SkiFever.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
SkiFever Co nowego na stoku Czechy i Słowacja Tatrzańska Łomnica otwarcie sezonu

Tatrzańska Łomnica otwarcie sezonu

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

http://www.vt.skTegoroczne otwarcie sezonu w Tatrzańskiej Łomnicy będzie imprezą, której nie możesz przegapić. Spektakularny grand opening ze świetnymi słowackimi kapelami i mnóstwem nietypowej zabawy na śniegu planowane jest 10 grudnia.

Szusujcie z wysokości 2196 m n.p.m. przez Łomnicką Przełęcz do Tatrzańskiej Łomnicy po najdłuższej trasie zjazdowej na Słowacji posiadającej największą różnicę wzniesień w Europie Środkowej. Nowa 8-osobowa kanapa, szerokie stoki, śnieg gwarantowany przez 5 miesięcy w roku, parking ski in-ski out, a bogaty program apres ski! Do tego Skipas Tatry na ponad 25 km tras narciarskich!

Nowości na sezon 2011/2012

W Tatrzańskiej Łomnicy uruchomiliśmy kolejny wyciąg krzesełkowy - jedyny taki na świecie! 8-osobowa kanapa z niebieską bańką i specjalnym systemem zwiększającym bezpieczeństwo dzieci jest idealna dla rodzin z dziećmi, które zechcą szusować na nowej trasie Buková hora.

W tym roku miłośnicy białego szaleństwa mogą po raz kolejny szusować w Tatrzańskiej Łomnicy na dłuższych stokach. Dzięki nowej czerwonej (średnio trudnej) trasie Buková hora przybyło 2,7 km naśnieżanych tras.

Restauracja na Starcie ożyła. W tym roku przeszła gruntowny remont, dzięki czemu możecie spróbować pysznej kuchni w większym i bardziej urokliwym pomieszczeniu.

Usługi, z jakich możemy skorzystać w Tatrzańskiej Łomnicy:

Wypożyczalnia sprzętu - Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów czekają nowe modele i różne rodzaje nart bądź snowboardów: Freeride –Race – Freestyle. W ciągu dnia można na stoku bezpłatnie wymienić na inny rodzaj nart / model albo funtools.

Szkoła narciarska Maxiland- indywidualne oraz dla dzieci.

Przechowalnia sprzętu - Po jeździe zostaw sobie narty i buty narciarskie w przechowalni w Tatrzańskiej Łomnicy. W nocy buty zostaną wysuszone i zdezynfekowane!

Centrum testowe nart - Sprawdź najnowsze modele nart w nowym test centrum w Tatrzańskiej Łomnicy. Pierwsza godzina gratis.

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę http://www.vt.sk/pl/zima/

 
Opublikowano: 01 Kwi 2019 18:27 przez Stefan-Ski #21562
Stefan-Ski's Avatar
Miło patrzeć jak Bartek czerpie radość z narciarstwa a gleba pierwsza klasa i z klasą oczywiście ! :) Bartek pamiętaj dzień bez gleby to dzień stracony !

Komentarze  

 
0 # SuperMichał J 2011-11-30 19:16
Zapowiada się rewelka ;)
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sprzęt narciarskiSKI szkoła

Reklama

Sonda

Gdzie najczęściej jeździcie na nartach w Polsce
 

SkiFever Google+

Facebook

SKI Kontakt

Jesteś na stoku wydarzyło się coś ciekawego poinformuj innych narciarzy o panujących warunkach na stoku.

Prześlij zdjęcia Napisz klika słówNapisz jakie panują warunki

Zostań naszym Reporterem napisz jaka jest pogoda, warunki na stoku, zrób zdjęcia i wyślij swój materiał na:

reporter@skifever.pl

T-Mobile: 664 128 339

Opłata za MMS i SMS wg stawek operatora.