.com/skibuscompl
Ostatnio zmieniany: 27 Wrz 2015 12:04 przez gajowy01.
Za tę wiadomość podziękował(a): Iśka

Re:Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny 27 Wrz 2015 21:35 #13195

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
    2604
SL 11 - tu chyba nic nie trzeba zmieniać tylko spędzić kilka godzin z instruktorem.

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię

Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny 27 Wrz 2015 21:40 #13196

• Rafał
  • ( Użytkownik )
  • Rafał's Avatar
  • Ski Level: 2
  • Właściciel szkoły narciarskiej SKI-WORLD
    125
Witam
Jak już sama widzisz w tym zdaniu "Będąc nastolatką jakiś bardzo 'odpowiedzialny' człowiek wsadził mnie na narty Atomic SL11" tak to jest z doradzaniem. Najlepiej będzie jak sama podejdziesz do wypożyczalni za granicą i tam pożyczysz narty każdemu to doradzam żaden magik w sklepie czy na forum nie jest w stanie dobrać idealnej narty to ty musisz ją czuć i ona ma ci sprawiać przyjemność z jazdy. Fakt wszyscy forumowicze czy sprzedawcy w sklepie mogą podpowiedzieć jaki przedział nart brać pod uwagę i to jest pierwszy etap w wyborze i kupnie nart. Ja sam kilkukrotnie podczas wyjazdów pożyczam narty na stokach za granicą a do tego wypożyczoną nartę możesz wymieniać przez co w trakcie jednego dnia możesz wypróbować 2-3 pary rożnych nart. Jeszcze lepiej jest jak jedziesz na jakiś zorganizowany wyjazd narciarski z instruktorem który zobaczy twoją technikę i tam na miejscu może coś podpowiedzieć. A czy masz już jakieś swoje typy nart.
Pozdrawiam
Rafał Ruszała
Tarnowska Szkoła Narciarska
Wyjazdy szkoleniowe w Austrii SKI - WORLD Szkoła Narciarska

Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny 29 Wrz 2015 08:29 #13197

• Iśka
  • ( Użytkownik )
  • Iśka's Avatar
  • Princess Isia ®
    662
Witaj,
moim zdaniem powinnaś poświęcić trochę czasu w sezonie i poszukać odpowiedniej narty – testy, wypożyczalnie itd.
Doradzanie raczej nic tu nie pomoże.

Mamy koleżankę na forum która poświęciła sporo czasu na szukanie narty dla siebie. Udało się, ale przejeździła sporo nowości i nie tylko.
Ewa – pozdrawiam :)

P.S. Trochę zdziwiłam się bo piszesz, że na tych Atomicach SL trudno ci robić krótki skręt... To dziwne, może były za długie?

Pozdrawiam i powodzenia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Rafał

Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny 29 Wrz 2015 18:39 #13199

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
    2604
Po kij testować inne narty jak nikt nie wiem jak jeździ Missew, przecież narty Atomic SL11 to dobre narty i powinny pozwolić na naukę jazdy zwłaszcza krótkim skrętem gorzej z ta jazda poza trasa nie narta jeździ a narciarz.

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię

Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny 29 Wrz 2015 20:09 #13202

• Rafał
  • ( Użytkownik )
  • Rafał's Avatar
  • Ski Level: 2
  • Właściciel szkoły narciarskiej SKI-WORLD
    125
Zgadzam się może nie zmiana nart ale odpowiednich ćwiczeń i systematycznego szkolenia na pewno nie takiego godzinnego tylko kilkudniowego.
Pozdrawiam
Rafał Ruszała

Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny 07 Gru 2015 22:20 #13468

• Jagoda91
  • ( Użytkownik )
  • Jagoda91's Avatar
  • Ski Level: 1
Tu znajdziesz dobry wybór nart dla średnio zaawansowanych <Już ślę fakturę za reklamę sklepu "Admin"> mają tylko dobre narty w ofercie więc warto u nich kupować. A jakie wybrać dokładnie to zależy od tego w jakim stylu lubisz jeździć i po prostu trzeba się nauczyć jeździć na nartach które kupisz, bo bez ćwiczeń żadne narty nie będą dla Ciebie odpowiednie...
Ostatnio zmieniany: 08 Gru 2015 12:33 przez decentski.

Narty dla średniozaawansowanej dziewczyny 07 Gru 2015 23:01 #13470

• filipski
  • ( Użytkownik )
  • filipski's Avatar
  • Ski Level: 4
    1146
Jak inteligentnie i mądrze. Jagoda napisz jeszcze od której godz. otwarte.No i jako radę powinnaś napisać ,że najlepsze narty to te jakie akurat macie w ofercie ,bo nawet jak będą do dupy to odpowiednie ćwiczenia itp.
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.