SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Harbutowice - Szklana Góra

Harbutowice - Szklana Góra 06 Sty 2015 21:58 #12469

• Plywak
  • ( Globalny moderator )
  • Plywak's Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania:
    821
Mi się nawet udało wjechać na parking. O 8:45 było jeszcze kilkanaście miejsc, ale jakieś 2 minuty później już pewnie były zajęte, bo jechał za mną sznur samochodów. Jak zobaczyłem pełne parkingi i kolejkę do kasy o tej porze, to wykonałem szybki zwrot przez rufę ;) i pojechałem do Myślenic, gdzie też już nie wpuszczali na górny parking. Stwierdziłem, że to nie ma sensu, bo w Myślenicach czynna jest tylko część jednej trasy. Pół godziny później obejrzałem kamerki i wyglądało to tak jak myślałem - na obu stokach spore mrowisko. Finalnie wylądowałem w parku wodnym, gdzie nie było problemów z parkingiem, kolejki do kasy, ani tłoku jakuzzi solankowym ;)

Ciekawe zjawisko dziś na stokach było - zazwyczaj z rana można było ze 2h pojeździć w miarę przyzwoicie. Jak byłem 2 lata temu w Białce w okresie sylwestrowym, to tak do 11 można było spokojnie pojeździć. Jak się przyjeżdżało przed 9, to pod samym wyciągiem były miejsca parkingowe, a dziś jakieś pospolite ruszenie :D

Widzę, że ludzie narzekają na wolną kanapę, ale w tej sytuacji puszczenie jej szybciej spowodowałoby tylko jeszcze większy tłok na trasie.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.

Harbutowice - Szklana Góra 06 Sty 2015 22:24 #12470

• kiedar
  • ( Admin )
  • kiedar's Avatar
  • Administrator
  • PJN - Pług Jest Najważniejszy
    934
No ja widząc to co się dzieje na dojazdówce nawet nie skręciłem do wyciągu.
Patrząc na zdjęcia całkowicie zgadzam się z ludźmi krytykujacymi dzisiejszy dzień. Jak była masakra o 8:45 należało stać na dole i nie wpuszczać nikogo. Na parkingu też trzeba było mysleć, kasy na każdym normalnym stoku otwiera się wcześniej.
Na stronie internetowej i na FB wystarczyło szczerze napisać jak jest, a tak to zamiast zdobyć zaufanie zdobyli rzeszę wku#@#$#@ ludzi.

Dobrze, że chociaż ta kanapa chodziła wolno - choć nie sądzę, że to planowe działanie, bo na wolną kanapę narzekali ludzie już wcześniej. Generalnie został absmak i to dość mocny.

P.S.
Samochód Stockla cudownie wkomponował się w buractwo parkingowe :)

Szklanao0.jpg

Harbutowice - Szklana Góra 07 Sty 2015 19:58 #12485

• gajowy01
  • ( Użytkownik )
  • gajowy01's Avatar
  • Wielki Zderzacz Hadronów
    732
He, dziwnie i śmiesznie trochę :) Z jednej strony wcale niegłupie miejsce blisko miasta więc skazane na sukces, z drugiej stale im coś nie wychodzi :) A to w atmtym roku falstart, teraz jakaś masarnia + awarie (terminale płatniecze) itd.; ale można przynajmniej pochwalić politykę informacyjną, komunikacją social media itd :) W polskich ośrodkach aktualna strona to nie jest reguła, a bieżące komentarze i odpowiedzi na FB to całkiem rzadkość.
Wybaczcie ciszę w eterze, ale wczorajszy dzień dał nam popalić jeśli chodzi o ilość pracy, przeżyliśmy prawdziwe oblężenie . Czytamy jednak Wasze komentarze na bieżąco, obserwujemy sytuację i wyciągamy wnioski. W przyszłości na pewno wcześniej będziemy uruchamiać kasy, a w przeciągu kolejnych dwóch tygodni pojawią się u nas automaty do zwrotu wykorzystanych karnetów - to powinno dodatkowo rozładować kolejkę. Planujemy też zakazy parkowania na poboczu drogi dojazdowej, która jest wąska, więc przy zaparkowanych samochodach robi się praktycznie jednokierunkowa. Wszystkie napisane przez Was wczoraj komentarze i opinie, a także wcześniejsze sugestie dot. karnetów, ratrakowania, szybkości wyciągu itp. o które prosiliśmy, przekazujemy osobom decyzyjnym. To co się da, zmienimy od ręki i prosimy Was też o wyrozumiałość, bo są rzeczy na które potrzeba więcej czasu i takie, na które przy ogromnej ilości gości po prostu nie mamy wpływu. Trzech Króli to też specyficzny dzień, w tym roku raczej już nie będzie okazji do takiej frekwencji . Dziękujemy Wam za dotychczasowe odwiedziny i zapraszamy w luźniejsze już dni .

www.facebook.com/permalink.php?story_fbi...6&id=227751390732990

Harbutowice - Szklana Góra 07 Sty 2015 22:56 #12497

• kiedar
  • ( Admin )
  • kiedar's Avatar
  • Administrator
  • PJN - Pług Jest Najważniejszy
    934
Tak naprawdę to takiego komunikatu brakowało wczoraj tak conajmniej koło południa, ale dobre i to co dziś zrobili na FB i za to wielka chwała, chć wczorajszy dzień , mimo wszystkich tłumaczeń to chała.

Zobaczymy czy wyciągną wnioski tak jak piszą - mam nadzieję, że tak.

Harbutowice - Szklana Góra 03 Kwi 2016 21:08 #13835

• Plywak
  • ( Globalny moderator )
  • Plywak's Avatar
  • Moderator
    821
Ośrodek nadal ma pecha. Niby udało im sie otworzyć w tym sezonie, ale tylko część trasy. Byłem tam w połowie stycznia i warunki były tragiczne. Trochę lodu, trochę świeżego śniegu z armatek, które sypały nonstop, grudy lodu wielkości pięści :cieszesie

20160117_083636.jpg

20160117_083814.jpg

20160117_0838280.jpg

20160117_084455.jpg

20160117_093409.jpg

Sezon zakończyli 1 lutego. Z tego co gdzieś widziałem, to są plany na kolejny wyciąg/trasy. Pewnie będzie trzeba na to trochę poczekać, bo 2 pierwsze sezony Szklanej Góry wypadły słabo.
Ostatnio zmieniany: 03 Kwi 2016 21:10 przez Plywak.
Za tę wiadomość podziękował(a): kiedar, decentski
  • Strona:
  • 1
  • 2

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.