SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1

TEMAT: jakie narty dla początkującej

jakie narty dla początkującej 23 Lut 2013 22:27 #9185

• kowalska
  • ( Użytkownik )
  • kowalska 's Avatar
  • Ski Level: 1
Witam,

Proszę o poradę w doborze nart jestem początkująca narciarka , parę zjazdów mam za sobą .
Zastanawiam się nad modelami :
- K2 nine one luv
- atomic affinity air

Mam 164 cm wzrostu waga 52 kg , but 24,5 cm

jak sądzicie ??? czy może zupełnie coś innego ???
Narty mają mi służyć do rekreacyjnej jazdy - 3 ,4 razy w roku do podszkolenia techniki
Z góry dziękuję za pomoc.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.

jakie narty dla początkującej 24 Lut 2013 14:39 #9193

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
  • Otrzymane podziękowania:
    2604
Może zacznij kompletowanie sprzętu od dobrze dopasowanych butów jeżeli takowych nie masz, a wypożyczalniach pamiętam by prosić o narty katalogowe inaczej mogą Ci wcisnąć jakiś chłam z przed kilku sezonów.

narty które sobie wybrałaś to różne narty choć z tej samej serii All Mountain, Atomic jest z Rockerem a K2 One Luv Ski ostatni raz były produkowane chyba na sezon 2008/2009 i tu musiała byś kupić używkę i to narty z tradycyjnym camberem więc i odczucia z jazdy będą inne przy takich samych długościach.

Możesz napisać dlaczego te modele ????

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię
Za tę wiadomość podziękował(a): gajowy01

jakie narty dla początkującej 25 Lut 2013 15:33 #9212

• ninjers
  • ( Użytkownik )
  • ninjers's Avatar
  • Ski Level: 2
  • :)
    17
Ja też doradziłabym Ci zakup butów i wypożyczenie nart. Szkoda niszczyć swojej własnej pary podczas nauki jazdy.

jakie narty dla początkującej 26 Lut 2013 17:56 #9228

• Stefan-Ski
  • ( Użytkownik )
  • Stefan-Ski's Avatar
  • Ski Level: 4
  • I Love skiing !
    1199
No cóż powiem tak i nie będę tu niestety oryginalny . Kup porządnie dopasowane buty NOWE ! Lub bez widocznych śladów użytkowania bo niektórym się takie udaje znaleźć za nie dużą kasę.
Co do nart Atomic wydają się być lepszą propozycją . Długość 150 do 155 . No ale to tylko wtedy jeśli nie liczysz się z kasą bo w przeciwnym przypadku upadki najechania na drugą nartę najechania na innych narciarzy itd itp spowodują że przestaną szybko być ładniutkie. Propozycja kolegów co do szukania dobrej narty dla siebie wydaje mi się trochę przed wczesna z uwagi na to że dobrać nartę do siebie można i trzeba ale najpierw trzeba się na nich nauczyć jeździć i wtedy kombinowanie jaka narta dla mnie jest dobra ma sens .
Sory koledzy ale wcześniej to raczej ma nie wielkie znaczenie.

Tak więc reasumując . Masz kasę kupuj nowe narty nie masz jej zbyt dużo poszukaj dobrej używki z kimś kto się na tym zna !
Buty absolutnie nowe i dobrze dopasowane . Jak kupić buty poszukaj na forum znajdziesz dokładne instrukcje jak to zrobić z rozmysłem .
Ostatnio zmieniany: 26 Lut 2013 19:38 przez Stefan-Ski.
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.