SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Koziniec - Czarna Góra

Koziniec - Czarna Góra 08 Mar 2011 22:08 #123

• kiedar
  • ( Admin )
  • kiedar's Avatar
  • Administrator
  • PJN - Pług Jest Najważniejszy
  • Otrzymane podziękowania:
    938
koziniec.jpg

Położenie:

Ośrodek Czarna Góra położony jest mniej więcej w połowie drogi między centrum Białki Tatrzańskiej a stacją narciarską Jurgów - Hawrań.

Zaplecze przystokowe:
nar skiserwis skiszk jedze parki
Wypożyczalnia, serwis, nauka jazdy na nartach, karczma, bezpłatny parking.

Godziny otwarcia:

09:00 - 22:00

Wyciągi:

Wyciąg krzesełkowy 4 osobowy, 2 wyciągi talerzykowe.

Trasy:
armat swiatl ratr
1. niebieska, dł. 1000 metrów,
2. czerwona, dł. 900 metrów
3. zielona, dł 300 metrów
4. w sezonie działa też Narciarskie Kubusiowe Przedszkole dla najmłodszych narciarzy,
5. snowpark.

koziniecmapa.jpg

Cennik

Kamery

Dojazd
Ostatnio zmieniany: 08 Kwi 2011 16:42 przez kiedar.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.

Odp: Koziniec - Czarna Góra 08 Lis 2011 18:15 #4566

• kiedar
  • ( Admin )
  • kiedar's Avatar
  • Administrator
    938
Jest już nowy cennik - link z pierwszego postu w temacie też działa.

Mam nadzieję, że idąc za przykładem zeszłego sezonu, w cenniku będą pokazywać się co pewien czas ciekawe promocje.

Odp: Koziniec - Czarna Góra 08 Lis 2011 18:53 #4567

• filipski
  • ( Użytkownik )
  • filipski's Avatar
  • Ski Level: 4
    1166
Miałem właśnie też wrzucić cennik.
W sumie Koziniec to jedyna stacja na Podhalu z cennikiem.Reszta czeka na odsłonę w Białce,żeby do nich ewentualnie się dopasować.Sprawdziłm wszystkie stacje:Małe Ciche,Witów,Rusin,Bukowina.Co,boją się że dadzą za niskie ceny?Boją się skipasu 5 stacji?Mogli się przyłączyć już w tym sezonie,bo taka możliwość była.Pozostaję jeszcze troszkę poczekać.Obstawiam,że zaraz po Białce pokażą się cenniki u pozostałych-takie same lub 5 zł. taniej....
Wyjazdy szkoleniowe w Austrii SKI - WORLD Szkoła Narciarska
Za tę wiadomość podziękował(a): kiedar, decentski

Odp: Koziniec - Czarna Góra 08 Lis 2011 19:05 #4568

• kiedar
  • ( Admin )
  • kiedar's Avatar
  • Administrator
    938
W zeszłym roku były bardzo pozytywne promocje, np za 10 zł był karnet od 18-22 (korzystałem z Katarynką i Pazurem z tej promocji ;) ) i w trakcie sezonu kilkakrotnie pojawiały się jakieś promocje, tak więc cennik starają się mieć raczej elastyczny. Oby i w tym roku tak było.
Ostatnio zmieniany: 08 Lis 2011 19:08 przez kiedar.

Odp: Koziniec - Czarna Góra 20 Lis 2011 23:26 #4724

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
    2608
Koziniec podał na stronie przybliżony termin otwarcia stoku

15.12.2011 - uruchomienie stacji narciarskiej ( możliwość wczesniejszego uruchomienia w zależności od warunków atmosferycznych.

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię

Odp: Koziniec - Czarna Góra 27 Sty 2012 00:18 #5614

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
    2608
Dzisiaj otrzymaliśmy maila od narciarza który ma wam do przekazania kilka uwag co do stacji niestety stacja schodzi jednym słowem na psy a szkoda, warunki w górach doskonałe i trasy powinny być utrzymane wzorowo niestety widać zdarzają się czarne owce.

