SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Forum narciarskie Witamy na forum Na stoku. Relacja ceny do jakości - w ośrodkach w Polsce, na Słowacji, Czechach i w Alpach
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Relacja ceny do jakości - w ośrodkach w Polsce, na Słowacji, Czechach i w Alpach

Odp: Relacja ceny do jakości - w ośrodkach w Polsce, na Słowacji, Czechach i w Alpach 19 Paź 2011 15:25 #4314

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
  • Otrzymane podziękowania:
    2608
Łysy tylko ja nie lubię jeździć z napinką i wyliczonym wszystkim co do Euro jak już jadę to chcę coś zobaczyć i gdzieś się zabawić z dziećmi to wychodzi jeszcze więcej :):)

A moje dzieci nie są takie małe jedno ma 4 lata drugi już 9 :):) to nie takie maleństwa to że karnety będą mieć gratis to wiem ale ktoś by musiał siedzieć z dziećmi gdy ja bym jeździł tzn przynajmniej z 4 latkiem dlatego taki wyjazd rodzinny mi się nie kalkuluje w żadnej kombinacji :):)
ani Norweskiej ani Alpejskiej chyba że transport był by gratis :):) to już na jedzenie i kwatery znajdę

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.

Odp: Relacja ceny do jakości - w ośrodkach w Polsce, na Słowacji, Czechach i w Alpach 19 Paź 2011 15:32 #4315

• bubis
  • ( Użytkownik )
  • bubis's Avatar
  • Ski Level: 2
    87
Popatrzcie na tę propozycję noclegu:
www.tiscover.com/at/guide/114109de,en,SC...242at/condition.html
apart do 5 osób,więc babcia też może jechać:)
a dzieci do 10 lat jeżdżą free:)
www.kaunertaler-gletscher.at/pl

Odp: Relacja ceny do jakości - w ośrodkach w Polsce, na Słowacji, Czechach i w Alpach 19 Paź 2011 15:37 #4317

• Łysy
  • ( Użytkownik )
  • Łysy's Avatar
    660
decentski napisał:
Łysy tylko ja nie lubię jeździć z napinką i wyliczonym wszystkim co do Euro jak już jadę to chcę coś zobaczyć i gdzieś się zabawić z dziećmi to wychodzi jeszcze więcej :):)

A moje dzieci nie są takie małe jedno ma 4 lata drugi już 9 :):) to nie takie maleństwa to że karnety będą mieć gratis to wiem ale ktoś by musiał siedzieć z dziećmi gdy ja bym jeździł tzn przynajmniej z 4 latkiem dlatego taki wyjazd rodzinny mi się nie kalkuluje w żadnej kombinacji :):)
ani Norweskiej ani Alpejskiej chyba że transport był by gratis :):) to już na jedzenie i kwatery znajdę

Pozdrawiam

Najpierw napisałeś o kosztach , teraz piszesz o kłopotach z pilnowaniem dziecka , to się w końcu zdecyduj co Tobie nie odpowiada , cena czy pilnowanie ? (td)

P.s Trzeba się zdecydować na coś Radziu , albo jedziesz na narty , albo na zwiedzanie , zawsze jest tak że trzeba coś poświęcić a jak nie ma miedzi to się na dupie siedzi znasz to ? trudne czasy są , ja też muszę często rezygnować z wielu innych przyjemności na rzecz np: nart
Pozdrawiam Krzysztof ...:)
Dwie rzeczy są nieograniczone ...wszechświat i ludzka głupota .

Ten, który wie i wie ,że wie: Jest nauczycielem-naśladuj go
Ten. który wie i nie wie , że wie: Śpi - obudź go
Ten. który nie wie i wie , że nie wie: Jest uczniem- ucz go
Ale ten , który nie wie i nie wie , że nie wie:
Jest niebezpieczny unikaj go !
Ostatnio zmieniany: 19 Paź 2011 15:43 przez Łysy.

Odp: Relacja ceny do jakości - w ośrodkach w Polsce, na Słowacji, Czechach i w Alpach 19 Paź 2011 16:04 #4319

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
    2608
Ja to nie za bardzo lubię tak teoretyzować więc na razie kwatery tam gdzie bubis dał linka, Łysy no właśnie o to chodzi że jak nie ma miedzi to wybiera się inne miejsce gdzie nie muszę się liczyć, jadę wypocząć z dziećmi jak bym jechał sam to wystarczy mi prosty scenariusz
pobudka, jedzenie, narty, jedzenie, narty, wieczór nawadnianie, spanie :):) ale nie z dziećmi to nie obóz ...

no to wracając do liczenia na razie spanie :):)
1 Apartment for: 3 Adults + 2 Children, 22.1.2012 -29.1.2012 395,50 euro

jak dojadę do domu dokończę

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię

Odp: Relacja ceny do jakości - w ośrodkach w Polsce, na Słowacji, Czechach i w Alpach 20 Paź 2011 12:54 #4347

• bubis
  • ( Użytkownik )
  • bubis's Avatar
    87
Może jakby kogoś zainteresował Axamer,to znalazłem ciekawą propozycję noclegów:)
gruper.pl/x.php/1,5321/Podroze-Tiroler-H...d6624d985ab53d306813
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.