SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pomoc w wyborze nart do funcarvingu

Pomoc w wyborze nart do funcarvingu 05 Lut 2015 16:54 #12678

• AndrULa
  • ( Użytkownik )
  • AndrULa's Avatar
  • Ski Level: 1
Witam wszystkich Forumowiczów!
Właśnie wróciłem z wypadu na narty, który zakończył się dramatycznie dla moich nart. Z przerażeniem stwierdziłem że "wyleciało" mi ok.30 cm krawędzi na końcu narty.

Jestem entuzjastą carvingu i poczyniłem pewne postępy w funcarvingu (łapka, 2 łapki, łokieć), który sprawia mi niesamowitą frajdę. Jako, że muszę niezwłocznie pomyśleć o zakupie nowych nart a nigdzie nie udało mi się znaleźć informacji na interesujący mnie temat doboru nart do funcarvingu pozwoliłem sobie założyć ten post.

Mój dotychczasowy sprzęt to:
- narty: Blizzard Sigma SL (www.skionline.pl/sprzet/narty,05-06,bliz...,sigma-slr,1492.html) 165 cm R 13,5 m
- buty: Nordica NVX o regulowanym flexie 60/80.
Mam 177 cm wzrostu, ważę 89 kg, poziom umiejętności oceniam na średnio zaawansowany (6-7 w 10 stopniowej skali)

Zastanawiam się nad zakupem Head i.Supershape Magnum, Head i.Supershape Rally, Salomon X-KART MAX lub Fischer RC4 WORLDCUP SC.

Z entuzjazmem wsłucham się we wszelkie sugestie dotyczące wyboru nart, ich długości. Oczywiście moja lista wyboru sprzętu nie jest zamknięta.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.