SkiFever.pl

• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Forum narciarskie Witamy na forum Na stoku. W Gorcach powstaną najdłuże trasy narciarskie
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Słowa kluczowe
  • Strona:
  • 1

TEMAT: W Gorcach powstaną najdłuże trasy narciarskie

W Gorcach powstaną najdłuże trasy narciarskie 17 Sie 2011 13:57 #3270

• decentski
  • ( Admin )
  • decentski's Avatar
  • Moderator
  • Ski or not to ski :)
  • Otrzymane podziękowania:
    2608
Jakieś optymistyczne wieści:

OCHOTNICA DOLNA. Kilkanaście kilometrów znakomitych tras narciarskich na północnych stokach wzniesień Studzionki ma powstać na terenie gminy.
Inwestor wykupuje działki na terenie naszej gminy i sąsiedniej - Czorsztyn. Inwestor ma już skupionych pewnie ponad 70 procent potrzebnych mu działek.Nie ma tu bowiem ani obszaru Natura 2000, ani parku narodowego czy jego otuliny. Wójt nie ukrywa, że liczył na powstanie pierwszej trasy jeszcze na nadchodzący sezon zimowy. Przedsiębiorcy mają gotowe niezbędne pozwolenia na budowę pierwszej części inwestycji. - Nie zostało jednak jeszcze wszczęte np. postępowanie środowiskowe - wyjaśnia wójt Kazimierz Konopka.Na razie planujemy budowę jednego wyciągu, a docelowo dużego kompleksu - począwszy od szczytu Runek aż do przełęczy Knurowskiej. To dziesiątki hektarów pięknych tras narciarskich - wyjaśnia Karol Pólkowski. - My z naszej strony, jeśli będą wszystkie zgody, do prac możemy przystąpić wiosną. więcej

I aby nie było tak różowo :):) pojawił się ciekawy komentarz pod artykułem

"Wyciągi przetną korytarz ekologiczny Gorce-Beskid Śląski, a tym samym trasy migracji gatunków kluczowych, niedźwiedzia, rysia, wilka, raczej nie ma szans na realizację inwestycji."

no i wiemy co będzie dalej ......

Geolokalizacja Ochotnicy Dolnej

Nie można wyświetlić mapy Google.

Pozdrawiam
www.skifever.pl/forum

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
T-Mobile: +48 664 128 339

Warunki na stokach
Filmy narciarskie
Sprzęt narciarski
Roooooobiiiieeeee startupy, prosto z kanapy
Internety robie imponuje Tobie, internet robię
Ostatnio zmieniany: 17 Sie 2011 14:03 przez decentski.
Aby napisać posta prosimy o założenie konta lub zalogowanie się.
Za tę wiadomość podziękował(a): kiedar, Łysy, filipski

Odp: W Gorcach powstaną najdłuże trasy narciarskie 17 Sie 2011 16:20 #3278

• kiedar
  • ( Admin )
  • kiedar's Avatar
  • Administrator
  • PJN - Pług Jest Najważniejszy
    938
Za wcześnie się pochwalili, że nie ma Natury za 2 tysiące, to im znaleźli drogi migracyjne wilków i niedźwiedzi.
Tylko patrząc na mapę, to chyba chodzi o drogi migracji nie koniecznie zwierzyny - Łącko blisko i pewnie w drodze po śliwowice trzeba by te trasy obchodzić, a człowiek może być okrutnie spragniony i nie mieć sił dokładać kawał drogi objazdem :party:
Ostatnio zmieniany: 17 Sie 2011 16:20 przez kiedar.

Odp: W Gorcach powstaną najdłuże trasy narciarskie 17 Sie 2011 16:54 #3279

• Łysy
  • ( Użytkownik )
  • Łysy's Avatar
  • Ski Level: 2
    660
Ale nie ma nawet dyskusji co mnie tam wilki czy niedźwiedzie ? jeśli ma to zagrozić zbiorom śliwek to ja jestem stanowczo przeciw budowie czegokolwiek ! a co mam umrzeć na suchoty :cheer: człowiek nie wielbłąd :zdrowie się musi :cieszesie
Pozdrawiam Krzysztof ...:)
Dwie rzeczy są nieograniczone ...wszechświat i ludzka głupota .

Ten, który wie i wie ,że wie: Jest nauczycielem-naśladuj go
Ten. który wie i nie wie , że wie: Śpi - obudź go
Ten. który nie wie i wie , że nie wie: Jest uczniem- ucz go
Ale ten , który nie wie i nie wie , że nie wie:
Jest niebezpieczny unikaj go !
  • Strona:
  • 1

SKI szkoła

Reklama

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.