Pozdrawiam

Witam,

Od trzech lat, co ferie jestem z rodzina na Kozińcu. Ale po dzisiejszych wydarzeniach na tej górce narta moja raczej stamtąd juz nie zjedzie.
Pierwszy szus wykonałem tak kolo 9.30. W nocy był spory opad, wiec nie bardzo było widać, czy ratrak chodził, bo trasa była pokryta świeżą warstwą luźnego śniegu.

Po pierwszych metrach czułem, ze cos jest nie tak. Pod świeżym śnieżkiem, co rusz to lód, albo jakieś miękkie zapadliska. A w miejscu, gdzie niebieska łączy sie z czerwona na pełnej prędkości wpadłem w zamaskowane śniegiem wielkie lodowe bryłki, które wypadały prawdopodobnie spod ratraka, którego lekki ślad dało sie zauważyć.

Niebieska trasa tez wyglądała, jakby ja "przygotowała" jakaś pijana grupa dywersantów.
Ludzie padali jak muchy. Pomyślałem, ze czas wykręcić do TOPRu, żeby zrobili porządek. Widać, ktoś był szybszy, bo zaraz została zamknięta niebieska trasa i do pracy ruszył z godnością ratrak. O 10.30. Czujecie klimat? Ekipa, która grodziła niebieska cos tam bąkała, ze musza poprawić po ekipie nocnej, ze to nie ich wina.

Zjechałem, żeby zamienić kilka slow z kierownikiem stacji. Rzadkiej maści bezczel na moje grzeczne uwagi, że to skandal taka trasa rzucił, ze nie ma przepisów jak powinna wyglądać dobrze przygotowana trasa. I ze jego zdaniem jest super. Tymczasem przy kasie zrobiło sie gorąco. Mężczyzna z zakrwawiona dłonią zażądał zwrotu 50 zł za karnet czasowy (9-14). Udało mu się. W drugim okienku innym narciarzom juz tak lekko nie poszło, bo pojawił się sie tam ten sam bezczel, z ta sama filozofia dobrze przygotowanego stoku. Został grzecznie wyzywany przez kilku narciarzy, a kolejka, która stała po bilety, w trymiga wycofała sie szukając szczęścia na innych górach. Zresztą do końca dnia było luźno jak nigdy, bo mało, komu uśmiechała się walka o życie. Żeby była jasność - prawie godzinna akcja ratraka na niebieskiej wiele nie dala. Na czerwonej dramat był niezmienny. Dwóch połamańców skończyło na sankach TOPRu.

Ratownik, z którym rozmawiałem po 13 powiedział, ze jak tak dalej będą oszczędzać na bezpieczeństwie ludzi to stacja zejdzie na psy i za rok będą mieli pustki.

Zresztą ten tydzień to w ogóle jakaś porażka na Kozińcu. We wtorek zepsuła sie bramka na talerzyku. Naród wchodził za darmo. Za kare wiec zlikwidowano karnety ulgowe. Wczoraj, co rusz padały bramki do krzesła. Wiec dziś pewnie za kare narciarze dostali nieprzygotowany stok.
Jutro z czystej ciekawości pojadę tam rano. Za darmo wjadę na gore i sprawdzę obie trasy. Jeśli będą znowu nieprzygotowane to zadzwonię na policje i poinformuje, ze szefowie stacji sprowadzają zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia narciarzy.

Pozdrawiam
Robert

Ps., gdy oddawałem karnety zapytałem, jaka dostane formę rekompensaty za dodatkowe "emocje" na stoku. Pan wzruszył ramionami, ze on jest tylko wynajęty i nic nie wie. Podobnie wzruszał, kiedy dwa dni temu próbował oszukać moja żonę, gdy ta oddawała karnety. Udał, ze nie zauważył, że na punktowej jest 300 pkt, czyli 30 zl...
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię
Za tę wiadomość podziękował(a): Łysy
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.